• Informacje na temat:

  filip chajzer lat

Artykuły na temat: filip chajzer lat
 • Filip Chajzer już po rozwodzie!

  Filip Chajzer (31 l.) po dwóch latach batalii sądowej rozwiódł się z Julią Chajzer - podaje "Fakt". Para była razem dziesięć lat.

 • Filip Chajzer: Małe dzieci są wielkie

  Został gospodarzem nowego show TVN "Mali Giganci". Jak Filip Chajzer poradzi sobie w rozmowach z rezolutnymi kilkulatkami?

 • Filip Chajzer: Jestem teraz bliżej Boga

  W książce "Chajzerów dwóch" pisze pan, że kiedy podróżuje autem, słucha Radia Maryja... - Lubię, kiedy ktoś do mnie mówi. A poza tym jestem ciekawy, co dzieje się w świecie, który nie nazywa się(...) co to robimy. Ale na pewno nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Dużo bardziej odpowiada mi rozmowa z Panem Bogiem. Staram się mieć na nią czas każdego dnia. Od dwóch lat jestem bliżej Boga. Wierzy...

 • "Mali giganci" w TVN: W jury Czesław Mozil, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki?

  Wiosną 2015 roku na antenie TVN zamiast "X Factor" pojawi się nowy show "Mali giganci". Serwis Wirtualnemedia.pl podał nieoficjalne informacje na temat obsady jury.

 • Filip Chajzer: Agata Młynarska będzie jego wrogiem?

  Nie milkną echa afery z Agatą Młynarską (51 l.) w roli głównej. Tym razem oliwy do ognia dolał Filip Chajzer (31 l.), który wyśmiał swoją koleżankę po fachu w bardzo uszczypliwy sposób.

 • Zygmunt Chajzer... nagrodą pocieszenia

  W tym roku będzie współgospodarzem gali 25-lecia Miss Polski. Zygmunt Chajzer opowiada o swoich planach na przyszłość i o tym, jak wygląda życie z miss.

 • Filip Chajzer szczerze o śmierci syna! "Ja się nie podniosłem do dzisiaj"

  Filip Chajzer (32 l.) wraca do swojej rodzinnej tragedii sprzed dwóch lat...

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Filip Chajzer się rozwodzi! Odbyła się kolejna rozprawa

  Filip (30 l.) i Julia (30 l.) Chajzerowie przeżywają teraz trudny czas. Niedawno stracili ukochanego syna, a w toku jest ich sprawa rozwodowa, która z pewnością dostarcza dodatkowego stresu i przykrości.

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

Wideo na temat: filip chajzer lat
 • Córka Adama Małyszka skończyła 18 lat! Ale się zmieniła!

  Wszyscy pamiętamy Karolinę Małysz jako małą dziewczynkę, która kibicowała swojemu tacie, gdy ten odnosił największe sportowe sukcesy. Teraz córka Adama Małysza ma już 18 lat. Czy ma chłopaka, czy tata jest o nią zazdrosny i czy chodzi z mamą na imprezy? W Wiśle Karolinę Małysz i jej mamę Izę odwiedził Filip Chajzer z "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)