• Informacje na temat:

  fenton

Artykuły na temat: fenton
 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

 • Macaulay Culkin morduje!

  Macaulay Culkin, po ośmiu latach przerwy, wraca na plan filmowy. Bohater takich przebojów, jak "Kevin sam w domu", "Kevin sam w Nowym Jorku", czy "Richie Milioner" (ostatni obraz w jego dotychczasowej karierze) wystąpi tym razem w roli... mordercy.

 • Marilyn Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista potwierdził, że zgodził się przyjąć rolę w filmie zatytułowanym "Party Monster". Autor przeboju "Disposable Teens" wystąpi w nim u boku Macaulay'a Culkina ("Kevin sam w domu") i Setha Greena ("Austin Powers: Szpieg, który nie umiera nigdy").

 • Dylan McDermott obok Macaulay'a Culkina

  Dylan McDermott dołączył do Macaulay'a Culkina na planie filmu "Party Monster". Aktor wcieli się w Petera Gatiena, impresaria nocnego klubu. Fabuła "Party Monster" oparta jest na faktach i opowiada historię Michaela Aliga, organizatora okolicznościowych przyjęć i imprez w nowojorskich nocnych klubach, który podczas jednego z telewizyjnych wystąpień przyznał się do zamordowania swego współlokatora i dostawcy narkotyków, Angela Melendeza.

 • Gary Numan wystąpi w Polsce

  20 lutego 2014 roku w klubie Palladium w Warszawie odbędzie się jedyny w Polsce koncert legendy muzyki elektronicznej i industrialnej, Gary'ego Numana.

 • Czubówna czyta "Życie"

  "Życie", jedna z najdroższych serii dokumentalnych, pojawi się w styczniu na Animal Planet. Filmy powstawały ponad cztery lata. Polskim lektorem będzie Krystyna Czubówna.

 • Gwiazdy sprzed lat w Polsce

  W lipcu i sierpniu w leśnym amfiteatrze w Dolinie Charlotty (okolice Ustki i Słupska) zagrają rockowe gwiazdy sprzed lat. W tych zespołach jednak czasem trudno znaleźć muzyków oryginalnych i najsłynniejszych składów.

 • "Nie" dla T-Rex

  David Bowie to najsłynniejszy artysta, który podpisał apel przeciwko reaktywowanej glamrockowej grupie T-Rex.

 • Nominacje do nagrody BAFTA

  Poznaliśmy nominacje do najważniejszej brytyjskiej nagrody przemysłu kinowego BAFTA (British Academy of film and Television Art). Aż 10 nominacji otrzymał film Fernando Meirellesa "Wierny ogrodnik" . Nominację w kategorii "film animowany" otrzymał Tomasz Bagiński za "Sztukę spadania" .

 • Gdzie się bawić tego lata?

  Za nami połowa lipca, a muzyczne lato rozkręca się na dobre. Do historii przeszły już m.in. Open'er Festival, Hunter Fest czy koncerty Celine Dion i Nelly Furtado, a już wkrótce kolejne muzyczne atrakcje: festiwal w Jarocinie, święto czarnych brzmień Wrocław 2012 Festival, Przystanek Woodstock czy występ Iron Maiden.