• Informacje na temat:

  film obsesja

Artykuły na temat: film obsesja
 • Nominacje do Emmy 2018: "Obsesja Eve" i triumf Sandry Oh

  Black"), Claire Foy ("The Crown"), Elisabeth Moss ("Opowieść podręcznej"),  Evan Rachel Wood ("Westworld"), Keri Russell ("Zawód: Amerykanin"), Sandra Oh ("Obsesja Eve") Najlepszy aktor w serialu(...) (Saturday Night Live"), Bill Hader ("Saturday Night Live") Najlepszy  film telewizyjny: "Czarne lustro"(“USS Callister"), "Farenheit 451", "Flint", "Paterno", "The Tale" Najlepszy...

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • "Obsesja Eve": Sandra Oh najlepszą aktorką!

  ..., mini serialu lub filmie telewizyjnym oraz Nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych. W 2018 roku Sandra zaczęła występować jako Eve Polastri w docenionej przez krytyków oraz widzów produkcji BBC "Obsesja(...) niegdyś głównie z roli Cristiny Yang w serialu "Chirurdzy". Po latach względnej ciszy wróciła w wielkim stylu za sprawą występu w uznanej przez krytyków telewizyjnej serii "Obsesja Eve". To właśnie...

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Ma obsesję na punkcie dzieci

  ...kochać samego siebie. Przeszłam niejedno rozstanie w świetle reflektorów i nie żałuję żadnego z nich. Każdego nich uwielbiam. Miałam dużo szczęścia" - wyznała gwiazda. Hewitt, która w nowym filmie "The...

 • "Pięćdziesięciu twarzy Greya" nie zobaczą w Indiach

  Film "Pięćdziesiąt twarzy Greya" wszedł na ekrany kin niespełna trzy tygodnie temu, ale zdążył już wywołać spore zamieszanie.

 • Maleńczuk zagrał w filmie

  ..."Pacjent Mirek - postać, którą gram - jest wariatem, ma oczopląs, obsesję koloru, a oprócz tego zakochany jest w Ewci" - opowiada o swojej roli w filmie "Hel" Maciej Maleńczuk .

 • Tom Hanks powraca jako Robert Langdon

  Rozpoczęły się prace na planie adaptacji bestsellerowej powieści Dana Browna "Inferno". W roli głównej występuje Tom Hanks. Reżyserem filmu jest Ron Howard. Ekipa przebywa obecnie we Florencji.

 • Steczkowska odchudza się w ciąży?

  Spodziewająca się trzeciego dziecka jurorka show "The Voice of Poland" odchudza się od zawsze. Gdy nie miała rodziny, biegała trzy razy w tygodniu i codziennie chodziła na siłownię. Przytyła raz - 10 kg - do filmu Magdaleny Łazarkiewicz "Na koniec świata", by wyglądać jak XIX-wieczna mieszczka. Do dawnej wagi wróciła jednak już trzy miesiące później. Gdy zaszła w ciążę, była przerażona faktem, że...

 • "Szalona miłość": Podwójne samobójstwo

  21 listopada do kin wejdzie film "Szalona miłość". Jest to opowieść o podwójnym samobójstwie poety, dramaturga i pisarza epoki romantyzmu Heinricha von Kleista oraz jego przyjaciółki Henrietty Vogel.

Zdjęcia na temat: film obsesja