• Informacje na temat:

  filip bobek przystojny

Artykuły na temat: filip bobek przystojny
 • Filip Bobek: Można być bardzo przystojnym i mieć odpychającą aurę

  Po ogromnym sukcesie serialu "BrzydUla" Filip Bobek zniknął z małego ekranu i wybrał inne życie, poświęcając się pracy w teatrze. Dziś nie tęskni za błyskiem fleszy i popularnością.

 • Filip Bobek zagra w "Hotelu 52"!

  Ekipa "Hotelu 52" rozpoczęła prace nad drugą serią produkcji Polsatu. Do obsady serial u dołączył gwiazdor "BrzydUli" - Filip Bobek.

 • ​"Na dobre i na złe": Filip Bobek na planie

  Ekipa "Na dobre i na złe" właśnie zaprezentowała nam zdjęcie nowego lekarza. Zobaczcie, jak prezentuje się Filip Bobek w nowym, serialowym wcieleniu.

 • Kto pobił Filipa Bobka?

  Filip Bobek - przystojny amant znany z serialu "Brzydula", padł ofiarą przemocy. W jednym z nocnych klubów próbował uwieść atrakcyjną i ponętną Małgorzatę Sochę. Skończyło się siniakami i okładami z lodu. Co dość nietypowe - mocnego "kosza" wymierzył mu nie męski konkurent, lecz sama aktorka...

 • "Na dobre i na złe": Filip Bobek w Leśnej Górze

  ...zobaczymy Filipa Bobka, czyli niezapomnianego Marka Dobrzańskiego z kultowej "BrzydUli". Facet z przeszłością - Pewnego dnia mój bohater Marcin pojawi się w Leśnej Górze. Wydaje się, że jego CV zrobiło wrażenie na dyrekcji szpitala. W końcu, jak go określają, jest wschodzącą gwiazdą anestezjologii - zdradza nam Filip Bobek. Jednak jak to w serialu, zawsze musi pojawić się moment...

 • Bobek w "Klubie Szalonych Dziewic"

  Do obsady serial u "Klub Szalonych Dziewic" dołączyła nowa, fascynująca postać. Zagra ją znany z "BrzydUli" Filip Bobek. Aktor, który wcieli się w postać Dawida Retmana - dziennikarza freelancera, ma już za sobą pierwszy klaps na planie nowej produkcji TVN.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając w "Tańcu z gwiazdami"! Czy Filip Bobek też zatańczy?

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", wystąpi w pierwszej edycji nowego "Tańca z gwiazdami"! Producenci programu, który od marca nadawany będzie na antenie Telewizji Polsat, namawiają też do udziału w show Filipa Bobka i Klaudię Halejcio, czyli Tomasza i Sarę z "Hotelu 52".

 • Filip Bobek: Serialowy amant

  Filip Bobek zyskał sympatię widzów, wcielając się w rolę przystojnego Marka Dobrzańskiego. Serialowa BrzydUla, z macho zmieniła go w statecznego mężczyznę. Czy uda się tego również dokonać Magdzie, jednej z "szalonych dziewic"?

 • Filip Bobek: Zawsze dostaję to, na co mam ochotę!

  Ma w sobie to magiczne „coś”. Dlatego cieszy się opinią jednego z najbardziej przystojnych aktorów. Kobiety go uwielbiają i marzą, aby wybrać się z nim na kolację.

 • "Komisarz Alex" i rozterki sercowe

  Podkomisarz Lucyna Szmidt (Magdalena Walach) już w pierwszym odcinku nowej serii "Komisarza Aleksa" znajdzie się na uczuciowym rozdrożu. O jej względy zabiegać będzie komisarz Marek Bromski (Jakub Wesołowski) i przystojny rysownik Filip Miler (Filip Bobek). Czy któremuś z nich uda się skraść jej serce?

Zdjęcia na temat: filip bobek przystojny
Dyskusje na temat: filip bobek przystojny