• Informacje na temat:

  filip bobek z brodą

Artykuły na temat: filip bobek z brodą
 • Filip Bobek: Wiem, co mnie czeka

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce". - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • Bobek na salonach

  Na bankiecie z okazji zakończenia zdjęć do drugiego sezonu polsatowskiego "Hotelu 52" pojawił się rzadko bywający na salonach Filip Bobek. Równie gorące emocje budziła Magdalena Lamparska.

 • Skończenie pozytywny bohater

  Rola Marka Dobrzańskiego w "BrzydUli" przyniosła mu wielką popularność i Telekamerę "Tele Tygodnia". Czy Filip Bobek jest gotowy na kolejną odsłonę "bobkomanii", którą może wywołać telenowela "Prosto w serce"?

 • "Na dobre i na złe": Mateusz Janicki nie daje o sobie zapomnieć

  Ostatnio pisaliśmy, że Filip Bobek dołączył do zespołu medycznego szpitala w Leśnej Góry. Okazuje się jednak, że nie on jedyny. Parę tygodni po jego pojawieniu się w "Na dobre i na złe", w 698. odc. serialu zadebiutuje jego rywal z "Singielki", Mateusz Janicki! Od sportowca do chirurga - Mój bohater Michał jest wybitnym chirurgiem. Do Leśnej Góry zaprosi go profesor Falkowicz, który chcąc...

 • Filip Bobek: Po przejściach

  Rolą Marka Dobrzańskiego w serialu "BrzydUla" podbił serca milionów telewidzów. Teraz spróbuje zerwać z dotychczasowym wizerunkiem w nowej produkcji stacji TVN - "Prosto w serce" . - Doskonale wiem, co mnie czeka - zastrzega Filip Bobek.

 • Filip Bobek jednak nie zatańczy

  Rola Marka Dobrzańskiego w "BrzydUli" przyniosła mu megapopularność i Telekamerę "Tele Tygodnia". Czy Filip Bobek jest gotowy na kolejną odsłonę "bobkomanii", którą może wywołać telenowela "Prosto w serce"?

Zdjęcia na temat: filip bobek z brodą
Dyskusje na temat: filip bobek z brodą
 • Re: Mamy dla Was przegląd zdjęć Filipa...

  filip Bobek i z brodą wygląda atrakcyjnie jest rewelacyjnym przystojnym mężczyzną umówiłabym się z nim na randkę.

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Z brodą czy bez brody, w roli Marka czy Artura, Filip Bobek wypada znakomicie, bo to niezwykle przystojny mężczyzna i utalentowany aktor.

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Filip jest sexy :D Z brodą wygląda o wiele lepiej, dojrzalej, choć w brzyduli nie był zły, ale wtedy był takim chłopczykiem. Teraz jest prawdziwym mężczyzną, a co do aktorstwa to gra rewelacyjnie, jak i wygląda :D Serial mi się bardzo podoba, z niecierpliwością czekam zawsze na kolejne odcinki :) Filip jest megaaaa ciachem ;****

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Z brodą wygląda dojrzalej... bardziej męsko,a nie jak beztroski chłopczyk w Brzyduli :D Uwielbiam!!!!!

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Wspaniały aktor !!! Z brodą czy bez brody prezentuje się rewelacyjnie!!! Nie można oderwać oczu od Niego!!!! Ciasteczko!!! Mam nadzieje że nie będzie tylko zaszufladkowany do ról serialowych!!!!

 • Re: - Zderzenie marzeń z...

  według mnie Filip Bobek lepiej wypadał w Brzyduli niz w prosto w serce . W brzyduli to 29 letni uwodzicielski i w ogóle takie macho, a w pws to odpowiedzialna i zrównoważona 30-stka,a z tą brodą wyglada grubiej i starzej. Ale i tak go kocham...