• Informacje na temat:

  film obława

Artykuły na temat: film obława
 • Uwielbia grać w filmach kostiumowych

  .... Rzadko można zobaczyć cię w produkcjach historycznych. Czy ta rola to nawiązuje do twojej kreacji w "Obławie"? - Nie sądzę. Uwielbiam grać w kostiumowych filmach, jest to dla mnie ogromna przyjemność(...) dalsze plany, czy szykujesz wakacje? - Zaraz zaczynam zdjęcia do filmu pana Jerzego Stuhra "Obywatel". Bardzo się cieszę. Ten scenariusz długo leżał na moim biurku i bardzo się cieszę, że utrzymałam...

 • Marcin Krzyształowicz: Następny taki film zobaczycie za 23 lata

  Następny taki film zobaczycie za 23 lata - Marcin Krzyształowicz, reżyser "Pani z przedszkola", żartował w rozmowie z dziennikarzami po czwartkowym pokazie swej komedii. - W Polsce takich filmów nie da się zrobić - uważa twórca.

 • ​Serialowcy nominowani do polskich Oscarów

  Weronika Rosati i Marcin Dorociński, czyli niezapomniani Dżemma i Desperski z "Pitbulla", są najpoważniejszymi kandydatami do tegorocznych Polskich Nagród Filmowych za najlepsze role pierwszoplanowe. Film "Obława" z ich udziałem zdobył aż 10 nominacji do Orłów 2013!

 • Maciej Stuhr w RMF Classic

  Maciej Stuhr ("Obywatel", "Drogówka", "Obława") będzie gościem najbliższego cyklu Bliskie Spotkania w RMF Classic. W niedzielę, 9 listopada, aktor odpowie na pytania Magdaleny Miśki-Jackowskiej.

 • ​Weronika Rosati znów na językach!

  Rola, jaką w nowym polskim filmie "Obława" stworzyła Weronika Rosati, czyli Naomi z amerykańskiego serialu "Luck", może być początkiem prawdziwej rewolucji w jej życiu zawodowym. Po czwartkowej premierze filmu wszyscy chwalili jej rewelacyjne... aktorstwo!

 • Duże zmiany u Kuleszy i Dorocińskiego

  Nowy film Kingi Dębskiej, funkcjonujący dotychczas pod roboczą nazwą "Moje córki, krowy", trafi do kin ze zmienionym, oficjalnym tytułem - "Moja siostra". Obraz autorki "Helu", wyróżnionego na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" nagrodą za najlepszy scenariusz, z plejadą utytułowanych polskich gwiazd w obsadzie, wejdzie na ekrany 16 października.

 • Została żoną zdrajcy

  Sonia Bohosiewicz, którą znamy z serialu "Aida", zagrała jedną z głównych ról w filmie "Obława", który pokazywany jest na festiwalu w Gdyni. "Jeszcze czegoś takiego nie grałam" - powiedziała artystka.

 • Adam Woronowicz osaczony przez kobiety

  Skoro już raz przyznał, że "Baby są jakieś inne", to po "Pani z przedszkola" szybko zdania nie zmieni! W nowym filmie Marcina Krzyształowicza, twórcy wielokrotnie nagrodzonej "Obławy", Adam Woronowicz staje naprzeciw połączonych sił matki, żony i kochanki, granych przez wybitne aktorki - Krystynę Jandę, Agatę Kuleszę i Karolinę Gruszkę.

 • Despero i Dżemma znowu razem!

  Zakończył się pierwszy etap zdjęć do wojennego thrillera Marcina Krzyształowicza "Obława". Na planie ponownie spotkali się Weronika Rosati i Marcin Dorociński. On z pistoletem w dłoni, a ona z apteczką.

 • "Karbala" w kinach od 11 września

  Łącznie ponad 43 tysiące polskich żołnierzy wzięło udział w misjach w Iraku i Afganistanie. Większość ich operacji wojskowych została utajniona, ale heroiczna obrona City Hall w Karbali to wydarzenie, o którym warto opowiadać z dumą. Ci bohaterowie 29 maja po raz czwarty obchodzą Dzień Weterana Działań poza Granicami Kraju. Premiera fabularnego filmu opowiadającego o tamtych zdarzeniach już 11

Zdjęcia na temat: film obława
Dyskusje na temat: film obława