• Informacje na temat:

  film erotyk

Artykuły na temat: film erotyk
 • Marta Wierzbicka chce do filmu. Może "erotyk"?

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka (25 l.) nie kryje, że marzy jej się rola w filmie fabularnym. Choć udało jej się zagrać na deskach teatralnych, czuje niedosyt.

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • "Komisarz Alex": Agnieszka Więdłocha jest specjalistką od... erotyki w kinematografii!

  Agnieszka Więdłocha, którą po wakacjach oglądać będziemy jako podkomisarz Ewę Krassowską w 8. serii "Komisarza Aleksa", odrzuciła niedawno propozycję udziału w świetnym filmie znakomitego reżysera tylko dlatego, że w jednej ze scen musiałaby zagrać... bez ubrania!

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Dorociński zagra w filmie erotycznym

  Znany z takich filmów jak "Boisko bezdomnych" czy "Ogród Luizy", 36-letni Marcin Dorociński, otrzymał propozycję zagrania głównej roli w duńskim dramacie erotycznym "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" w reżyserii Per Fly .

 • "Seks bez tajemnic": Ewa Kasprzyk obala mity

  Co aktorka i ambasadorka kampanii promującej postawy prozdrowotne u osób po 50. roku życia sądzi o sferze seksualnej osób starszych? Ewa Kasprzyk opowiedziała o tym w rozmowie z Martą Szulawiak-Turską w drugim odcinku programu "Seks bez tajemnic".

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: Ich rodzina znów się powiększy?

  ...nad postacią, przerabiałam temat miłości, erotyki, seksu i relacji międzyludzkich - powiedziała.  Choć ona i jej partner, Mateusz Banasiuk, początkowo zastanawiali się, w jaki sposób narodziny Henryka(...) dzieliło, lecz ciągłe mijanie się i zaangażowanie we własne kariery. Przez wiele miesięcy Magdalenę absorbował plan "Sztuki kochania" i promowanie filmu, zdjęcia do "Drugiej szansy" oraz teatr.  Mateusz...

 • Natalia Kukulska: Bateria wysiada w najgorszych momentach (wywiad)

  Natalia Kukulska doskonale zdaje sobie sprawę, jak często postrzegana jest przez pryzmat małej Natalki śpiewającej "Puszka Okruszka", większej Natalki z hitem "Im więcej ciebie tym mniej", a także rodziców - Jarosława Kukulskiego i Anny Jantar. Spomiędzy tych perspektyw wychyla się ambitna i mająca wiele do powiedzenia wokalistka, która właśnie wydała nową płytę "Ósmy plan".

 • Sylvia Kristel: Kochały się w niej miliony, umierała w biedzie i samotności

  Filmy o przygodach Emmanuelle przyniosły Sylvii Kristel (†60 l.) ogromną popularność i przyciągnęły do kin 650 mln widzów. Pod koniec życia aktorka borykała się z samotnością i straszną biedą. Ludzie, którzy ją spotykali, nie mogli uwierzyć, że ta niepozorna kobieta jest... gwiazdą.

 • Marcin Dorociński w erotyku

  Najnowszy film z udziałem Marcina Dorocińskiego "Kobieta, która pragnęła mężczyzny" trafi 16 kwietnia na ekrany polskich kin. To "opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień" - tłumaczy dystrybutor obrazu, Gutek Film.

Dyskusje na temat: film erotyk