• Informacje na temat:

  filip bobek czas honoru

Artykuły na temat: filip bobek czas honoru
 • Filip Bobek: Można być bardzo przystojnym i mieć odpychającą aurę

  Po ogromnym sukcesie serialu "BrzydUla" Filip Bobek zniknął z małego ekranu i wybrał inne życie, poświęcając się pracy w teatrze. Dziś nie tęskni za błyskiem fleszy i popularnością.

 • Telekamery: Bobek, Żak czy Dorociński?

  Idol nastolatek Filip Bobek, zdobywca aktorskiej nagrody z Gdyni Marcin Dorociński, a może "nigdy nie mówiący nigdy" Jan Wieczorkowski? O tym który z aktorów otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010 roku.

 • Filip Bobek w "Czasie honoru"

  Trwają zdjęcia do piątego sezonu "Czasu honoru". Tym razem twórcy próbują pokazać obraz powojennej Warszawy i jej okolic. W kolejnej odsłonie serialu pojawią się też nowe twarze...

 • Najgorsi serialowi aktorzy

  Miesięcznik "Film" zaprezentował tegoroczny "ranking aktorów serialowych". Krytycy Karolina Pasternak i Konrad Zarębski nie oszczędzali telewizyjnych gwiazdek.

 • "Singielka": Hit na miarę "BrzydUli”?

  Siedem lat temu Filip Bobek stworzył z Julią Kamińską niezapomniany duet w serialu „BrzydUla”. Został wtedy mianowany naczelnym polskim amantem, mimo iż Marek Dobrzański, w którego się wcielał, daleki był od ideału – kłamał, zdradzał, oszukiwał.

 • Jesienny wysyp seriali

  Główne kanały telewizyjne przygotowują się do jesiennego sezonu. Od września widzowie Telewizji Polskiej, TVN oraz Polsatu mogą spodziewać się nowych seriali , a także kontynuacji ulubionych pozycji z poprzednich sezonów.

 • Czy Bobek zdobędzie Telekamerę?

  Idol nastolatek Filip Bobek, zdobywca aktorskiej nagrody na festiwalu z Gdyni Marcin Dorociński, a może "nigdy nie mówiący nigdy " Jan Wieczorkowski? O tym który z aktorów otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010 roku.

 • Telekamery dla gwiazd "Majki"?

  Kto zdobędzie Telekamerę "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszej aktorki i najlepszego aktora? Zdecydowanymi faworytami są gwiazdy "Majki": Joanna Osyda i Tomasz Ciachorowski. Dziś ostatni dzień głosowania, laureatów poznamy 7 lutego.

 • Gwiazdy "M jak miłość" w sztuce "Kochanie na kredyt"

  Reżyser Olaf Lubaszenko oraz gwiazdy jego najnowszej sztuki "Kochanie na kredyt" spędzili kilka dni w Karpaczu. Jednak artyści nie mieli czasu na zwiedzanie czy słodkie lenistwo. Cały swój czas poświęcili na pracę - najpierw na próby, a potem na prapremierę sztuki, która odbyła się w hotelu przy szczelnie zapełnionej widowni.

 • Kto zdobędzie Telekamery 2011?

  Już dziś poznamy laureatów Telekamer "Tele Tygodnia" 2011. Kto spośród nominowanych ma największe szanse na jedyne w swoim rodzaju, bo przyznawane przez telewidzów statuetki? Gala Telekamer transmitowana będzie na żywo od godz. 20.05 na antenie TVP2.

Dyskusje na temat: filip bobek czas honoru
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  P a p i e ż u. Poradził sobie ze zmianą wizerunku grając w T e st o s t e r o n i e czy Nie kłam kochanie. Ostatnio grał w Triku oraz serialu Czas honoru. Nie ma co rozważać czy jest dobrym czy złym aktorem bo to oczywiste. Filipa Bobka znamy tylko z małego ekranu, epizodów z Na dobe i na złe, Egzamin z życia, roli w Kopciuszku no i wreszcie z Brzyduli. Z wszystkich tych zadań wywiaązał się doskonale. Teraz pora na