• Informacje na temat:

  fenomen popularności

Artykuły na temat: fenomen popularności
 • "07 zgłoś się": Wciąż na topie

  Fenomen popularności serialu o przygodach niepokornego porucznika Borewicza jest fascynujący. Choć od jego premiery minie w tym roku 40 lat, nadal hipnotyzuje widownię.

 • Andrzej Gałła: Swój chłop

  Żaden serial, w którym grałem, nie miał tak dużej i różnorodnej widowni - przyznaje aktor, który w "Kiepskich" jest prezesem spółdzielni mieszkaniowej. Andrzej Gałła opowiada, jakie są cienie popularności i dlaczego zrezygnował z kariery w Warszawie.

 • "Niewolnica ​Isaura": Ulubienica Polaków

  Polacy pokochali serial "Niewolnica ​Isaura". Co stało za fenomenem tego serialu w PRL-u?

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Słynny vloger Alfie Deyes podbił internet. Teraz wydaje książkę!

  Kanał Alfiego z PointlessBlog na YouTube śledzą prawie 4 miliony użytkowników . W czym tkwi fenomen tego 21-latka?

 • Małgorzata Kożuchowska: Boska wróciła na plan

  Po roku przerwy Małgorzata Kożuchowska wróciła do serialu "rodzinka. pl". Gdy na planie gra mamę trzech chłopców, w garderobie czeka na nią jej sześciomiesięczny synek Jan Franciszek. W wywiadzie aktorka opowiada o niełatwym powrocie do pracy, o nowych wątkach, które pojawią się w szóstym sezonie, oraz o fenomenie "rodzinki.pl".

 • "Świat według Kiepskich": Rodzina jest najważniejsza

  Od piętnastu lat "Świat według Kiepskich" bawi, poucza i rozśmiesza widzów. Zapytaliśmy aktorów serialu, na czym polega jego fenomen i jak popularność sitcomu wpłynęła na ich prywatne życie.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Gałła to swój chłop

  ...– Żaden serial, w którym grałem, nie miał tak dużej i różnorodnej widowni – przyznaje Andrzej Gałła, który w „Kiepskich” jest prezesem spóldzielni mieszkaniowej. Nam opowiada, jakie są cienie popularności i dlaczego zrezygnował z kariery w Warszawie.

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

Wideo na temat: fenomen popularności
Dyskusje na temat: fenomen popularności
 • Re: "Pierwsza miłość": Nowe odcinki już 31 sierpnia!

  dla mnie PM to fenomen, tyle lat i wciąż na fali popularności. Ogladam co 3,4 odcinek i powiem tak, przestraszyłam się jak połaczyliście Zając z Błachem, nie pasują do siebie i Julia Pogrebińska nie pasuje do Bartka, po co było rozdzielac go z Emilką. Kinga i Artur nie nie nie, to będzie niewypał w dodatku niestrawny dla widza.