• Informacje na temat:

  film epoka lodowcowa 3

Artykuły na temat: film epoka lodowcowa 3
 • Piotr Fronczewski - polski aktor filmowy, teatralny, telewizyjny i dubbingowy, lektor, setyryk, piosenkarz. Urodzony 8 czerwca 1946 roku w Łodzi.

 • "Epoka lodowcowa 4": Co na czeka?

  "Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów", kolejna część przygód animowanych bohaterów - leniwca Sida, mamuta Mańka i tygrysa Diego - trafi do kin w Polsce 6 lipca. Co nas czeka? Maniek będzie miał problemy z córką, Diego się zakocha, a Sid spotka swoją niezwykłą babcię.

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  "Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.

 • Pobiła rekord Shreka

  "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów" zdominowała światowy box-office w ten weekend i bije kolejne rekordy popularności.

 • Leniwiec Sid lepszy od Shreka

  "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów" wyprzedziła "Transformers: Zemstę upadłych" w środowym notowaniu amerykańskiego box-office'u. Kolejna część przygód mamuta Manniego, leniwca Sida i tygrysa Diego uzbierała niemal 14 mln. dolarów.

 • Pobije rekord wszech czasów

  "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów" zostanie niedługo najlepiej sprzedającym się filmem animowanym poza granicami Stanów Zjednoczonych. Obraz zarobił już ponad pół miliarda dolarów. I zanosi się, że zyski będą jeszcze większe.

 • Animacje walczą o Oscara

  Siedemnaście animowanych obrazów ma prawo ubiegać się o nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowe w kategorii "Najlepszy długometrażowy film animowany". O Oscara 2003 ma szansę walczyć także polska produkcja - obraz "Eden" Andrzeja Czeczota. Animacja zmierzy się w walce o najważniejsze nagrody światowego kina z takimi przebojami, jak "Epoka lodowcowa" , czy "Lilo i Stich" .

 • Przeboje video i DVD

  W tym tygodniu w sieci Hollywood Video na liście najlepiej wypożyczających się filmów na kasetach video na pierwszym miejscu uplasowała się animowana "Epoka lodowcowa" , po awansie z pozycji drugiej. W sieci Beverly Hills Video na pierwszym miejscu listy najlepiej wypożyczających się filmów na kasetach video zadebiutowała nowość, komedia "Showtime" .

 • Przeboje video i DVD

  W tym tygodniu w sieci Hollywood Video, na liście najlepiej wypożyczających się filmów na kasetach video, pozycję pierwszą utrzymała animacja "Epoka lodowcowa" . Na podobnej liście w sieci Beverly Hills Video, pierwsze miejsce zajęła nowość, dramat wojenny "Byliśmy żołnierzami" . W zestawieniu pojawiły się jeszcze dwa nowe tytuły.

 • Film Cruise'a poniżej oczekiwań

  Aż o 30 milionów dolarów mniej niż oczekiwano zarobił jak dotąd obraz "Mission: Impossible 3" z Tomem Cruise'm ( "Wojna światów" , "Ostatni samuraj" ) w roli głównej. W pierwszy weekend po premierze film Cruise'a zarobił co prawda aż 48 mln dolarów i znalazł się na szczycie box office'u, jednak jak podaje amerykańska prasa, jego producenci liczyli na zysk rzędu co najmniej 75 mln dolarów.