• Informacje na temat:

  figura maserak

Artykuły na temat: figura maserak
 • Maserak jest wściekły na Figurę

  Nikt nie przypuszczał, że największa gwiazda "Tańca..." - Katarzyna Figura odpadnie tak szybko. Po ogłoszeniu głosowania sms-owego aktorka nie kryła olbrzymiego rozczarowania. "Nie wiem, co powiedzieć. Strasznie mi przykro" - mówiła. Rafał Maserak milczał. Był wściekły. W wywiadach poprzedzających niedzielny odcinek przyznawał, że bardzo zależy mu na wygranej. Figura nie miała okazji nawet...

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Rafał Maserak: Joanna Moro za dobry występ dostała od niego pizzę!

  Rafał Maserak (30 l.) występuje w „Tańcu z gwiazdami” już po raz 12. W jaki sposób dba o swoje partnerki?

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Górniak po pierwszym treningu z Maserakiem!

  Edyta Górniak wciąż nie potwierdziła swojego udziału w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Wiadomo jednak, że spotkała się już ze swoim ewentualnym partnerem, Rafałem Maserakiem , z którym odbyła pierwszy trening.

 • "Taniec z Gwiazdami": Najsłabszy Norbi odpada, Pogrebińska skradła show [3. odcinek]

  W 3. odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnał się duet Norbi - Nina Tyrka. Serca jurorów podbiła Julia Pogrebińska, która w parze z Rafałem Maserakiem wypadła lepiej od dotychczasowych faworytów: Tatiany Okupnik i Tomasza Barańskiego.

 • Ostatnie tango Figury

  Szok! Seksbomba Katarzyna Figura nie tańczy już w "Tańcu z gwiazdami"! Wczoraj decyzją widzów gwiazda odpadła z popularnego programu.

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Maserak przeżywa załamanie nerwowe?

  Partnerka Rafała Maseraka z "Tańca z gwiazdami", Weronika Książkiewicz, postanowiła zrezygnować z udziału w show ze względu na zły stan zdrowia. Czy tancerz zniesie kolejną porażkę?

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

Zdjęcia na temat: figura maserak