• Informacje na temat:

  film majka

Artykuły na temat: film majka
 • "Szaleństwo Majki Skowron": Ból dojrzewania

  Choć tytułową postacią była Majka, to tak naprawdę głównym bohaterem serialu stał się Ariel. To przede wszystkim jego emocje i rozterki stanowiły kanwę produkcji.

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • Majka Jeżowska nie posiada się ze szczęścia! Rodzina się powiększy!

  Choć jej dwa małżeństwa się rozpadły, Majka Jeżowska (59 l.) nigdy nie straciła wiary w miłość. Z porażek wyciąga wnioski i zawsze walczy o siebie. Teraz cieszy się szczęściem syna, a przyszłą synową wprost uwielbia. Liczy, że w niedługim czasie zostanie babcią.

 • BAFTA 2015: Znowu "Ida"!

  Nagrody BAFTA 2015 zostały rozdane. Największym zwycięzcą okazał się w tym roku film Richarda Linklatera "Boyhood", który wygrał w kategoriach: najlepszy film, reżyser i aktorka drugoplanowa. Najlepszym filmem nieanglojęzycznym okazała się "Ida". To kolejny wielki sukces produkcji Pawła Pawlikowskiego.

 • Majka Jeżowska nie je mięsa. Czasem tylko skubnie królika!

  Majka Jeżowska (59 l.) od dekady jest wegetarianką. Przez ten czas zdarzało jej się jednak skubnąć mięska - w programie "Ugotowani" piosenkarka zajadała się podanym przez Wandę Kwietniewską schabem, później u Andrzeja Suprona - combrem z królika. Dziś deklaruje, że stroni od zjadania zwierząt. Dzięki temu... zmieniły jej się rysy twarzy.

 • Solar "Następcy proletariackich chuliganów": Wszystkiemu winny jest Sylwester Latkowski

  Do sieci trafił nowy utwór Solara, w którym ostro rozlicza się z filmem "Blokersi".

 • Zuzanna Janin: Niezapomniana Majka Skowron!

  ...występów w filmie bardziej twórcze, innowacyjne, mogę być ukryta za swoim dziełem i mówić wiele rzeczy, które nie są związane bezpośrednio z moją osobą" – opowiada "Życiu na Gorąco". Już nie odcina się od roli Majki  Pani Zuzanna przez długie lata nie chciała rozmawiać o swojej filmowej przeszłości. A właściwie o Majce Skowron, gdyż przyszła artystka zagrała jeszcze tylko w jednym filmie...

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • Majka Jeżowska za miłość do Janusza Komana omal nie zapłaciła utratą głosu...

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

Zdjęcia na temat: film majka
Wideo na temat: film majka
 • Rozkraczona Sablewska promuje ciuchy Przetakiewicz!

  Joanna Przetakiewicz postanowiła swoją nową kolekcję ubrań wypromować z pomocą byłej niani synka Kukulskiej. W odważnym filmie, którego reżyserem jest Xavery Żuławski, naga Majka wije się po podłodze, obściskuje z przystojnym modelem oraz pozuje rozkraczona! Zachęciła Was do kupna ciuchów Aśki?

 • "Zoom na miasto": Odcinek 262.

  , Katarzyna Warnke, Ilona Majer - byliśmy na premierze filmu "Powrót": Magdalena Łazarkiewicz, Stanisław Cywka, Tomasz Sobczak, Katarzyna Herman, Sandra Drzymalska, Agnieszka Warchulska, Dawid Rostkowski(...) Zhang, Dorota Natalia Haller - jak gwiazdy spędzają Święta? Majka Jeżowska, Joanna Kurowska, Małgorzata Kosik, Michalina Sosna, Maja Hyży, Małgorzata Potocka, Monika Jarosińska, Dorota Goldpoint

Dyskusje na temat: film majka