• Informacje na temat:

  filip marczewski żona

Artykuły na temat: filip marczewski żona
 • "Na dobre i na złe": Rozstania i rozwody 2014

  ...miała dość czekania na rozwód partnera, który od kilku lat blokuje jego żona i matka trójki jego dzieci. Agnieszka Sienkiewicz i Maciej Marczewski byli parą przez 4 lata. W tym czasie aktorowi nie(...) wzięcia i wciąż czeka na miłość. Swojej drugiej połówki szuka też Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość". Aktorka, która swe rozstanie z Maciejem Marczewskim, czyli...

 • ...i mamy nadzieję, że po rozstaniu, będzie tak samo" - napisała w oświadczeniu aktorka. Agnieszka Sienkiewicz związała się w 2011 roku z żonatym aktorem, Maciejem Marczewskim. Mężczyzna stracił dla niej głowę i postanowił rozwieść się dla nowej ukochanej. Niestety, żona nie chciała pójść zakochanym na rękę i do dzisiaj nie dała Marczewskiemu rozwodu. Wygląda na to, że tak długie oczekiwanie...

 • Lista jesiennych premier i powrotów

  ...), Michał Żurawski (Łukasz), Dorota Segda (Lola, żona Chudego), Anna Cieślak (Sylwia), Edyta Olszówka (Barbara), Paulina Chapko (Kasia), Marian Dziędziel (szef Chudego) i Michał Marczewski (komisarz(...) obsady, zobaczymy także Filipa Bobka. TVN Oczywiście najbardziej oczekiwany jest jesienny powrót "Majki" , a także kolejna seria "Ust ust" . W tym drugim tytule zobaczymy gościnnie Annę...

 • Kiedy brat zakochuje się w siostrze

  - Bardzo łatwo, mając na warsztacie taki temat jak kazirodczy związek brata i siostry, można ulec pokusie wywołania skandalu - mówi Filip Marczewski, reżyser filmu "Bez wstydu". W opowieści o rodzeństwie, które czuje do siebie więcej, niż powinno, główne role zagrali Agnieszka Grochowska i Mateusz Kościukiewicz.

 • Off Plus Camera: Bez wstydu pod prąd

  Wizyta wspaniałego brytyjskiego aktora Davida Thewlisa, który odebrał w Krakowie nagrodę Pod Prąd oraz światowa premiera reżyserskiego debiutu Filipa Marczewskiego "Bez wstydu" to najważniejsze wydarzenia pierwszych dni festiwalu Off Plus Camera.

 • Jesienny wysyp seriali

  Główne kanały telewizyjne przygotowują się do jesiennego sezonu. Od września widzowie Telewizji Polskiej, TVN oraz Polsatu mogą spodziewać się nowych seriali , a także kontynuacji ulubionych pozycji z poprzednich sezonów.

 • Festiwal w Gdyni: Powtórka z rozrywki?

  W poniedziałek, 9 września, rozpoczyna się kolejna edycja festiwalu filmowego w Gdyni. Impreza wróciła do wrześniowego terminu i do polskiej nazwy - od teraz mówimy (i piszemy): Gdynia - Festiwal Filmowy, jednak straciła swój prestiżowy charakter.

 • Dwa Brzegi: Obecność obowiązkowa!

  Jakąś magię ma w sobie to miejsce, że upodobali je sobie artyści - malarze, fotograficy, reżyserzy filmowi. W sobotę, 31 lipca, rozpoczyna się w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą czwarta edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Sprawdźmy, co przez dziewięć dni będzie się tam działo.