• Informacje na temat:

  film o bokserze

Artykuły na temat: film o bokserze
 • "Druga szansa": Adam okaże się damskim bokserem!

  ...i ziemi wskazywać będą, że uczucie między nimi ma wielkie szanse rozwinąć się w związek na całe życie. Zazdrość i medycyna Borecką pochłonie praca przy filmie dokumentalnym promującym ideę(...) końca nie potrafi wyrzucić Marcina z serca... Rękoczyny i paparazzo Żeby odsunąć Monikę od Marcina, Adam zaproponuje, by produkcją filmu dokumentalnego Ola (Monika Mariotti) zajęła się dalej...

 • "Southpaw": Jake Gyllenhaal bokserem

  Po schudnięciu 15 kilogramów do roli w filmie "Wolny strzelec", Jake Gyllenhaal popracował na siłowni, by wcielić się w postać bokserskiego mistrza świata Billy'ego Hope'a w biograficznym filmie "Southpaw". Efekty obejrzeć możemy w pierwszym zwiastunie obrazu w reżyserii Antoine'a Fuquy.

 • Adam Torbicki zagra w filmie!

  Adam Torbicki (60 l.), wybitny kardiochirurg i mąż Grażyny Torbickiej (55 l.), wystąpi w filmie dokumentalnym o chorym liderze zespołu Łzy, Adamie Konkolu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Pożegnanie z bokserem Marcinem Najmanem [2. odcinek]

  Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami", który widzowie Polastu obejrzeli w piątek, 13 marca, okazał się pechowy dla Marcina Najmana i Hanny Żudziewicz. Para musiała pożegnać się z programem. Na faworytów show wyrastają Tatiana Okupnik i Tomasz Barański, którzy za swój taniec otrzymali 40 punktów!

 • Powstanie film o Salecie

  W hołdzie Przemkowi, który dokonał heroicznego czynu, oddając nerkę własnej córce, powstanie film. Film o życiu naszego wspaniałego boksera. Pojawienie się na rynku gadżetów-relikwii związanych z Saletą to pewnie tylko kwestia czasu.

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • Sekretny ślub Panettiere i Kliczki?

  Light" i "Ally McBeal". Największy rozgłos przyniosła jej rola w telewizyjnym przeboju "Herosi". Jako wokalistka zadebiutowała w 2004 r., nagrywając piosenkę "My Hero Is You" do filmu ze swoim...

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Andrzej Grabowski: Marcin Wrona mówił, że jest bardzo szczęśliwym facetem

  Andrzej Grabowski pracował z Marcinem Wroną przy filmie "Demon". Aktor twierdzi, że dzień przed samobójstwem reżyser był w świetnym nastroju. Coś w nim pękło, gdy dowiedział się, że na festiwalu w Gdyni nie dostanie żadnej nagrody. Co na ten temat sądzi operator i przyjaciel Wrony Marcin Koszałka?

 • Martin Scorsese reżyserem filmu o Mike'u Tysonie

  Jamie Foxx ujawnił, że reżyserem biograficznego filmu o Mike'u Tysonie będzie Martin Scorsese.

Zdjęcia na temat: film o bokserze