• Informacje na temat:

  felix

Artykuły na temat: felix
 • "Ruchome piaski": Zapowiedź pierwszego szwedzkiego serialu Netflixa. Felix Sandman w obsadzie

  Mai oraz Felix Sandman w roli Sebastiana. Scenariusz napisała Camilla Ahlgren ("Most nad Sundem"). Premiera serialu została zaplanowana na 5 kwietnia. Jesteś fanem amerykańskich seriali...

 • Sean Penn szuka odkupienia

  W filmie "Gunman: Odkupienie" Sean Penn gra zgorzkniałego, samotnego wilka, który pada ofiarą własnej przeszłości. Czy jako były likwidator, pracujący w Afryce na zlecenie amerykańskiego rządu, zdoła dotrzeć do ludzi, którzy wydali na niego wyrok?

 • A Feliksy poszły do...

  Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", i Monika Krzywkowska, czyli Jola z "Wszystko przed nami", okrzyknięte zostały najlepszymi aktorkami stołecznych scen w sezonie 2011/2012. W poniedziałek uhonorowano je Feliksami Warszawskimi.

 • Queen: Czterej muszkieterowie (fragment książki)

  Na stronach Interii możecie przedpremierowo przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" autorstwa Marka Blake'a.

 • Niemiecka modelka Micaela Schaefer zrobiła oszałamiającą karierę u naszych zachodnich sąsiadów, pozując nago niemal przed każdym medialnym wydarzeniem. Teraz przyszła kolej na ślubną sesję z narzeczonym Felixem Steinerem. Oczywiście wszystko w stylu 32-latki!

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Krew i piach

  Na wyspie San Felix, kilka mil od Kalifornii, znaleziono ciało młodej kobiety. Na miejsce zbrodni przybywa ekipa CBI, która nie wierzy w zapewnienia mieszkańców,...

 • "Felix, Net i Nika": Gigantyczna rosiczka

  Już od 28 września w kinach oglądać będziemy film "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa" (reż. Wiktor Skrzynecki), zrealizowany na podstawie bestsellerowej książki dla młodzieży Rafała Kosika.

 • Ostry dyżur

  Felix Moretti zatrudnia na miesiąc dodatkowego lekarza. Doktor Skye Wexler (Kari Matchett) szybko udowadnia, że jej kompetencje dorównują urodzie. Morris...

 • Felix, Net i Nika" już w kinach! Kim są bohaterowie?

  Od piątku, 28 września,możemy oglądać w kinach film "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa", który powstał na podstawie prozy Rafała Kosika, ulubionego autora polskiej młodzieży.

Zdjęcia na temat: felix
Wideo na temat: felix
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

  Niezwykła komedia, okrzyknięta przez amerykańskich krytyków nowym "Forrestem Gumpem", przebojem zdobywająca europejskie kina. Adaptacja bestsellerowej powieści Jonasa Jonassona, która sprzedała się na całym świecie w ponad sześciomilionowym nakładzie. Zabawna i podnosząca na duchu historia stulatka, który dochodzi do wniosku, że nigdy nie jest za późno, by zacząć wszystko od nowa. Allan Karlsson przez 100 lat trzymał świat w niepewności, wpływając na bieg historii, a teraz - po brawurowej...

 • W kręgu miłości

  "W kręgu miłości" to filmowa adaptacja teatralnej sztuki Johana Haldenbergha (który gra w filmie główną rolę męską) i Mieke Dobbels, w reżyserii Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"). Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną...

Dyskusje na temat: felix