• Informacje na temat:

  film o gejach

Artykuły na temat: film o gejach
 • Antoni Pawlicki zagra... geja!

  .... To trening emocjonalny i warsztatowy, którego brakuje w filmach i serialach - twierdzi. - Na planie serialu czy filmu, kiedy nie ma czasu na próby, można wpaść na coś intuicyjnie i to również może...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Geje z teledysku Roxette po publikacji filmu ze ślubu dostają pogróżki

  Jakub i Dawid niecały miesiąc temu wzięli ślub na portugalskiej Maderze. Chłopaki opublikowali w internecie filmik z uroczystości. Niestety, spotkał się on z ogromnym hejtem i dezaprobatą.

 • "Spojrzenia" na DVD: O trzech gejach z San Francisco

  23 stycznia na sklepowe półki trafił nowy serial komediowy HBO "Spojrzenia", opowiadający o trójce trzydziestoparoletnich gejów z San Francisco odkrywających ekscytujące, a czasem przytłaczające możliwości dostępne dla ich pokolenia.

 • A jednak! Polski aktor z serialu TVP jest gejem!

  ...w spektaklu „Aktorzy prowincjonalni” na motywach filmu Agnieszki Holland? Jak to się stało, że swój monolog w spektaklu oparł na własnych doświadczeniach z homofobią? I jak się funkcjonuje w związku na...

 • "Dumni i wściekli" najlepszym brytyjskim filmem roku

  "Dumni i wściekli" - niewiarygodna, ale oparta na faktach historia o gejach i lesbijkach pomagających strajkującym górnikom - zwyciężyła w tegorocznym rozdaniu British Independent Film Awards.

 • Znani geje udawali oświadczyny. Reakcja ludzi zaskakująca

  .... Film z całej akcji robi furorę w Internecie.

 • "Dumni i wściekli": Geje i lesbijki na ratunek górnikom!

  6 marca na ekrany polskich kin trafi brytyjska komedia "Dumni i wściekli" o grupie gejów i lesbijek z Londynu, którzy jadą ratować walijskich górników. Polski dystrybutor filmu udostępnił 4 fragmenty obrazu w reżyserii Matthew Warchusa.

 • Jakub i Dawid, para polskich gejów, która zasłynęła z kręcenia teledysków do piosenek Roxette i Beaty Kozidrak, pokazała filmik ze swojego ślubu.

 • "Dumni i wściekli" : Geje i Lesbijki Wspierają Górników!

  W 1985 roku na czele dorocznej Parady Gejów i Lesbijek w Londynie poszli walijscy górnicy. Oko za oko, ząb za ząb. Rok wcześniej otrzymali finansowe i moralne wsparcie od grupy zapalonych homoseksualistów, więc postanowili się odwdzięczyć. Bo tylko w grupie, jedności i solidarności siła; zwłaszcza kiedy wróg jest wspólny. W znakomitych i wzruszających "Dumnych i wściekłych" Mathew Warchus i Stephen Beresford opowiadają o wydarzeniach, które doprowadziły do nietypowej parady.

Zdjęcia na temat: film o gejach
Wideo na temat: film o gejach
 • Para gejów pobita w Krakowie

  Zwyzywani od "pedałów", złamany nos i dużo krwi - w sobotę w nocy w Krakowie pobici zostali Daniel Galos i jego chłopak Hubert. "Pierwszy raz mnie pobili, wiecie? W Polsce nie mam prawa bytu, a pomocy nie ma" - mówi zakrwawiony Daniel na filmie nagranym na pustym komisariacie w Krakowie.

 • Maria Góralczyk: Mój pies jest gejem

  Pamiętacie Marysię Góralczyk? Aktorka, znana m.in. z filmu "Bellissima", podczas spaceru ze swoim psiakiem zdradziła m.in., że jej labrador Czedar, którego ma od jedenastu lat, jest gejem. (Na językach/x-news)

 • Michał Piróg wydaje drugą książkę. Zagra też w filmie!

  Michałowi Pirogowi tak spodobało się bycie pisarzem, że postanowił napisać drugą część swojej autobiografii. "Nie wiedziałem, że istnieją zawody dużo cięższe i wymagające więcej dyscypliny niż taniec" - mówi o zawodzie pisarza. To nie koniec rewelacji z obozu znanego geja. Jesienią premiera także filmu z jego udziałem, a w planach kolejna rola. Celebryta chce również wrócić do

Dyskusje na temat: film o gejach
 • Re: "rodzinka.pl": Agata Kulesza stoi u progu międzynarodowej kariery!

  Jeśli film nie jest o żydach albo o gejach to nie ma szansy na oskara !!!

 • Re: Joanna Moro na planie "Ojca Mateusza"

  Odcinek powinien się cieszyć sporą popularnością. Jest seks razem z księdzem, a do tego gwałt. Nagrody światowe tylko za film o holokauście, lub gejach, a oglądalność przy grzesznych księżach. To wychodzi na przeciw zapotrzebowaniu społecznemu i modzie. Już sam tytuł, choć tytuły w internecie nie mają związku z treścią już sugeruje nastawienie publiki.