• Informacje na temat:

  figura jabłko

Artykuły na temat: figura jabłko
 • "Wojny powinny toczyć się o kobiety"

  W składzie zespołu Doktor Granat znaleźli się muzycy znani z wielu popularnych formacji, co łatwo poznać przede wszystkim po głosie Jarka Janiszewskiego udzielającego się w Czarno-Czarnych oraz w Bieliźnie. Ze składu tego drugiego zespołu pochodzą także: gitarzysta Jarek Furman, basista Jarek Figura, oraz perkusista Andrzej Jarmakowicz. Ponadto grają: klawiszowiec Piotr Sztajdel, znany

 • Wspólny urlop Koroniewskiej i Foremniak

  Ostatnie dni lata aktorki Joanna Koroniewska i Małgorzata Foremniak spędziły na Teneryfie. Co tam robiły?

 • Trinny i Susannah doradzały Polkom

  Trinny i Susannah, brytyjskie stylistki, które dzięki niezwykle popularnym programom telewizyjnym i poradnikom zyskały status międzynarodowych gwiazd, odwiedziły w sobotę, 12 czerwca, Warszawę i pomagały Polkom wydobyć ich piękno dzięki odpowiednio skomponowanym strojom.

 • Rzeźbią ciała gwiazd

  - Nie jesz, tyjesz - to nasza zasada - mówią dietetycy gwiazd i zdradzają, jak pomagają celebrytom zrzucić "balast". - Mało kto wierzył, że to pomaga schudnąć, a jednak! - śmieją się. Pierwszy był Krzysztof Ibisz.

 • Eurowizja: Polska poza finałem

  Reprezentujący Polskę Marcin Mroziński nie awansował z piosenką "Legenda" do finału Eurowizji 2010. We wtorek, 25 maja, w Oslo odbył się pierwszy półfinał 55. edycji słynnego konkursu.

 • Hugh Grant ma już 50 lat!

  "Czyż nie powinienem jedynie grać w filmach, zarabiać pieniędzy i pracować z pięknymi kobietami?" - powiedział w jednym z wywiadów Hugh Grant. Wieczny chłopiec, ulubieniec pań i bohater najsłynniejszych komedii romantycznych kończy w czwartek, 9 września, 50 lat. Z tej wyjątkowej okazji życzmy aktorowi wszystkiego najlepszego!