• Informacje na temat:

  figurski samochody

Artykuły na temat: figurski samochody
 • Dominika Figurska wymodliła samochód w Kalwarii Pacławskiej! Doradził jej to Terlikowski!

  ...miesięcznie. Okazuje się jednak, że Figurskiej pieniądze wcale nie są potrzebne. Większy samochód po prostu sobie wymodliła.  O tym kuriozalnym zdarzeniu całkiem serio pisze portal niezalezna.pl. Ponoć(...) czasu.  W kilka tygodni później, dzięki życzliwości innych ludzi oraz cudownym zdarzeniom, nowy van stał przed domem Figurskich" - czytamy. A wy co? Nadal na nowy samochód harujecie od rana do...

 • "Kuba Wojewódzki jest hipokrytą"

  Juror "Mam talent" w ostrych słowach zaatakował jurora "X Factor".

 • Dominika Figurska chce do Europarlamentu

  .... Kilka lat temu o romansie Dominiki Figurskiej rozpisywały się wszystkie kolorowe pisma. Wielu nie dowierzało, gdy wkrótce została twarzą akcji "Wierność jest sexy". Tłumaczyła to bardzo osobliwie...

 • To oni budzą nas co rano

  Przeraża ich, że zaśpią, albo zapomną nazwiska gościa. Cieszy, że wcześnie są już po pracy. Jak to jest prowadzić poranny program na żywo, zdradzają jego gospodarze.

 • Michał Figurski: Małymi krokami do celu

  Michał Figurski (43 l.), który jesienią ub.r. dostał wylewu i wskutek tego ma niedowład lewej strony ciała, w coraz większym stopniu jest samodzielny. Jego najbliżsi są dobrej myśli.

 • Michał Lewandowski: Nudny "kanapowiec"

  Na planie serialu "Julia" Michał Lewandowski zachwyca nieprzeciętnym poczuciem humoru. Czy aktor prywatnie też rzuca dowcipami jak z rękawa?

 • Dominika Figurska rozgoryczona, że nie jedzie do Brukseli! "To zemsta za moje wystąpienia"

  Prywatnie jest żoną Michała Chorosińskiego i matką piątki dzieci. Krytykuje antykoncepcję, zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Uważa, że kobieta marnuje czas, gdy nie jest w ciąży. Kilka lat temu o romansie Dominiki Figurskiej rozpisywały się wszystkie kolorowe pisma. Wielu nie dowierzało, gdy wkrótce została twarzą akcji "Wierność jest sexy". Tłumaczyła to bardzo osobliwie: "Jak...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Kryzys u Figurskich nie został zażegnany. Choć Odeta cały czas wspiera męża, sama też potrzebuje czasem oprzeć się na mocnym, męskim ramieniu...

 • Cierpię za miliony!

  - Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.

Wideo na temat: figurski samochody
 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Auta 2

  Zygzak McQueen, ambitny i rezolutny samochód wyścigowy, powraca wraz ze swoim wiernym przyjacielem Złomkiem - który tylko pozornie jest zardzewiałą ciężarówką holowniczą - w jeszcze szybszej, jeszcze głośniejszej i ekscytująco wysokooktanowej drugiej części "Aut". Nasi bohaterowie wybiorą się na wyprawę do świata zapierających dech w piersiach wyścigów. Jak sobie poradzą wśród snujących intrygi rywali? Nie przegap ich komicznej eskapady!

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.