• Informacje na temat:

  film magda m

Artykuły na temat: film magda m
Zdjęcia na temat: film magda m
Wideo na temat: film magda m
 • Magda Gessler zachwycona slamsami w Peru

  Magda Gessler jest oczarowana najuboższymi rejonami Peru, gdzie razem z ekipą TVN Style kręciła film „Pyszne Peru”. Gwiazda TVN twierdzi, że wyprawa była dość trudna. Ekipa telewizyjna podróżowała(...), mimo że są surowe, to jest cud. To jest zasługa chili, zasługa cebuli i kolendry i tego, że mają dostęp do bardzo świeżej ryby – mówi Magda Gessler.

 • Magda Gessler: Halle Berry ucałowała mnie w rękę za kaczkę

  Magda Gessler opowiedziała o wystroju swojej restauracji "AleGloria", która inspirowana jest filmami Petera Greenawaya. Gwiazda wspominała wizytę reżysera w tym miejscu oraz fakt, że bardzo chwalił(...) pisze pracę o kuchni w filmach swojego ulubieńca Pedro Almodovara. "To bardzo poważna praca o tym, jak mocno osadzona jest tam żywność i nawyki żywieniowe Hiszpanów" - powiedziała. (WideoPortal / x-news)

 • Magda Cielecka w roli Agnieszki Osieckiej? Agata Passent: Byłoby cudownie

  Jeżeli trafią się zdolni autorzy scenariusza, to doczekamy się filmu o Agnieszce Osieckiej. Jest jednak pewien problem... - mówi Agata Passent, pytana, czy po historii o Marii Skłodowskiej-Curie i Michalinie Wisłockiej zobaczymy także opowieść o popularnej autorce tekstów.

Dyskusje na temat: film magda m