• Informacje na temat:

  film alvin i wiewiórki

Artykuły na temat: film alvin i wiewiórki
 • Aubrey Plaza jako Grumpy Cat

  Aubrey Plaza, znana z serialu "Parks and Recreation", użyczy głosu głównemu bohaterowi filmu "Grumpy Cat’s Worst Christmas Ever". Produkcja inspirowana jest słynnym internetowym memem przedstawiającym zrzędliwego kota ze złośliwymi podpisami.

 • "Avatar", "Holmes" i wiewiórki

  Takich świąt nikt się nie spodziewał. Dla amerykańskich kiniarzy i dystrybutorów ostatni weekend tego roku (25-27 grudnia) okazał się najlepszy w historii.

 • Wiewiórki z wosku

  Muzeum figur woskowych Madame Tussauds w Las Vegas unieśmiertelniło bohaterów filmu animowanego "Alvin i wiewiórki".

 • Ten film to arcydzieło?

  "Asghar Farhadi nakręcił film ocierający się o arcydzieło" - pisze w recenzji irańskiego filmu "Co wiesz o Elly?" Małgorzata Sadowska ("Przekrój"). To zdecydowanie najlepsza w oczach krytyków premiera tygodnia.

 • Nicholson i Freeman niepokonani

  W przeciągu ostatniego weekendu, 11-13 stycznia, film Roba Reinera "The Bucket List", w którym główne role odegrali wielcy aktorzy światowego kina - Jack Nicholson i Morgan Freeman - bił rekordy popularności.

 • Kolejny rekord "Avatara"

  Po raz czwarty z rzędu "Avatar" znajduje się na czele amerykańskiego box office'u. Superprodukcja Jamesa Camerona tym razem przyniosła zyski na poziomie 48,5 mln dolarów. Żaden film wcześniej, w czwartym tygodniu wyświetlania, nie miał aż tak dużych wpływów z kin (dla porównania, najlepszy do tej pory "Titanic może się pochwalić wynikiem 28,7 mln dolarów).

 • Kompletnie schrzaniona sprawa

  Tom Cruise może spać spokojnie. Jego najgroźniejszy aktorski rywal - Will Smith - po raz kolejny zawiódł. "Kompletnie schrzaniona sprawa" - tak komentowany jest jego najnowszy film "Jestem legendą".

 • Tom i Jerry znów na ekranie

  Słynny duet z kreskówki Tom i Jerry znów zagości na dużym ekranie - donoszą branżowe media

 • Miś Yogi trafi do kin

  W wytwórni Warner Bros. ruszyły prace nad kinową wersją "Misia Yogi" - znanej i lubianej kreskówki spod studia Hanna-Barbera.

 • Hollywood wraca na Broadway

  Piękne, seksowne, efektowne - takie są gwiazdy musicalu "Nine - Dziewięć" w reżyserii Roba Marshalla, którym ten uznany twórca powraca do stylistyki swego ostatniego obrazu "Chicago". To jednak nie jedyna premiera tego tygodnia.

Wideo na temat: film alvin i wiewiórki
 • Alvin i Wiewiórki 3

  W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville zrobił z Alvina, Szymona i Teodora gwiazdy. Potem przyszedł czas na sequel, w którym prócz znanego już tria pojawiły się też Eleonora, Britanny i Żaneta. Trzecia część filmu opowiada o wiewiórach i wiewiórkach, które przeżywają wielką przygodę na statku...

 • Alvin i wiewiórki 2

  Kontynuacja jednego z największych przebojów kina rodzinnego ostatnich lat, łącząca konwencję kina aktorskiego z elementami animacji komputerowej - kolejne przygody trzech rozśpiewanych wiewiórek, które mieszkają w domu robiącego karierę autora piosenek. W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serial u animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville...

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...