• Informacje na temat:

  figura katarzyna wiek

Artykuły na temat: figura katarzyna wiek
 • "Za marzenia": Szok! Katarzyna Figura miała kompleks... małych piersi!

  Trudno w to uwierzyć, ale Katarzyna Figura, czyli Eliza Drawicz z serialu „Za marzenia”, miała kiedyś kompleks... małych piersi. - Do siedemnastego roku życia byłam płaska jak deska – wspomina aktorka, która dziś szczyci się jednym z największych i najpiękniejszych biustów polskiego show-biznesu.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Katarzyna Warnke rozebrała się dla „Playboya”!

  Katarzyna Warnke (41 l.) lubi swój wygląd i jest świadoma tego, że figury może pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Postanowiła to wykorzystać i w końcu zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie dla panów.

 • Kasia Figura w ciąży!

  Kasia Figura (42 l.) spodziewa się trzeciego dziecka. Aktorka wyznała, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie dziewczynka o imieniu zaczynającym się na literę "K". "Macierzyństwo dla dojrzałej kobiety jest jak nagroda od losu" - powiedziała Figura w jednym z niedawnych wywiadów.

 • Katarzyna Dowbor zamartwia się o zdrowie córki. "Objechałyśmy wielu lekarzy"

  Katarzyna Dowbor (57 l.) od lat zmaga się z poważną chorobą, ale nie sądziła, że z problemami zdrowotnymi będzie też walczyć jej latorośl. Wraz z Marysią objechały już wielu lekarzy.

 • Figura została cyganką

  Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Dwa światy, zaświaty" - czarnej komedii romantycznej, której reżyserii podjął się Ryszard Brylski.

 • Tak Kasia Cichopek kusi mężczyzn! Hakiel będzie zazdrosny?!

  Katarzyna Cichopek (35 l.) nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej, jednak z wiekiem przybywa jej coraz więcej adoratorów! Czy jej mąż powinien się tym zainteresować?

 • Refleksyjna komedia Brylskiego

  "Cudowne lato" w reżyserii Ryszarda Brylskiego - filmową opowieść o miłosnych perypetiach i zabawnej rywalizacji zakładów pogrzebowych, określaną także jako "czarna komedia romantyczna" - od piątku można oglądać w kinach.

 • Weekend w serialach

  Stephanie o wszystkie swoje niepowodzenia. Nick dostaje kuszącą propozycję od tajemniczej wielbicielki. "Wygnani do raju" odc.1/7 Australia, XVIII wiek. W kolonii karnej setki skazańców żyją obok...

 • Dzień prasowy na planie "Zemsty"

  W strugach deszczu, w błocie i w dosyć nerwowej atmosferze w środę, 20 lutego, dziennikarze zwiedzili plan filmowy "Zemsty" Andrzeja Wajdy. W trzynastym dniu zdjęciowym ponad 150 przedstawicieli różnych mediów mogło zobaczyć, jak powstaje scena podjazdu sań na dziedziniec zamku w Ogrodzieńcu. Po południu z dziennikarzami spotkała się prawie cała ekipa filmu. Najwięcej emocji wzbudziło pojawienie się Romana Polańskiego, który w "Zemście" gra Papkina.