• Informacje na temat:

  figura gwiazd

Artykuły na temat: figura gwiazd
Zdjęcia na temat: figura gwiazd
Wideo na temat: figura gwiazd
 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.

 • Dominika Gwit znowu chce schudnąć! "Dla zdrowia zrzucę z dychę"

  Dominika Gwit z humorem opowiedziała o niezbyt fortunnym występie w odcinku "Tańca z gwiazdami", w którym nie udało jej się wykonać gwiazdy. Celebrytka winę zrzuciła na rozlaną na parkiecie zupę, bo sama gwiazdy i inne akrobacje wykonuje ponoć od dziecka. Na koniec Dominika przyznała, że ponownie postanowiła schudnąć. Zamierza zrzucić około 10 kilogramów, trenując do piątkowych "lajfów". Nie

 • Ten przystojniak odchudzi Bałon!

  Niespełna miesiąc temu Anna Bałon podjęła walkę o swoją figurę i zdrowie. Była modelka pod bacznym okiem kamer "Dzień Dobry TVN" planuje zrzucić aż 18 kilogramów! W osiągnięciu rezultatów ma pomóc jej trener gwiazd, Jacek Bilczyński. Myślicie, że mu się uda?

Dyskusje na temat: figura gwiazd
 • Re: "Na Wspólnej": Figura na lato

  Nie Gwiazdy!!!Szanujcie prawdziwe Gwiazdy jedynie jak mozna nazwac cala ta smietanke to celebryci!!!Do Gwiazd to im jeszcze sporo sporo brakuje

 • Re: "O mnie się nie martw": Joanna Kulig zostanie w Hollywood?

  Kto tam już kariery w taj Ameryce nie robił... Bachleda Curuś (z powodzniem, jest dzieciak z bogatym łojcem), Figura, Rosati, a ile tych naszych "gwiazd" wyjechało i zniknęło bez śladu - czytaj siedzą tam nielegalnie i naprawiają dachy.

 • Re: Figura: Nie będę udawać!

  w ktorym miejscu jest ona ladna ,twarz jak przecietny tranwescyta ,plecy tzw bochenkowate .tTym ktorzy ja wykreowali ciekawe z jakiego powodu to zrobili!!!!!! ja też nie uważam jej za piękną. Jest zadufana w sobie ima dobre serce ale tylko tam gdzie widzi dla siebie korzyści. Przecietna jak miliony innych kobiet ZWYKŁYCH KOBIET NIE GWIAZD.