• Informacje na temat:

  festiwal gwiazd 2011

Artykuły na temat: festiwal gwiazd 2011
 • ​"rodzinka.pl" kontra "Ranczo"! Rusza festiwal komedii w Lubomierzu

  Już w najbliższy czwartek - 9 sierpnia - malutkie miasteczko Lubomierz zamieni się na kilka kolejnych dni w stolicę polskiej komedii. Swój udział w tegorocznym 16. już Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Komediowych zapowiedziało mnóstwo znanych z seriali gwiazd. O tytuł Najlepszego Serialu Komediowego powalczą "rodzinka.pl", "Ranczo" i "Świat według Kiepskich".

 • 10 gwiazd (nie wartych) zachodu

  Być może tego nie odnotowaliście, ale z nową płytą wrócił właśnie Matt Pokora, swego czasu tak uwielbiany przez polską telewizję. Wrócił, ale czy chociaż w Sopocie ktoś go jeszcze pamięta?

 • Skandale 2011 roku!

  Krupa, Mucha, Sablewska, Doda, Szapołowska, Garlicki - te nazwiska w 2011 roku nie znikały z portali plotkarskich i prasy kolorowej!

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Spotkanie z twórcami i gwiazdami "Głębokiej wody"

  Kiedy w 2011 roku Magdalena Łazarkiewicz przystępowała do pracy nad serialem "Głęboka woda", nikt nie przypuszczał, że współfinansowana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ze środków Unii Europejskiej produkcja Telewizji Polskiej stanie się hitem... międzynarodowych festiwali.

 • Within Temptation na 21. Przystanku Woodstock!

  Kolejną gwiazdą, po Black Label Society, która pojawi się na 21. Przystanku Woodstock będzie Within Temptation - holenderski zespół grający metal symfoniczny i gothic metal.

 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  Wielkie święto kina i jeszcze większe targowisko próżności. Tak postrzegany jest od lat Festiwal Filmów w Cannes. Czy słusznie?

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Hanka Mostowiak zaprasza do Torunia!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka Mostowiak z "M jak miłość" poprowadzi Koncert Galowy II Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej Toruń 2011. Festiwal rusza w czwartek i potrwa trzy dni.

 • Open'er 2015: Of Monsters and Men i inni

  Pochodząca z Islandii grupa Of Monsters and Men to nowo ogłoszona gwiazda tegorocznego festiwalu Open'er. Do Gdyni przyjadą także Modest Mouse, Django Django i Refused. Całą czwórka po raz pierwszy wystąpi w Polsce!