• Informacje na temat:

  figurska chorosiński

Artykuły na temat: figurska chorosiński
 • Michał Chorosiński i Dominika Figurska: Podzielili się rolami!

  Jaka jest prawda o małżeństwie Dominiki Figurskiej (41 l.) i Michała Chorosińskiego (44 l.)?

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

 • Dominika Figurska-Chorosińska była przerażona. Syn stracił wzrok

  To był jeden z najbardziej koszmarnych momentów w życiu gwiazdy i jej rodziny. I choć minęło już kilka tygodni, Dominika Figurska-Chorosińska (40 l.) wciąż mówi o tym wydarzeniu z drżeniem w głosie.

 • Dobrze mieć dużo dzieci?

  Dla kobiety, która marzy o karierze, dziecko może wydawać się problemem. Nasze gwiazdy jednak przełamują ten stereotyp.

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Trudny czas błądzenia!

  Przed laty ich związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś promują wierność.

 • "M jak Miłość": Podwójne małżeństwo

  Biały welon, biały tort, biała suknia... W 406. odcinku "M jak Miłość" na ślubnym kobiercu stanie kolejna zakochana para: Ewa i Leszek. Tego w każdym razie będą się spodziewać weselni goście. W ostatniej chwili okaże się jednak, że... do ślubu może w ogóle nie dojść!

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński myślą o szóstym dziecku! "Żyjemy na bombie"

  Wychowujecie z Dominiką piątkę dzieci. Jak wygląda wasza logistyka? Michał Chorosiński: - Żyjemy na bombie i wariackich papierach. Na szczęście najstarsza trójka jest już na tyle duża, że sami(...) z bezgranicznym zaufaniem, to nie wiadomo skąd, ale pojawiają się bardzo dobre rzeczy. Cały wywiad z Michałem Chorosińskim w najnowszym numerze tygodnika "Życie na Gorąco"! Rozmawiała: Ola...

 • M jak Mecz? Dlaczego nie! Zwłaszcza, że twarzą w twarz na boisku Sportowego Ośrodka Ochota stanęły dwie silne drużyny: z jednej strony aktorzy serial u "M jak Miłość", z drugiej - ekipa najnowszej komedii romantycznej: "Dlaczego Nie!" .

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Dzieci to nasz największy skarb!

  W domu Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) wielka krzątanina. Wszyscy odliczają dni do Wielkanocy. Świąteczna atmosfera udzieliła się też piątce ich dzieci: Anastazji(...) pojawi się szósty potomek. Jak wyglądają przygotowania do świąt w państwa domu? - Dominika Figurska: Święta w rodzinnym gronie są wspaniałe, ale wymagają naprawdę dobrej organizacji i podziału...

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

Zdjęcia na temat: figurska chorosiński
Wideo na temat: figurska chorosiński
 • Dominika Figurska o kryzysie małżeńskim

  Związek Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego trawił poważny kryzys. Aktorka czuła się sfrustrowana, z każdym dniem coraz bardziej oddalała się od męża. Aż w końcu odeszła do innego. "Coraz częściej czułam się lekceważona jako kobieta. Moje odejście to krzyk rozpaczy o miłość" - tłumaczyła zdradę. Para jednak do siebie wróciła i Figurska wkrótce została ambasadorką akcji "Wierność jest

 • Terra 3D

  Wspaniała historia - nie tylko dla młodych widzów - opowiadająca o niezwykłej przyjaźni, która uczy bohaterów filmu tolerancji i szacunku dla różnorodności i odmienności. Film w niebanalny sposób zwraca też uwagę na problemy związane z ekologią i poszanowaniem zasobów naszej planety. Mala zamieszkuje piękną planetę Terra - miejsce gdzie czci się pokój i tolerancję. Niestety spokój mieszkańców zostaje zakłócony przez Ziemian, którzy szukają nowego miejsca do osiedlenia, po tym jak na ich...