• Informacje na temat:

  feministka

Artykuły na temat: feministka
 • Renata Kaczoruk (31 l.) mogła zaskoczyć widzów programu Jarosława Kuźniara (39 l.), którego była gościem. Wszyscy spodziewali się rozmów o Kubie Wojewódzkim (53 l.) i o programie „Azja Express”, jednak modelka miała inny pomysł na tę rozmowę!

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • Matka nieślubnych dzieci Janusza Korwin-Mikkego jest... feministką!

  ..."Fakt" podaje, że to 29-letnia feministka, aktywistka Unii Polityki Realnej, a z wykształcenia teatrolożka po Uniwersytecie Jagiellońskim. Dziewczyna z politykiem ma dwójkę dzieci: jedno 2-letnie, drugie - 4-letnie. Ciekawostką może być fakt, że kochance polityka nie przeszkadzają szowinistyczne poglądy Mikkego, które na każdym kroku wygłasza na temat pań. Oto kilka cytatów... O gwałtach...

 • Ariana Grande oskarżona o epatowanie seksem

  Amerykańska aktorka i piosenkarka, Bette Midler, zaatakowała Arianę Grande za wyuzdane występy na scenie.

 • W niedzielę 23 listopada zakończyła się pierwsza edycja polskiej wersji programu "Rolnik szuka żony". Choć finał cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów, suchej nitki na samym show nie pozostawiają rodzime feministki.

 • Margarethe von Trotta na Dwóch Brzegach

  Niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta będzie bohaterką zagranicznej retrospektywy podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, którego 9. edycja odbędzie się w dniach 1-9 sierpnia.

 • Feministka aktywistka

  Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.

 • Meghan Trainor "Dear Future Husband": Promowanie seksizmu?

  Nowy klip Meghan Trainor "Dear Future Husband" na chwilę obecną (23 marca) zgromadził na YouTube ponad siedem milionów wyświetleń. Jak się jednak okazało, według wielu słuchaczy jest on najzwyczajniej w świecie seksistowski.

 • Dancewicz: "Jestem feministką"

  Renata Dancewicz (39 l.) nie tylko uchodzi za najlepszą brydżystkę wśród aktorek, ale niektórzy przypięli jej również etykietę największej feministki wśród przedstawicielek tego zawodu.

 • "Obce ciało": Buzek, Grochowska i Rosati o kobiecości

  Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" jest krytyką współczesnego świata - rządzących nim korporacji, amoralnych zagrywek, prostytuowania się w celach biznesowych i sprzeniewierzenia się Bogu w imię postępu. To też filmowa próba opowiedzenia o współczesnych kobietach. O filmie opowiadają Agata Buzek, Weronika Rosati i Agnieszka Grochowska.

Zdjęcia na temat: feministka
Wideo na temat: feministka
 • Rozenek: Polki nie sprzątają przez feministki

  Małgorzata Rozenek, gospodyni programu "Perfekcyjna pani domu", uważa, że Polki - obecne 20-30-latki - nie sprzątają przez... feministki. "To jest pokolenie kobiet, które usłyszało, że dbanie o dom nie jest fajne, że można zadbać o absolutnie wszystko, ale sprzątać im nie wypada". Zgadzacie się z nią?

Dyskusje na temat: feministka