• Informacje na temat:

  filip przeczytał że

Artykuły na temat: filip przeczytał że
 • Zygmunt i Filip Chajzerowie w "Ameryka Express". Osoba z TVN nie ma dobrych wieści!

  ..."W dniu urodzin mojego taty – życzę każdej i każdemu z Was takiej formy w wieku 64 lat..." – takie życzenia przeczytał Zygmunt Chajzer 1 maja na Instagramie swego syna Filipa (33). Chajzer junior(...) w życiu lubi mieć wszystko ułożone pod linijkę. Gdy jest inaczej, bywa nieprzyjemnie. "Ojciec jest władczy i czasami upierdliwy" – zdradza Filip w książce "Chajzerów dwóch". Filip jest jego...

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  Oburza się na "Małych Gigantów", a przed laty sama prowadziła podobny program.

 • ​"Barwy szczęścia": Filip zerwie z Zuzią, gdy pozna jej przeszłość?

  Filip (Kuba Dyniewicz) dowie się, że Zuzia (Anna Adamus) ukryła przed nim, że kiedy próbowała swoich sił jako modelka, wpadła w ręce stręczycieli, którzy podstępem wywieźli ją i kilka innych nastolatek do Algierii.

 • Filip Bobek jednak nie zatańczy

  Rola Marka Dobrzańskiego w "BrzydUli" przyniosła mu megapopularność i Telekamerę "Tele Tygodnia". Czy Filip Bobek jest gotowy na kolejną odsłonę "bobkomanii", którą może wywołać telenowela "Prosto w serce"?

 • Filip Chajzer wziął przykład z Gosi Rozenek-Majdan? Poniosło go!

  Filip Chajzer (33 l.) podobnie jak Małgosia Rozenek-Majdan (40 l.) lubi zaszaleć na zakupach. Jest znany również ze swojej hojności i z pewnością niejednokrotnie obdarowuje swoich najbliższych prezentami. Teraz, gdy urodził mu się syn, często ukochana wysyła go na zakupy, a na to niekiedy brakuje czasu. Na szczęście Filip znalazł na to rozwiązanie.

 • Filip Bobek: Nie gram amanta!

  Znany z seriali "Brzydula" i "Prosto w serce" Filip Bobek gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Waldemara Krzystka "80 milionów". Wcielił się tam w postać Władysława Frasyniuka, jednego z kluczowych uczestników wydarzeń opisanych w obrazie.

 • Nowa miłość Filipa?

  ...życiu", "Klanie" czy "BrzydUli". Zdradzamy, że Aleksandra Mikołajczyk wcieli się w postać pani stomatolog Iwony Majewskiej. Grana przez nią bohaterka zadzwoni do Filipa Konarskiego (Marcin Chochlew(...) będzie nalegać zbyt długo i po chwili pożegna się z nim. Tyle że już po jej wyjściu Filip zauważy, że zostawiła pamiątkową fotografię swojej babci. A to oznacza, że Filip i Iwona spotkają się ponownie...

 • Nie boję się szuflady "amant"

  Jeszcze kilka miesięcy temu nikomu nieznany, dziś uznawany jest za jednego z najzdolniejszych i najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia. Mowa o Filipie Bobku, czyli serialowym Marku Dobrzańskim z "BrzydUli".

 • Radiowa "Czwórka" podziękowała mu za współpracę! Chajzer jest wściekły!

  Filip Chajzer (31 l.), który przebywa właśnie na urlopie, otrzymał od dyrektor radiowej "Czwórki" przykrego maila... Dziennikarz nie spodziewał się takiego obrotu spraw!

 • Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Dramat o kazirodczej miłości "Bez wstydu" Filipa Marczewskiego wejdzie do polskich kin 20 lipca. W rolach głównych - Agnieszka Grochowska i Mateusza Kościukiewicza. - To jest bardzo piękny, miłosny film, osadzony w polskiej brutalnej rzeczywistości - ocenia Andrzej Wajda.

Dyskusje na temat: filip przeczytał że
 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  funia - gdyby Filip Bobek przeczytał te wszystkie peany to zapewne spaliłby się ze wstydu. z reszta twojej wypowiedzi całkowicie się zgadzam. A szczególnie z tym o gasnicy

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Gdyby Filip Bobek przeczytał te wszystkie peany to zapewne byłby rozpalony do czerwoności tak jak my ogladając jego kreacje aktorskie. A jesli Pani Ilona sie postara i wybierze Filipa do roli Karola to to co jest w naszych sercach i umysłach przemieni sie w ogień. Gaśnica nie bedzie potrzebna , chyba że instrucja obslugi gaśnicy czytana byłaby przez Filip ( patrz SMS).

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Jestem zauroczona przystojniakiem i zachwycona jego aktorstwem od kiedy przeczytał u Majewskiego instrukcję gaśnicy. Starsza aktorka wypadła trochę słabiej. Tu znakomicie dopasowali go do tej roli. Panie Filipie powodzenia w aktorstwie.

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Gdyby Filip przeczytał chociaż, część tych komentarzy, pewnie by się chłopak przeraził albo zarumienił :-) Nie miej jednak, trudno się z Wami nie zgodzić.. Jeżeli ktoś powinien zagrać Karola, to z całą pewnością Filip. W naszym kinie przyda się świeży "krew", a Filip doskonale się sprawdzi. Facet potrafi tak zagrać, że dostaje się dreszczy. Nie trzeba nawet patrzeć. Wystarczy słuchać. A kiedy

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Znając skromność Filipa, pewnie czułby się on trochę zażenowany, gdyby przeczytał te wszystkie peany na swoją cześć. Ale Panie Filipie, w tym, co piszemy, nie ma ani słowa przesady. My naprawdę uważamy, że jest Pan jednym kandydatem posiadającym wszelkie predyspozycje, aby zagrać postać Karola. Pana starsi koledzy, mimo całego szacunku, jaki mam dla ich dorobku zawodowego, powinni zrozumieć, że