• Informacje na temat:

  fidusiewicz

Artykuły na temat: fidusiewicz
 • Adam Fidusiewicz szczerze o kontrowersyjnych scenach

  Adam Fidusiewicz (33 l.) opowiedział o kulisach nagrywania scen łóżkowych w "Na Wspólnej".

 • Adam Fidusiewicz: Co robi dzisiaj bohater "W pustyni i w puszczy"?

  Jako 16-latek wcielił się w Stasia w filmie "W pustyni i w puszczy". Teraz Adam Fidusiewicz gra w dwóch "warszawskich" serialach - "Na Wspólnej" i "Czasie honoru. Powstanie". Prowadzi bloga. Lubi sprawiać innym radość.

 • Adam Fidusiewicz rozstał się z dziewczyną!

  Adam Fidusiewicz (31 l.) został singlem!

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • Adam Fidusiewicz został gwiazdą disco polo?!

  Adam Fidusiewicz (31 l.), aktor znany głównie z serialu "Na Wspólnej", zgodził się na udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Być może celebryta liczy na to, że dzięki show uda mu się wybić tak jak Zosi Zborowskiej (28 l.). W pierwszym odcinku nowego sezonu Fidusiewicz wcieli się w lidera grupy Łobuzy i wykona przebój disco polo pt. "Ona czuje we mnie piniądz". Śmieszy was...

 • Adam Fidusiewicz: Będzie się działo

  Adam Fidusiewicz wyznaje, że praca jest dla niego wypoczynkiem. Młody aktor opowiada, o nowych odcinkach seriali "Na wspólnej" i "Czas honoru", w których już niebawem będzie można go zobaczyć.

 • Adam Fidusiewicz i Natalia Szroeder są parą?!

  Czyżby Adam Fidusiewicz (31 l.) zostawił piękną modelkę dla młodziutkiej Natalii Szroeder (20 l.)?

 • Z "Na Wspólnej" do MTV

  Adam Fidusiewicz i Marcin Chochlew, znani dotąd głównie z serial u "Na wspólnej" wystąpią w nowym programie MTV, zatytułowanym "Pogromcy rekordów".

 • Adam Fidusiewicz i Karolina Sawka spotkali się po latach! Znowu razem!

  Adam Fidusiewicz (33 l.) i Karolina Sawka (26 l.) poznali się lata temu na planie filmu "W pustyni i w puszczy". Od tego czasu minęło 17 lat, a aktorzy mieli niedawno okazję, by znów się zobaczyć.

 • Zrezygnowała z "Tańca..."

  Podczas minionego odcinka "Tańca z gwiazdami" widzowie musieli się pożegnać aż z dwoma uczestnikami programu. Adam Fidusiewicz odpadł, a piosenkarka Halinka Mlynkova (30 l.) sama odeszła z programu "Taniec z gwiazdami".

Zdjęcia na temat: fidusiewicz
Wideo na temat: fidusiewicz
 • Adam Fidusiewicz został gwiazdą disco polo?!

  Adam Fidusiewicz (31 l.) to kolejny gwiazdor, który zdecydował się na udział w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W pierwszym odcinku aktor znany głównie z "Na Wspólnej" wcieli się w wokalistę zespołu Łobuzy. Fidusiewicz zaśpiewa hit disco polo pt. "Ona czuje we mnie piniądz"!

 • Adam Fidusiewicz wspiera swoją przyjaciółkę, która walczyła z anoreksją!

  Pola Bogdańska to pasjonatka mody. Kanon wychudzonej sylwetki doprowadził dziewczynę do zaburzeń odżywiania. O zmaganiach z chorobą opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". A co o jej licznych talentach sądzą znajomi? "Podziwiam ją za to, jak dba o każdy szczegół" - powiedział o blogerce aktor Adam Fidusiewicz. "Cały czas pracuje, rozwija się" - dodał. "Poświęca się swojej pasji, czyli szyciu

 • "Na Wspólnej": Maks szykuje niespodziankę

  Co wydarzy się u Maksa Brzozowskiego w nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej"? Adam Fidusiewicz uchylił nam rąbka tajemnicy... Zobaczcie sami!

Dyskusje na temat: fidusiewicz