• Informacje na temat:

  filip bobek 80 milionow

Artykuły na temat: filip bobek 80 milionow
 • Filip Bobek: Powrót do źródeł?

  ...8 lat temu Filip Bobek (38 l.) zyskał ogromną sympatię, zdobył Telekamerę w kategorii aktor, co przełożyło się na propozycje zawodowe. Zagrał m.in. Władysława Frasyniuka w filmie "80 milionów", Aleksandra Żabczyńskiego w "Bodo". Stał się bożyszczem tłumów, fanki wyznawały mu miłość. Jeśli chodzi o kontynuację "BrzydUli" wiadomo, że powstaje scenariusz, ale na razie nikt nie mówi o aktorach...

 • Nowe role Filipa Bobka

  Filip Bobek to od niedawna jeden z najbardziej znanych polskich aktorów młodego pokolenia. Artysta po skończeniu serialu "Brzydula" , w którym grał jedną z głównych ról, ma coraz więcej nowych propozycji.

 • Krzystka "80 milionów".

 • Filip Bobek: Nie gram amanta!

  Znany z seriali "Brzydula" i "Prosto w serce" Filip Bobek gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Waldemara Krzystka "80 milionów". Wcielił się tam w postać Władysława Frasyniuka, jednego z kluczowych uczestników wydarzeń opisanych w obrazie.

 • Spotkał się z człowiekiem, którego zagrał!

  W filmie "80 milionów" Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce", wcielił się w postać historyczną, która jest żywą... legendą - zagrał Władysława Frasyniuka. Po premierowym pokazie polityk osobiście pogratulował Filipowi roli.

 • Bobek i Bosak planują skok

  Filip Bobek i Marcin Bosak planują numer stulecia w filmie "80 milionów", pełnej suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historii, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku "Ocean's Eleven".

 • Zagrał legendarnego działacza Solidarności

  Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce" i Marek Dobrzański z "BrzydUli", doczekał się pierwszej głównej roli filmowej! W filmie Waldemara Krzystka "80 milionów" wcielił się w legendarnego działacza Solidarności - Władysława Frasyniuka.

 • Chcą ukraść z banku 80 milionów

  Oparty na faktach najnowszy film Waldemara Krzystka "80 milionów" do kin trafi już w listopadzie. W rolach głównych zobaczymy Sonię Bohosiewicz, Agnieszkę Grochowską, Filipa Bobka i Krzysztofa Stroińskiego.

 • Gwiazdy po latach: "BrzydUla"

  ..., to na pewno nie będziemy o tym informować - oświadczyła Julia. Filip Bobek - oszust, uwodziciel i Władysław Frasyniuk To dzięki "BrzydUli" zyskał popularność i uwielbienie płci przeciwnej. Za rolę Marka Dobrzańskiego zdobył Telekamerę 2010 w kategorii Aktor. Serialowy Marek był podrywaczem jakich mało. Natomiast Filip Bobek na wielkich galach nie pokazuje się z partnerkami. Czyżby...

 • Szpiedzy tacy jak my

  Aż 9 filmów trafia na ekrany kin w ostatni weekend listopada. Wśród nich znalazły się: brytyjski "Szpieg" w gwiazdorskiej obsadzie (Gary Oldman, Colin Firth, John Hurt) oraz polski kryminał "80 milionów", w którym pierwszoplanowe role grają serialowe gwiazdy: Filip Bobek i Krzysztof Czeczot.

Zdjęcia na temat: filip bobek 80 milionow
Dyskusje na temat: filip bobek 80 milionow