• Informacje na temat:

  festiwal muzyki

Artykuły na temat: festiwal muzyki
 • Alicja Klenczon ujawnia sekrety jej życia z legendą polskiej muzyki!

  ...temu pani Alicja otworzyła w Pułtusku IV Festiwal Krzysztofa Klenczona. 35 lat po jego śmierci współtwórca Czerwonych Gitar nadal ma w Polsce rzeszę fanów. Na pierwszą randkę zaprosił ją do kina(...) w szpitalu św. Józefa w Chicago. Urnę z jego prochami  złożono na cmentarzu w Szczytnie, gdzie spędził dzieciństwo i młodość.  Jednak festiwal jego imienia Alicja Klenczon zorganizowała w Pułtusku. Tu...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • Sławomir z żoną Magdaleną na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

  Sławomir to gwiazda muzyki - jak sam ją określa - "rock polo". Jego kawałki nuci ogromna rzesza Polaków! Najsłynniejszy jest chyba hit "Miłość w Zakopanem", który w serwisie YouTube ma już prawie 200 milionów wyświetleń!  Gwiazdor wykorzystuje swoją popularność, jak się da. Nie tylko koncertuje, ale też prowadzi w TVP program "Big Music Quiz".  Sławomira nie mogło zabraknąć na festiwalu w Sopocie...

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Kolejny skandal przed festiwalem w Opolu. To są już kpiny!

  Konkurs Premier 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu przejdzie do historii prawdopodobnie jako kompromitacja Rady Artystycznej, która kwalifikowała piosenki do koncertu. W skład rady wchodzą dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu Jarosław Wasik, dziennikarz TVP Artur Orzech, reżyser Konrad Smuga, członek zarządu Telewizji Polskiej Mateusz Matyszkowicz, naczelnik Wydziału Kultury...

 • Dario Marianelli, gwiazda FMF: Muzyka filmowa to dziwny biznes

  Autor najbardziej subtelnych i wpadających w ucho ścieżek dźwiękowych, utalentowany kompozytor i pianista Dario Marianelli jest jedną z gwiazd 7. Festiwalu Muzyki Filmowej. Święto muzyki i kina rozpoczęło się w czwartek, 25 września,w Krakowie.

 • Festiwal w Opolu: Awantura na próbie Jana Pietrzaka

  ...nie wypowiadał się o ich pracy. Dodają także, że publiczna krytyka nie wpływa dobrze na atmosferę panującą podczas festiwalu. opole.wyborcza.pl/pomponik.pl...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Video Game Live

  Energia, witalność, żywioł i ogień - w środę, 27 maja, w sali kinowej Kijów.Centrum rozpoczął się 8. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Pierwszy z pięciu wielkich spektakli wizualno-dźwiękowych należał do świata video game. W roli głównej wystąpił Critical Hit, amerykański zespół złożony z wirtuozów nagrywających i komponujących muzykę do gier.

 • Maryla Rodowicz w dziwacznym stroju na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie

  Maryla Rodowicz (72 l.) znów zaskoczyła oryginalną stylizacją. Teraz przyszedł czas na lateksy i ogromne koło imitujące spódnicę. W takiej wersji wokalistka wystąpiła na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

 • Podczas wielkiej finałowej Gali Muzyki Filmowej 100-lecie Amerykańskiego Związku Kompozytorów, Autorów i Wydawców ASCAP świętować będą nie tylko znakomici kompozytorzy, a wśród nich aż czterech zdobywców Oscara, ale także cenieni na całym świecie soliści. Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 września, w hali ocynowni ArcelorMittal Poland w Krakowie.

Wideo na temat: festiwal muzyki
 • Marina fantazjuje: Byłam na Coachelli jako pierwsza Polka!

  Coachella to coroczny festiwal muzyki i sztuki, który odbywa się w Empire Polo Club zlokalizowanym w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado w Kalifornii. Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się(...) i mnie zauważył, tak mu się spodobałam. To jest taki festiwal, z którym mamy wspomnienia. Tak mnie znalazł w internecie. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Czas honoru" muzycznie

  22 maja 2010 zakończył się 4. Festiwal Muzyki Filmowej. W ostatni, trzeci dzień skupiał się na muzyce z "Czasu honoru". Poza kompozytorem - Bartoszem Chajdeckim, Kraków gościł również obsadę serialu.