• Informacje na temat:

  filip bobek telekamery

Artykuły na temat: filip bobek telekamery
 • Filip Bobek: Powrót do źródeł?

  ...8 lat temu Filip Bobek (38 l.) zyskał ogromną sympatię, zdobył Telekamerę w kategorii aktor, co przełożyło się na propozycje zawodowe. Zagrał m.in. Władysława Frasyniuka w filmie "80 milionów", Aleksandra Żabczyńskiego w "Bodo". Stał się bożyszczem tłumów, fanki wyznawały mu miłość. Jeśli chodzi o kontynuację "BrzydUli" wiadomo, że powstaje scenariusz, ale na razie nikt nie mówi o aktorach...

 • Telekamery: Bobek, Żak czy Dorociński?

  Idol nastolatek Filip Bobek, zdobywca aktorskiej nagrody z Gdyni Marcin Dorociński, a może "nigdy nie mówiący nigdy" Jan Wieczorkowski? O tym który z aktorów otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010 roku.

 • "Singielka": Filip Bobek czasem lubi wkręcić się w seriale

  Jeszcze kilka lat temu podbijał serca widzów w serialu "BrzydUla". Czy powtórzy sukces jesienią, kiedy będzie walczył o względy "Singielki"? "Nie chcę zapeszać" - mówi PAP Life Filip Bobek. Aktor przyznaje, że czasem sam lubi "wkręcić" się w oglądanie seriali.

 • Bobek znokautował konkurentów

  Ponad 300 tysięcy osób oddało swój głos na młodego aktora, znanego jedynie z serial u "BrzydUla". Filip Bobek znokautował konkurentów i zdobył w tym roku Telekamerę "Tele Tygodnia" 2010.

 • Filip Bobek

  (ur. 1980 w Gdańsku) - aktor.

 • Telekamery dla "BrzydUli"

  Gwiazdy "BrzydUli": Julia Kamińska i Filip Bobek zdobyli Telekamery "Tele Tygodnia" 2010. Produkcja, w której występują, triumfowała natomiast w kategorii: "Adaptacja serialu zagranicznego".

 • Filip Bobek znokautował konkurentów

  Ponad 300 tysięcy osób oddało swój głos na młodego aktora, znanego jedynie z serialu "BrzydUla". Filip Bobek znokautował konkurentów i zdobył w tym roku Telekamerę "Tele Tygodnia" 2010.

 • Kamińska i Bobek: Dziękujemy!

  W czasie rozdania Telekamer Tele Tygodnia 2010 padły rekordy. Należą one do serialu "BrzydUla" . Grający w nim główne role Julia Kamińska i Filip Bobek dostali po ponad trzysta tysięcy głosów, zostawiając innych daleko w tyle. Sam serial, z prawie czterystoma tysiącami głosów, też okazał się bezkonkurencyjny!

 • Ciachorowski rywalizuje z Bobkiem?

  Spotkałem się z pomówieniami, że nie jestem tak ładny jak Filip Bobek - skwitował niedawno swoją nominację do Telekamer "Tele Tygodnia" Tomasz Ciachorowski (30 l.) robiąc aluzję do plotek na temat konkurencji z gwiazdorem "Brzyduli". Telekamery w tym roku jednak nie zdobył...

 • Ciachorowski: Powtórzy sukces Bobka?

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery "Tele Tygodnia" 2011. O statuetkę w kategorii: Aktor walczy znany z serialu "Majka" Tomasz Ciachorowski.

Zdjęcia na temat: filip bobek telekamery
Wideo na temat: filip bobek telekamery
 • Czy powtórzy sukces Bobka?

  - Telekamery są dla mnie wyróżnieniem. Już sama nominacja, fakt, że pamiętaliście państwo o nas jest dla nas nagrodą i dzięki wam wiemy, że to, co robimy ma sens, nie trafia w próżnię i, że warto to robić - wyznaje aktor. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Telekamerę "Tele Tygodnia" dla najlepszego aktora otrzymał Filip Bobek, gwiazda serialu "brzydUla". czy Cichorowskiemu, którego serial zastąpił

Dyskusje na temat: filip bobek telekamery
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek jest po prostu świetnym, młodym aktorem, docenionym i kochanym przez widzów (Telekamery).

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip Bobek w roli kobieciarza sprawdził się wybornie. Trochę szkoda go pakować do szuflady , ale kto może być nowym Karolem jak nie on. Pozostali wymienieni kandydaci wydają się trochę opatrzeni. Widzowie (ta ładniejsza część) podziw dla Filipa wyrazili w glosowaniu na telekamery. Wygrał zdobywając rekordową ilość głosów. Och, Filip.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Przez półtora roku nęcili biedne m y s z k i kawałkiem serka i teraz nagle odcięli wszystko,ani nawet okruszka nie dają...Żeby nie było wątpliwości,my to te biedne myszki,a serek to Filip Bobek :-) To dopiero była dla nas pokusa,której jak widać mało kto się oparł (dowód-bezapelacyjna wygrana w plebiscycie Telekamery)... Czy Wy coś możecie dla nas w tej sprawie zrobić? Głodni jesteśmy,nakarmcie

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  jak Filip zostanie Karolem to obiecujemy uroczyście, że pójdziemy na ten film do kina ... wiele razy ... zaprosimy też nasze rodziny ... i przyjaciół ... wielokrotnie juz udowodniliśmy, że potrafimy wspierać naszych ulubieńców (np. Telekamery) więc i teraz będą mogli na nas liczyć ... Pani Ilono ... niech i nam da Pani szanse się wykazać :-)

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  oglądam Telekamery od początku.Nigdy nie głosowałam.W ostatniej edycji ja i moja rodzina wysłaliśmy na F.B i J.K głosy na trzy różne sposoby.W sumie ponad 30 razy głosowaliśmy.Nigdy wcześniej żaden aktor ,czy aktorka nie otrzymał tylu głosów.A były to nie raz osoby wybitne.To jest cały komentarz dlaczego chcemy Filipa Bobka widzieć w roli Karola Górskiego

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Mogłam chyba z tego zrobić kilkanaście komentarzy, ale dla lepszego efektu będzie jeden :)) ALFABET FILIPA BOBKA: A jak Amant B jak Boski C jak Czarujący D jak Doskonały E jak Ekscytujący F jak Fascynujący G jak Genialny H jak Hipnotyzujący I jak Inspirujący J jak Jedyny K jak Kapitalny L jak Laureat Telekamery Ł jak Łamacz serc M jak Magiczny Marek N jak

 • Re: Telekamery dla Kamińskiej i Bobka!

  Dla mnie super, że serial i Filip Bobek dostali statuetke, ale, jak dla mnie, Julia Kamińska nie zasługuję na to wyróżnienie. Nominację powinna dostać Małgosia Socha - przecież to sztuka zagrać taką osobę jak Violetta, ona robiła to super.