• Informacje na temat:

  film drogi

Artykuły na temat: film drogi
 • ​"Drogi wolności": Serial wyjęty z starego kufra

  W serialu "Drogi wolności", który od września można oglądać na antenie TVP1, historia odzyskiwania przez Polskę niepodległości przenika się z opowieścią o losach kilku kobiet. Nie byłoby tego serialu, gdyby nie stary kufer znaleziony przez Stanisława Krzemińskiego...

 • "Gorący pościg" : Seksistowskie kino drogi

  "Gorący pościg" to przykład niewiarygodnego wręcz uwstecznienia. Czy ktoś może wytłumaczyć mi, co tak zdolne, mądre i świadome siebie aktorki, jak Reese Witherspoon i Sofia Vergara robią w tym żenującym filmie?

 • Matthew Goode zagra główną rolę w ekranizacji "Pikniku na skraju drogi"

  ...wszystkie marzenia mogą się spełnić. "Piknik na skraju drogi" to jedna z najpopularniejszych powieści rosyjskiego duetu pisarskiego - braci Arkadija i Borysa Strugackich. W 1979 roku na podstawie tej książki Andriej Tarkowski nakręcił film filozoficzno-fantastyczny "Stalker".

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • Kora zagra w filmie!

  Wokalistka Kora (65 l.) nie tylko wraca do sił po ciężkiej i wyczerpującej chorobie, ale również do pracy - niebawem artystka zagra w filmie!

 • PKO Off Camera 2015: Kino, które "wytycza drogę"

  Dziewięć niezależnych filmów fabularnych z całego świata zostanie pokazanych w konkursie głównym "Wytyczanie drogi" 8. Festiwalu PKO Off Camera w Krakowie. O nagrodę w wysokości 100 tys. dolarów powalczą obrazy doceniane na światowych festiwalach filmowych.

 • "Drogi wolności": Antoni Królikowski znów jest singlem

  ...w 2018 roku zagrała w czterech serialach i dwóch filmach kinowych, została ambasadorką znanej na całym świecie marki kosmetycznej, nagrała debiutancką płytę i wystąpiła w kilku reklamach. - Nie miała...

 • Off Plus Camera 2015: Zgłoś swój film

  Off Plus Camera czeka na zgłoszenia do Konkursu Głównego "Wytyczanie Drogi", Konkursu Polskich Filmów Fabularnych oraz sekcji From The Gut. Tegoroczna edycja krakowskiego festiwalu odbędzie się w dniach 1-10 maja.

 • Sharon Stone: Trudna droga na szczyt!

  Miała czy nie miała? Brawurowe przesłuchanie w filmie „Nagi instynkt” nie przestaje przyprawiać kinomanów o wypieki.  "Będę musiała o bieliźnie opowiadać chyba i po osiemdziesiątce" – śmieje się Sharon Stone. Chociaż na planie filmowym ćwierć wieku temu nie było jej do śmiechu. Bo odpowiedź brzmi: – Nie miała.  Najsłynniejszą scenę lat 90. ubiegłego wieku nakręcono podstępem. Reżyser filmu Paul...

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

Zdjęcia na temat: film drogi
Wideo na temat: film drogi
 • "Drogi wolności": Dlaczego Paulina Gałązka została aktorką?

  Paulina Gałązka ukończyła szkołę filmową i teatralną zaledwie 5 lat temu, a może się już poszczycić ponad 40 rolami! Zadebiutowała przed kamerą jeszcze jako studentka - w 2010 roku zagrała w 55. odcinku "Ojca Mateusza", a rok później dostała rolę w filmie "W imieniu diabła" Barbary Sass oraz wystąpiła w 3. odcinku "Komisarza Aleksa". Dziś piękna aktorka występuje w teatrze, realizuje się w kinie

 • Sukces! Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie

  Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie „Child 44” wyprodukowanym przez Ridleya Scotta. Aktorka pojawi się u boku Toma Hardy’ego, Gary’ego Oldmana i Noomi Rapace. Grochowska została wybrana do filmu w drodze castingu. Nagranie, które aktorka wysłała producentom, pokonało kilka tysięcy innych zgłoszeń.

 • Nowa ramówka TVP - Spot Jesień 2018

  serial „Drogi Wolności” o losach krakowskiej rodziny na tle odradzającej się Rzeczpospolitej. 11 listopada widzowie obejrzą pilot serialu „Młody Piłsudski” opowiadający o grupie spiskowców walczących(...) z Koncertu Niepodległości ze Stadionu Narodowego. Nie zabraknie dedykowanych rocznicy premier filmów dokumentalnych w TVP1, TVP Historia i TVP Kultura, a Teatr Telewizji przygotował premierę „Wesela

Dyskusje na temat: film drogi