• Informacje na temat:

  film magda m

Artykuły na temat: film magda m
 • Magda Gessler naciska. Chce filmu biograficznego!

  Magda Gessler doskonale zdaje sobie sprawę, że w Polsce jest celebrytką numer jeden. Na rynku pojawiła się już jej biografia. Teraz pora na film!

 • Magda Gessler: Misja, którą mam do spełnienia

  Choć Magda Gessler dostała atrakcyjną ofertę z Hiszpanii, nie zamierza porzucać naszego kraju. Ma przecież nie tylko najtrudniejsze rewolucje przed sobą. Restauratorka czuje, że w rodzimych lokalach jest jeszcze wiele do zrobienia!

 • Magda Gessler zachwycona kuchnią najuboższych!

  ...​Magda Gessler (63 l.) jest oczarowana kuchnią najuboższych rejonów Peru, gdzie razem z ekipą TVN Style kręciła film "Pyszne Peru".

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Magda Gessler (62 l.) twierdzi, że zagra samą siebie w filmie hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara. Czy faktycznie?

 • "Autobiografia apetyczna" Magdy Gessler

  Na początku grudnia długo oczekiwana autobiografia Magdy Gessler w końcu trafiła na półki w księgarniach. Od tamtej pory restauratorka nieustannie podsyca zainteresowanie swoją osobą.

 • "Strażacy": Adam podbija serce Magdy

  W najbliższym odcinku Dario zorganizuje w pubie Manhattan kameralny seans kinowy i pokaże mieszkańcom stary film, który nakręcono w Żyrardowie niemal pół wieku temu. Magda wymknie się podczas projekcji z lokalu i wpadnie prosto na Adama. - Czarodziej Dario... wywołuje wspomnienia - Konarska pośle przyjacielowi ciepły uśmiech... Wojnar podejdzie i spojrzy dziewczynie prosto w oczy: - To...

 • Gwiazda meksykańskich telenowel, Magda Guzman, nie żyje

  Zawał serca był przyczyną śmierci meksykańskiej aktorki Magdy Guzman. Gwiazda kina i telewizji miała 83 lata.

 • Wielki film

  ...duchy przeszłości _ była żona Magda oraz nastoletnia córka Kinga , które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach. Cezary P. budzi się z Agatą w łóżku. Niestety...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

Zdjęcia na temat: film magda m
Wideo na temat: film magda m
 • Magda Gessler zachwycona slamsami w Peru

  Magda Gessler jest oczarowana najuboższymi rejonami Peru, gdzie razem z ekipą TVN Style kręciła film „Pyszne Peru”. Gwiazda TVN twierdzi, że wyprawa była dość trudna. Ekipa telewizyjna podróżowała(...), mimo że są surowe, to jest cud. To jest zasługa chili, zasługa cebuli i kolendry i tego, że mają dostęp do bardzo świeżej ryby – mówi Magda Gessler.

 • Magda Gessler: Halle Berry ucałowała mnie w rękę za kaczkę

  Magda Gessler opowiedziała o wystroju swojej restauracji "AleGloria", która inspirowana jest filmami Petera Greenawaya. Gwiazda wspominała wizytę reżysera w tym miejscu oraz fakt, że bardzo chwalił(...) pisze pracę o kuchni w filmach swojego ulubieńca Pedro Almodovara. "To bardzo poważna praca o tym, jak mocno osadzona jest tam żywność i nawyki żywieniowe Hiszpanów" - powiedziała. (WideoPortal / x-news)

 • Magda Cielecka w roli Agnieszki Osieckiej? Agata Passent: Byłoby cudownie

  Jeżeli trafią się zdolni autorzy scenariusza, to doczekamy się filmu o Agnieszce Osieckiej. Jest jednak pewien problem... - mówi Agata Passent, pytana, czy po historii o Marii Skłodowskiej-Curie i Michalinie Wisłockiej zobaczymy także opowieść o popularnej autorce tekstów.

Dyskusje na temat: film magda m