• Informacje na temat:

  figurski o wojewódzkim

Artykuły na temat: figurski o wojewódzkim
 • Konflikt pomiędzy Kubą Wojewódzkim (53 l.) a Michałem Figurskim (43 l.) poszedł już dawno w niepamięć. Czy byli przyjaciele zdecydują się znów na współpracę?

 • Wojewódzki i Figurski zwolnieni

  Kierownictwo radia Eska Rock rozwiązało umowy z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim. To efekt skandalu, który wywołała jedna z ich audycji.

 • Kuba Wojewódzki tęskni za Michałem Figurskim?! Co za zdjęcie!

  Kuba Wojewódzki (54 l.) i Michał Figurski (44 l.) prowadzili razem program w Eska Rock. Ich wspólna praca zakończyła się skandalem, ale wygląda na to, że Kuba zatęsknił za dawnym kolegą.

 • Radio Eska Rock ukarane za audycję Figurskiego i Wojewódzkiego

  Radio Eska Rock ma zapłacić 50 tys. zł kary za audycję z października 2011 r., w której Kuba Wojewódzki i Michał Figurski znieważyli Alvina Gajadhura, rzecznika Głównego Inspektora Transportu Drogowego - orzekł we wtorek stołeczny Sąd Apelacyjny.

 • Kuba Wojewódzki ujawnił wstydliwy sekret Michała Figurskiego

  W książce "Autoryzowana biografia" showman podejmuje temat przyjaźni z Michałem Figurskim. Panowie prowadzili razem kontrowersyjną audycję "Poranny WF", która została zdjęta z anteny w czerwcu 2012(...) - jego zdaniem - jest jednak nie niewierność, a... zazdrość. Figurski bowiem nie mógł się pogodzić z sukcesem Wojewódzkiego i zaakceptować, że to nie on jest liderem, a Kuba. "Michał miał problem...

 • Michał Figurski: Nie popełnię samobójstwa

  W polskim dubbingu francuskiej animacji "Sklep dla samobójców" usłyszymy Michała Figurskiego, który "zagrał" klienta borykającego się z nagłym obniżeniem stopy życiowej, Popularny dziennikarz opowiedział o swoim podejściu do życia i dystansie jaki ma do wydarzeń ostatnich miesięcy, a także o polskiej smutnej meteorologicznie rzeczywistości.

 • Kuba Wojewódzki po raz kolejny przegiął? Figurski mu to wybaczy?

  Kuba Wojewódzki (52 l.) w swoim niezbyt delikatnym stylu skomentował rozstanie Michała Figurskiego (42 l.) i Jagny Błażejewskiej (27 l.). Ciekawe, czy jego felieton rozśmieszy także chorego dziennikarza?

 • "Wspólny lot" z Wojewódzkim

  Michał Figurski, który doczekał się własnego programu telewizyjnego "Jazda Figurowa", nie boi się porównań do Kuby Wojewódzkiego. Z nim prowadzi program radio wy i jak twierdzi Figurski, mają wspólne poczucie humoru, "wspólny lot".

 • Kuba Wojewódzki szczerze o chorobie Michała Figurskiego!

  Kuba Wojewódzki (52 l.) jak dotąd unikał wypowiedzi na temat stanu zdrowia swojego byłego przyjaciela, Michała Figurskiego (42 l.). Jednak teraz dziennikarz postanowił przerwać milczenie!

 • Zakazana reklama z Wojewódzkim

  Kontrowersyjne layouty z Kubą Wojewódzkim i Michałem Figurskim reklamujące ich poranny program w stacji radio wej Eska Rock nie zostały dopuszczone do emisji w dziesięciu polskich miastach.

Wideo na temat: figurski o wojewódzkim
 • Karolina Korwin Piotrowska komentuje roast Kuby Wojewódzkiego! "Żal mi Ani Dereszowskiej!"

  Karolina Korwin Piotrowska (45 l.) podzieliła się wrażeniami po obejrzeniu "Roastu Kuby Wojewódzkiego". Dziennikarka była zniesmaczona poziomem żartów zaprezentowanych w programie. "Pół Polski będzie teraz dywagować o pośladkach Kuby Wojewódzkiego i co miał między nimi albo o tym, kto co miał w ustach. Żenada" - powiedziała. Co sądzi o żartowaniu z choroby Michała Figurskiego? (Agencja TVN/x-news)