• Informacje na temat:

  felton

Artykuły na temat: felton
 • "The Flash": Tom Felton jako rywal Barry'ego?

  Tom Felton, angielski aktor znany szerokiej publiczności głównie z roli Draco Malfoya w filmach o przygodach Harry'ego Pottera, zagra w trzecim sezonie serialu "The Flash".

 • Draco Malfoy zaśpiewa?

  Niewykluczone, że Tom Felton, grający Draco Malfoy'a w filmowej serii o przygodach Harry'ego Pottera, zajmie się karierą muzyczną.

 • "Origin": Nowy serial You Tube Originals. W roli głównej Tom Felton

  Tytuł serialu to "Origin", a jego twórczynią jest Mika Wika Watkins. W rolach głównych występują gwiazdy filmów o Harrym Potterze - Tom Felton (Draco Malfoy) oraz Natalia Tena (Nymphadora Tonks(...) szybko... Obok Feltona i Teny na ekranie zobaczymy również Paula W.S. Andersona, Sena Mitsuji, Norę Arnezeder i Frasera Jamesa.  Producentami wykonawczymi są twórcy "Lost. Zagubieni" oraz "The Crown...

 • Posłuchaj, jak śpiewa... Malfoy

  Gdy zapadnie ostatni klaps na planie "Harry'ego Pottera", Tom Felton, czyli filmowy Malfoy, zamknie się w studiu, by nagrać swój debiutancki album.

 • "Star Trek: Discovery": Jason Isaacs jako kapitan Discovery

  Jason Isaacs (Lucjusz Malfoy z "Harry'ego Pottera" oraz lord Felton z "Ostatniego smoka") dołączył do obsady "Star Trek: Discovery".

 • Miłość na planie Pottera

  Tom Felton, znany jako odtwórca roli Draco Malfoy'a w serii filmów o Harry'm Potterze, znalazł swoją drugą połówkę na planie sagi o młodym czarodzieju. Wybranką aktora jest statystka Jade Olivia.

 • 10 zwiastunów z Comic Conu, które trzeba zobaczyć

  Feltona, odtwórcę roli Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze. Felton wcieli się w postać Juliana Dorna, pracownika laboratorium kryminalistycznego w Wydziale Policji Central City, który...

 • Fanka zaatakowała Draco

  Tom Felton, znany z roli Draco Malfoy'a w ekranizacjach przygód Harry Pottera, przeżył ostatnio chwile grozy. Artysta nie mógł wyjść z szoku po bliskim spotkaniu trzeciego stopnia z szaloną fanką, która wyrwała mu pukiel włosów z głowy.

 • Najlepsze zwiastuny z New York Comic Con. "Daredevil", "Star Trek", "Dobry omen", "Origin"

  ...i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce. Origin W rolach głównych występują gwiazdy filmów o Harrym Potterze - Tom Felton (Draco Malfoy) oraz Natalia Tena (Nymphadora Tonks(...)... Obok Feltona i Teny na ekranie zobaczymy również Paula W.S. Andersona, Sena Mitsuji, Norę Arnezeder i Frasera Jamesa. Serial to oryginalna produkcja YouTube. Jesteś fanem amerykańskich seriali...

 • Wróg Harry'ego Pottera

  Chciał zagrać Harry'ego Pottera, a został jego największym wrogiem. Tom Felton, znany z roli Draco Malfoya w serii przygód o młodych czarodziejach z Hogwartu, to nie tylko aktor, ale także utalentowany muzyk, wspierający młode talenty.

Wideo na temat: felton
 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...

 • Piraci!

  Najnowsza animowana komedia wytwórni Aardman Animations. Film oparty na niezwykle popularnej serii książek Gideona Defoe - oraz Hugh Grant w swej pierwszej animowanej roli. Pechowy kapitan statku pirackiego z niesłabnącym entuzjazmem pragnie pokonać rywali w wyścigu o nagrodę Pirata Roku. Choć jego dzielnej załodze szczęście nie zawsze sprzyja, nigdy nie traci z oczu tego, co dla pirata najważniejsze: fantastycznej przygody!