• Informacje na temat:

  festiwal gwiazd plaża

Artykuły na temat: festiwal gwiazd plaża
 • Skandale i prostytucja na festiwalu w Cannes. Seksem ociekał nie tylko czerwony dywan!

  Wielkie święto kina i jeszcze większe targowisko próżności. Tak postrzegany jest od lat Festiwal Filmów w Cannes. Czy słusznie?

 • Startuje 30. Warszawski Festiwal Filmowy

  Ok. 200 twórców kina i aktorów z ponad 50 krajów weźmie udział w 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza rozpocznie się w piątek, 10 października, i potrwa 10 dni. Polskę reprezentować będą, pokazując swoje nowe filmy, m.in. Krzysztof Zanussi i Jan Jakub Kolski.

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński w Międzyzdrojach nie mogli od siebie oderwać wzroku!

  Upał, szum fal, rozgrzana słońcem plaża i tłumy fanów czekających na idoli. Wakacyjna atmosfera co roku udziela się przybywającym na Festiwal Gwiazd do Międzyzdrojów. Wśród znanych twarzy oni(...) wrażeniu, że po kryzysie, nawet jeśli kiedykolwiek był, nie ma już najmniejszego śladu.Kto wie, może wspólne pojawienie się na festiwalu i liczne gesty miłości zwiastują coś jeszcze: że para nosi się...

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • Doda tak tego nie zostawi. To już pewne - będzie się sądzić z hotelem w Juracie

  Jurata, modny nadmorski kurort uwielbiany przez nasze gwiazdy. To właśnie tu Dorota Rabczewska i Emil Stępień postanowili udać się w podróż poślubną do jednego z hoteli. Miało być romantycznie(...) w rolę znaczącą dla fabuły.Dorota z kolei odwdzięczyła się, zabierając producenta jako osobę towarzyszącą na festiwal filmowy w Cannes.  W kolejnych miesiącach para była widywana regularnie, jednak...

 • Wybitni goście na 11. Festiwalu Gwiazd w Gdańsku

  Reżyserzy Peter Greenaway ( "8 i 1/2 Kobiety" ) i Volker Schloendorff ( "Dziewiąty dzień" ) "odcisną" swoje dłonie na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd podczas 11. Festiwalu Gwiazd, który rozpocznie się w Gdańsku w sobotę, 1 lipca. Impreza potrwa pięć dni.

 • Pierwsze spotkanie z fanami

  Margonina, gdzie na plaży miejskiej organizowany jest Międzynarodowy Festiwal Piosenki Filmowej i Serialowej. O ile Wiatrakalia (bo tak nazywa się to wydarzenie) trwają przez całe wakacje, to z aktorami(...) wstęgi na promenadzie gwiazd, którą z drugiego brzegu jeziora kroczyli uśmiechnięci: Małgorzata Potocka, Anna Samusionek, Paulina Chruściel, Julia, Pogrebińska, Weronika Asińska, Jan Monczka...

 • Audioriver: Znamy polskie gwiazdy

  Niemal dokładnie za miesiąc płocka plaża i Stare Miasto zmienią się nie do poznania, kiedy to tysiące fanów muzyki elektronicznej i niezależnej sztuki zjadą się tłumnie na 4. edycję Audioriver.

 • Nowy "Festiwal Gwiazd"

  Władze Międzyzdrojów, gdzie przez 10 lat w lipcu odbywał się "Festiwal Gwiazd", przeniesiony potem do Gdańska, przygotowują nową formułę imprezy o podobnym charakterze.

 • Festiwal Gala Gwiazd Międzyzdroje

  Ponad stu polskich artystów weźmie udział w Festiwalu Gala Gwiazd Międzyzdroje 2007, który rozpocznie się 5 lipca. Zaplanowano m.in. projekcje filmów na plaży, koncerty, wernisaże i spektakle oraz odsłonięcie kilku specjalnych ławek, dedykowanych polskim serialom - poinformowano na konferencji prasowej.