• Informacje na temat:

  filipiny zdjęcia

Artykuły na temat: filipiny zdjęcia
 • Marta Manowska rozstała się z facetem

  ...jechała na prezentację jesiennej ramówki TVP. Z tego powodu po raz pierwszy w historii nagrań do programu "Rolnik szuka żony" zdecydowano odwołać zdjęcia. Na domiar złego Martę dopadła infekcja(...) Marta wyjechała sama. Na szczęście lubi takie podróże, szczególnie do dalekich, egzotycznych krajów. W swoim życiu zwiedziła już m.in. Filipiny, Kambodżę i Oman. - W takich dalekich stronach Marta...

 • Szykuje się przełom w życiu Marty Manowskiej?

  ...postanowiła skorzystać z pięknej pogody i powygrzewać się na bałtyckim piasku. Wkrótce potem Manowska wróciła do pracy, bo właśnie wystartowały zdjęcia do kolejnej edycji popularnego programu "Rolnik szuka(...). I czeka na wymarzone wakacje. Od zawsze bowiem uwielbiała podróżować. Kilka lat temu samotnie przemierzyła Azję z plecakiem. Zwiedziła Filipiny, Tajlandię. Niestraszne jej są spartańskie warunki. Ona...

 • Marta Manowska z programu "Rolnik szuka żony" wyjeżdża na Filipiny

  Marta Manowska najbliższe dwa i pół tygodnia spędzi na Filipinach. Prezenterka programu "Rolnik szuka żony" będzie tam odpoczywać i nabierać energii na kolejny sezon pracy nad drugą edycją reality show. Z pobytu na urlopie planuje nakręcić filmy.

 • Niezależny Fernando Meirelles

  Najnowszy film Fernando Meirellesa ( "Miasto Boga" ) "The Constant Gardener" to próba adaptacji powieści Johna le Carre, mistrza kryminalno-szpiegowskiej intrygi. Ekranizacja "Wiernego ogrodnika" to pierwszy anglojęzyczny projekt brazylijskiego reżysera.

 • Święto azjatyckiego kina

  Festiwal Pięć Smaków to trwający tydzień przegląd najważniejszych filmów powstałych w Azji oraz imprezy towarzyszące dla zainteresowanych podróżami na ten kontynent. Pokazy odbywają się w warszawskim kinie Muranów i Kino.Lab, a następnie jadą do Katowic, Krakowa i Poznania. Gościem festiwalu jest reżyser Ho Tzu Nyen (Singapur), którego głośny film "Ziemia", niezwykła postapokaliptyczna alegoria, zamknie festiwal.

 • Porzuci kino dla win?

  Marek Kondrat porzucił aktorstwo dla pracy w bankowości i handlu winem. W jego ślady idzie legendarny Francis Ford Coppola, który zamierza zostać sprzedawcą wykwintnych win.

 • Pięć Smaków: Aż 21 premier

  Wśród 30 filmów w programie 5. edycji Pięciu Smaków (19-26 października), aż 21 zostanie pokazanych w Polsce po raz pierwszy. Wśród najważniejszych tytułów znajdą się: "Norwegian Wood" (Japonia 2010) w reżyserii Tran Anh Hunga, na podstawie powieści Harukiego Murakamiego, z muzyką nominowanego do Oscara Jonny'ego Greenwooda, "13 zabójców" (Japonia 2010) Takashiego Miike, "Nocny połów" (Korea Płd. 2011) Park Chan-wooka i jego brata, Park Chan-kyonga oraz filmy koreańskiego mistrza Honga Sang-soo.

Wideo na temat: filipiny zdjęcia
 • Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" ucieka na Filipiny!

  Marta Manowska najbliższe dwa i pół tygodnia spędzi na Filipinach. Prezenterka programu „Rolnik szuka żony” będzie tam odpoczywać i nabierać energii na kolejny sezon pracy nad drugą edycją reality show. Z pobytu na urlopie planuje nakręcić filmy. – Chciałabym dużo zobaczyć, nabrać energii, spotkać nowych ludzi i z tym wszystkim wrócić tutaj, by zacząć od razu zdjęcia. Zabiorę ze sobą kamerkę

 • Pozdrowienia z raju

  Pewnej majowej nocy 2001 roku obcokrajowcy przebywający na egzotycznej wyspie na południowych Filipinach zostają wyrwani ze snu. Grupa zamaskowanych mężczyzn z karabinami umieszcza ich na barce, która wszystkich zabiera daleko w morze. Przerażeni ludzie rozumieją, że zostali porwani. Wśród nich znajduje się francuska działaczka humanitarna Therese (Isabelle Huppert). Porywacze wznoszący okrzyki "Allah Akbar" przedstawiają się jako islamscy bojownicy powiązani z organizacją niejakiego Osamy...

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.