• Informacje na temat:

  feliks

Artykuły na temat: feliks
 • "Klan": Monika zatrudni... Feliksa!

  Monika (Izabela Trojanowska) wpadnie w furię, gdy okaże się, że organizatorzy kongresu, który miał się odbyć w jej restauracji, postanowili w ostatniej chwili przenieść imprezę do... karczmy Bolka (Krzysztof Janczar). - Musisz przywyknąć do konkurencji - powie jej Feliks (Jan Piechociński). - I musisz zatrudnić menadżera - doda.

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "Klan": Feliks namówi Daniela do popełnienia przestępstwa?

  Kryminał napisany przez Daniela (Marek Kossakowski) i Feliksa (Jan Piechociński) zalegać będzie w magazynach wydawnictwa. Nowak uzna, że tylko skandal może wypromować „Nieposzlakowanego” i zaproponuje pasierbowi, by... popełnił przestępstwo. - Musisz mnie pobić – stwierdzi.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Feliks da Monice powód do zazdrości

  Monika (Izabela Trojanowska) będzie bliska odwołania ślubu z Feliksem (Jan Piechociński), kiedy przypadkowo zobaczy ukochanego flirtującego z inną kobietą. Zrobi narzeczonemu scenę zazdrości, a on będzie tym... zachwycony!

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • "Klan": Feliks wrobiony przez Teresę!

  Feliks (Jan Piechociński) zostanie wspólnikiem w Zakładzie Pogrzebowym „Anielska Dolina”. Gorzko tego pożałuje, bo odtąd zaczną się jego prawdziwe kłopoty. Sprawdź szczegóły!

 • Paweł Pawlikowski staje w obronie "Idy"

  Paweł Pawlikowski - reżyser "Idy" - zaprzecza rzekomym historycznym nieścisłościom w swoim obrazie. Polski twórca, którego film zdobył w tym roku aż dwie oscarowe nominacje, stwierdził, że oskarżenia są "absurdalne" i "zbyt śmieszne, by je komentować".

 • "Klan": Monika i Feliks znów razem!

  Nareszcie nastąpi to, na co od dawna czekali fani tej wspaniałej serialowej pary: Monika (Izabela Trojanowska) i Feliks (Jan Piechocińska) wrócą do siebie!

 • Dobre wieści dla fanów kibicujących wątkowi Agnieszki (Magdalena Walach) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) w "Emce"! Impuls podpowie Chodakowskiemu, że powinien zawalczyć o ukochaną i nie dopuścić do jej ślubu z innym. Pojawi się więc pod kościołem i sprawi, że panna młoda porzuci ukochanego przed ołtarzem...

Zdjęcia na temat: feliks
Wideo na temat: feliks
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1748.

  Ewa chce wierzyć, że jej mama żyje. Elżbieta i Artur uważają, że Piotr nie powinien odbierać córce nadziei. Tymczasem Walawski podejmuje temat uznania Marty za zmarłą i spadku po niej. Wzbudza to wściekłość Arutra. Kajtek, Oliwka i Zuzia natykają się przypadkowo na plenerową sesję zdjęciową. Fotograf Feliks Zaleski proponuje dziewczynom zrobienie próbnych zdjęć; jego zdaniem Zuzia ma szansę na

 • Joanna

  W czasach, w których trudno o prawdziwe wzruszenia i emocje, Feliks Falk odnalazł klucz do ludzkiego serca. Ile jest w nas miłości? Jak wiele jesteśmy w stanie z siebie poświęcić? Czy jest cena, której nie zapłacimy, gdy w grę wchodzi życie ukochanej osoby? Czy naprawdę jesteśmy tak dobrzy, jak o sobie myślimy? W życiu Joanny nic nie jest dane na zawsze. Dzisiejszy przyjaciel nagle staje się wrogiem. Odruch serca zamienia się w przekleństwo. Gdy pewnego dnia ta samotna kobieta przygarnia małą...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1797.

  dokumentu. Wszystko wskazuje na to, że organizatorzy konkursu, Feliks i Karolina, mają nieczyste intencje

 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

Dyskusje na temat: feliks