• Informacje na temat:

  femme magda

Artykuły na temat: femme magda
 • Magda Femme powraca na salony!

  Magda Femme (45 l.) była niegdyś znana z występów w "Ich Troje". Prywatnie była też pierwszą żoną wokalisty grupy, Michała Wiśniewskiego. Jednak swego czasu jej drogi rozeszły się i z muzykiem i z zespołem. Od tamtej chwili o piosenkarce raczej nie jest głośno. Unika bywania na salonach, nie odniosła też żadnego spektakularnego sukcesu zawodowego. Doszło do tego, że teraz jest już nieco...

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

 • Michał Wiśniewski (44 l.) po rozstaniu ze swoją pierwszą żoną Magdą Femme (46 l.) sugerował na Facebooku, że jest ona lesbijką. Wokalistka tymczasem niedawno się zaręczyła i właśnie przygotowuje się do ślubu.

 • Vision: Tomek Lubert wziął wokalistę z boysbandu

  Znany z boysbandu Looking4 i występów w "The Voice of Poland" Sylwester Ruszkowski został wokalistą nowego zespołu Tomka Luberta - Vision.

 • Magda Femme (46 l.) nieczęsto bywa na imprezach celebryckich. Ostatnio jednak po dłuższej przerwie postanowiła skorzystać z zaproszenia i pojawiła się na pokazie nowej kolekcji Patrycji Kujawy. Przy okazji zaprezentowała nową fryzurę. Jak Wam się podoba?

 • Zakochana Magda Femme

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "W taką noc" Magdy Femme.

 • Magda Femme (43 l.) promuje nową płytę inspirowaną latami 40., udzielając wielu wywiadów i opowiadając o swojej sztuce. Nie chce jednak poruszać tematu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim.

 • Magda Femme urodziła

  Magda Femme (37 l.), była wokalistka zespołu Ich troje oraz pierwsza żona Michała Wiśniewskiego (36 l.), w końcu doczekała się upragnionego dziecka.

 • Michał Wiśniewski i Magda Femme nadal się nienawidzą!

  .... Nie rozumiem takich zachowań. To jakaś chora wojna!" - mówiła. Osiągnęła cel: byli małżonkowie przestali publicznie się obrażać. Ale o zgodzie nie ma mowy. To dlatego Magda Femme nie została(...) Wiśniewski. A Marcin Radwański, menadżer Femme, stwierdził, że Magda nie chce być kojarzona z Ich Troje. Nie zabraknie za to pozostałych wokalistek. Jak słyszeliśmy, Justyna Majkowska, Marta Wiśniewska...

 • Ekstremalna Magda Femme

  "Ekstremalnie" - taki tytuł nosi nowa, nie wydana jeszcze płyta Magdy Femme, śpiewającej niegdyś w zespole Ich Troje. Wokalistka przyznaje, że do dziś ma wielki sentyment do tej grupy, choć nie żałuje decyzji o rozpoczęciu kariery solowej.

Zdjęcia na temat: femme magda
Wideo na temat: femme magda
 • Wiśniewski znów dogryza byłej: Wziąłem LSD i ożeniłem się z Magdą Femme!

  Femme. Pięć lat mnie ten tabletek kosztował" - oznajmia Wiśnia. Była na pewno się ucieszy z tych słów! Ciekawe, co brał, gdy żenił się z Mandaryną?

 • Kobieta z Piątej Dzielnicy

  Nowy film twórcy "Lata miłości", Pawła Pawlikowskiego, stanowi ekranizację powieści Douglasa Kennedy'ego. Ten rok zdecydowanie nie należał do Toma Ricksa (Ethan Hawke). Po głośnym skandalu z jego udziałem, w krótkim czasie traci lukratywną posadę na amerykańskim uniwersytecie, a także odchodzą od niego żona i córka. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiał się nad tym, czy zmienić swoje życie, nie mógł trafić na lepszy moment by to zrobić. Tom ucieka do Paryża, by w cieniu francuskich bulwarów...

 • Magda Femme o Michale Wiśniewskim: Nie chcę pamiętać

  Magda Femme ucina wszelkie rozmowy na temat Michała Wiśniewskiego i nie chce opowiadać o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka uważa ten etap w swoim życiu za zamknięty i nie chce do niego wracać. Femme była pierwszą żoną lidera zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo trwało 5 lat. Teraz są skłóceni i nie utrzymują ze sobą kontaktu. - Naprawdę nie rozmawiajmy już po 15 latach o tym, bo to jest już

 • Dziennik panny służącej

  Początek XX wieku, francuska prowincja. Célestine, śliczna młoda służąca przyjeżdża z Paryża do posiadłości Lanlaire. W nowym domu dziewczyna będzie musiała radzić sobie nie tylko z obowiązkami, ale również awansami pana domu i jego surową, wymagającą żoną. Wkrótce stanie się także obiektem erotycznej fascynacji ogrodnika Josepha. Odruchowo broni się przed tym, ale szybko uczy się czerpać przyjemność z coraz bardziej odważnych erotycznych przygód. Ekranizacja powieści Octave'a Mirbeau to...

Dyskusje na temat: femme magda
 • Re: Zemsta femme fatale

  Ja też wole, żeby Marcin był z Agą. Magda i Mikołaj to bardzo dobrzy aktorzy, świetnie grają razem, aż chce się ich oglądać. A ta aktoreczka, co gra Kasię to niestety Magdzie to pięt nie dorasta, cały czas gra tak samo, czyli tak niemrawo i wiecznie robi takie głupie minki, przesłodzona za bardzo:/ Widać, kto jest po Akademii Teatralnej, a kto skończył tylko jakieś studium.

 • Re: Najpiękniejsze... jury w Polsce!

  Mandaryna czy Magda Femme, to były naprawdę śliczne, fajne dziewczyny. Pani Świątczak urodą nie dorasta kleżankom do pięt. A swoją drogą... Co na zdjęciu powyżej robi Pani Widawska? Ble.

 • Re: Najpiękniejsze... jury w Polsce!

  Mandaryna czy Magda Femme, to były naprawdę śliczne, fajne dziewczyny. Pani Świątczak urodą nie dorasta kleżankom do pięt. A swoją drogą... Co na zdjęciu powyżej robi Pani Widawska? Ble. Pani Widawska robi to czego Ty nie możesz :P