• Informacje na temat:

  festiwal rozpoczął

Artykuły na temat: festiwal rozpoczął
 • Olaf Lubaszenko wreszcie zaczął walkę z otyłością. Zgłosił się do szpitala!

  Olaf Lubaszenko (46 l.) w końcu posłuchał rad najbliższych i rozpoczął walkę ze swoją otyłością!

 • W Gdyni rozpoczął się 39. Festiwal Filmowy

  Pokazem filmu "Potop Redivivus" - zrekonstruowanego cyfrowo i na nowo zmontowanego filmu Jerzego Hoffmana - rozpoczął się w poniedziałek, 15 września, wieczorem 39. Festiwal Filmowy w Gdyni. W tym roku o główną nagrodę festiwalu - Złote Lwy - walczyć będzie 13 filmów.

 • "Na noże": "Serial czy Film?" - aktorzy, wielkie kino, telewizja oraz widzowie w panelu TVN

  ...10. Festiwal Filmu i Sztuki "DWA BRZEGI" to nie tylko projekcje najgłośniejszych filmów z całego świata, ale także wyjątkowe spotkania. Blisko 500 widzów z całej Polski, znani aktorzy i producenci telewizyjni wzięło udział w organizowanym przez TVN panelu dyskusyjnym "Serial czy Film?" O przyszłości kinowych i telewizyjnych formatów, aktorskich wyzwaniach oraz oczekiwaniach widzów, dyskutowali...

 • Rozpoczął się 55. Krakowski Festiwal Filmowy

  Premierą filmu "Dybuk. Rzecz o wędrówce dusz" w reż. Krzysztofa Kopczyńskiego rozpoczął się w niedzielę, 31 maja, 55. Krakowski Festiwal Filmowy. W programie imprezy, która potrwa przez tydzień, znalazły się projekcje ok. 250 filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych.

 • "Anna German świeci na firmamencie nieba"

  Kompozytorka Katarzyna Gaertner jest autorką muzyki do słynnej piosenki "Eurydyki tańczące". To właśnie ten utwór rozpoczął karierę Anny German. Gaertner opowiedziała nam o pracy z German i serialu, który przedstawia losy tej legendarnej piosenkarki.

 • Rozpoczął się 68. festiwal filmowy w Cannes

  W tym roku festiwal filmowy w Cannes odchodzi od kuszących opowieści o wielkim świecie, w zamian decydując się na kino społecznie zaangażowane i do bólu realistyczne. Święto filmu, które rozpoczęło się w środę, potrwa do 24 maja.

 • W Gdyni zaroiło się od gwiazd!

  W poniedziałek rozpoczął się 36. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Do Gdyni przyjechało już mnóstwo gwiazd. Zobaczcie, kto pojawił się na czerwonym dywanie tuż przed Galą Otwarcia Festiwalu.

 • Sztokholm: Festiwal filmów polskich Kinoteka

  Premierowym pokazem "Idy" Pawła Pawlikowskiego rozpoczął się w czwartek, 16 października, w Sztokholmie festiwal filmów polskich Kinoteka. W szóstej edycji tej imprezy w Szwecji zaprezentowanych zostanie 11 produkcji.

 • Sylwia Biały z "Hell's Kitchen" przeżyła dramat podczas porodu! Wszystko opisała

  ...". Teraz przygotowywano ją na kolejną. A w tle niemałe komplikacje, ponieważ w czasie trzeciej ciąży Sylwia trafiła dwukrotnie do szpitala.  "Poród rozpoczął się po północy 8 stycznia. Chwilę później(...) jeszcze wydarzyć. To miał być koniec, nasz happy end. Nasza radość nie trwała długo. Koszmar rozpoczął się już na izbie przyjęć, gdzie nikt nie słuchał co mówię. Jedyne pytanie jakie się pojawiało to po...

 • Festiwal polskich filmów w Rzymie

  W Rzymie rozpoczął się w środę, 5 listopada, festiwal polskich filmów. Podczas drugiej edycji imprezy, zorganizowanej między innymi przez Instytut Polski, można zobaczyć takie filmy jak "Ida" Pawła Pawlikowskiego czy "Miasto 44" Jana Komasy.

Zdjęcia na temat: festiwal rozpoczął
Dyskusje na temat: festiwal rozpoczął
 • Re: Agnieszka Włodarczyk na Festiwal Gwiazd ubrała się w... lumpeksie!

  po pierwsze nie pod komentarzem, tylko rozpoczął temat, więc nie przekręcaj, po drugie napisał sama prawde, włodara nie ma talentu, nia ma wyskształcenia a odciśnięcie dłoni załatwił jej były kochanek lubaszenko, zawsze wszystko osiagała podstepem, nawet facetów, mam nadzieję że w jej dłon miejscowe psy będą sikać i zrobią sobie publiczną toaletę w tym miejscu.