• Informacje na temat:

  figura katarzyna fryzura

Artykuły na temat: figura katarzyna fryzura
 • Tak Kasia Cichopek kusi mężczyzn! Hakiel będzie zazdrosny?!

  Katarzyna Cichopek (35 l.) nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej, jednak z wiekiem przybywa jej coraz więcej adoratorów! Czy jej mąż powinien się tym zainteresować?

 • Katarzyna Figura w ogniu!

  W ubiegły piątek padł ostatni klaps na planie filmu sensacyjnego w reż. Piotra Mularuka - "Yuma", z Jakubem Gierszałem ("Sala samobójców", "Wszystko, co kocham"), Tomaszem Kotem ("Ciacho", "Erratum") i Katarzyną Figurą ("Żurek", "Zemsta") w rolach głównych.

 • Kasia Glinka pokazała brzuszek!

  ...zagrały główne role. Do Rawy Mazowieckiej na spotkanie z pierwszymi widzami "Wyjazdu integracyjnego" wpadli: Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", Katarzyna Figura, czyli Anna Żurowska(...) obserwował, jak żona udziela wywiadów, pozuje do zdjęć i rozdaje autografy. Ciążowego brzuszka gratulowała swojej młodszej koleżance Katarzyna Figura, która sama już trzykrotnie przeżywała cud narodzin...

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • Schudła dzięki Kasi Figurze

  Katarzyna Zielińska długo nie mogła uporać się ze swoimi słabościami. Aż spotkała życzliwą koleżankę, która jej pomogła...

 • Seksbomba polskiego kina

  Katarzyna Figura już dawno udowodniła, że warunki fizyczne to nie największy atut jej aktorskiego rzemiosła. Obchodząca dziś 50. urodziny gwiazda "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzu" oraz "Kilera" stworzyła wiele niezapomnianych kreacji.

 • Damięcki był za chudy (zobacz zdjęcia!)

  ...projektantki Natalii Jaroszewskiej. W komedii wystąpiły też m.in. Katarzyna Figura (jako matka Hani - Basia) i Katarzyna Herman (jako doświadczona tancerka Monika). Układanie skomplikowanych fryzur Herman zajmowało pracującym przy filmie fryzjerom nierzadko aż 1,5 godziny. Wizerunek aktorki, w stylu glamour, musiał być bowiem precyzyjnie dopracowywany - tłumaczono. Katarzyna Figura - która...

 • Odpadła, choć nie upadła

  Mimo świetnego występu Katarzyna Pakosińska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". O wiele niższą notę od jury otrzymała Weronika Marczuk, której podczas tańca przydarzył się upadek, jednak widzowie wskazali właśnie na Pakosińską. Najlepszy na parkiecie był znowu Kacper Kuszewski.

 • Czterdzieści lat minęło

  ...: "Nowa" (inspektor Paulina Barska), "Duch w dom" (Grażyna), "Kryminalni" (Natalia Orłowska), "Siostry" (Alina), "Teraz albo nigdy" (Katarzyna Marczak), "Tylko miłość" (Maja Kryńska) czy "Niania" (Nicole...

 • Aktorka jak... wyrób czekoladopodobny

  Katarzyna Herman zdradza, w jaki sposób uwiódł ją reżyser filmu "Kochaj i tańcz", jak wyobrażała sobie swoją pracę jako dziecko i dlaczego czuje się czasami, jak... wyrób czekoladopodobny.