• Informacje na temat:

  femme fatale

Artykuły na temat: femme fatale
 • "M jak miłość": Femme fatale w akcji

  Nina nadal będzie nękać telefonami Asię...

 • Joanna Kulig jako seksowna femme fatale

  W piątek, 6 lutego, na ekranach kin pojawi się nowy film Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night". W roli atrakcyjnej kobiety, bez trudu manipulującej mężczyznami, zobaczymy znaną m.in. z serialu "O mnie się nie martw" i filmu "Sponsoring" Joannę Kulig.

 • Zemsta femme fatale

  Weronika prosi Marcina o kolejne spotkanie. Na powitanie, rzuca twardo: - To ty będziesz musiał opowiedzieć swojemu ojcu, że mieliśmy romans. Oko za oko, ząb za ząb!

 • "Warsaw by Night": Lejdis szukają miłości

  6 lutego na ekrany kin wejdzie nowy film Natalii Korynckiej-Gruz, twórczyni rewelacyjnego "Amoku" z Krzysztofem Majchrzakiem, Mirosławem Baką i Rafałem Maćkowiakiem.

 • Modliszka, femme fatale, czy kobieta bluszcz?

  Scenarzyści "M jak miłość" przygotowali dla Magdaleny Walach (prokurator Agnieszka "Żyleta" Olszewska) niezwykle bogate i skomplikowane życie osobiste.

 • Nowa odsłona "Transportera"

  Jeszcze więcej akcji, pościgów, popisów kaskaderskich oraz najnowszych, superszybkich samochodów! "Transporter: Nowa moc" - kultowa seria w zupełnie nowej odsłonie w kinach od 11 września.

 • Femme fatale z telenoweli

  Raczyńskiej, to trudno nadać jej etykietkę femme fatale. To raczej kobieta, która chce zaznać w życiu szczęścia, ale wciąż napotyka na przeszkody. Na razie nie zapowiada się, by los Grażyny miał się...

 • Pojawiła się telewizyjny spot filmu "Spectre", w którym po raz pierwszy zobaczyć możemy scenę między odtwórcą roli Bonda - Danielem Craigiem - a Monicą Bellucci.

 • Femme fatale w akcji

  Przypomnijmy, że Beata Saniewicz pracuje na stanowisku redaktor naczelnej pisma dla kobiet "Superego". To charyzmatyczna kobieta, która wiele podróżowała po świecie. Ma ogromne doświadczenie w zawodzie. Wie, czego chce. Ludzie lubią z nią pracować, bo mogą się od niej uczyć. - W sprawach damsko-męskich moja bohaterka jest trochę jak femme fatale - zauważa Aleksandra Nieśpielak. - Działa na...

 • Christoph Waltz jako przeciwnik Bonda?

  Christoph Waltz zagra w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Dwukrotny zdobywca Oscara najpewniej wcieli się w szwarzcharakter.

Zdjęcia na temat: femme fatale
Wideo na temat: femme fatale
 • "M jak miłość": Lokalna femme fatale

  Zapraszamy za kulisy serialu "M jak miłość". Tym razem o swojej roli opowiada Olga Kalicka. Jak okaże się w kolejnych odcinkach Justyna postara się zdobyć serce policjanta, który niedawno pojawił się w Lipnicy. Aktorka charakteryzuje swoją bohaterkę jak femme fatale, osobę, która bawi się innymi ludźmi i stara się komuś coś udowodnić. Postać Justyny znowu zadrze z Mostowiaczkami (Natalką i Ulą

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Między femme fatale a Julią

  Miłość, piękne kobiety, rywalizacja dwóch braci i tajemnicze pęknięcie na kryształowym wizerunku - Krystian Wieczorek opowiada o swojej roli w nowym serialu "Julia".

 • Dziennik panny służącej

  Początek XX wieku, francuska prowincja. Célestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczyna będzie musiała radzić sobie nie tylko z obowiązkami, ale również awansami pana domu i jego surową, wymagającą żoną. Wkrótce stanie się także obiektem erotycznej fascynacji ogrodnika Josepha. Odruchowo broni się przed tym, ale szybko uczy się czerpać przyjemność z coraz bardziej odważnych erotycznych przygód. Ekranizacja powieści Octave'a Mirbeau to...

Dyskusje na temat: femme fatale