• Informacje na temat:

  film och karol 2

Artykuły na temat: film och karol 2
 • "O mnie się nie martw": Gwiazdy na premierze filmu "Wkręceni 2"

  Tylu gwiazd, ile na czerwonym dywanie zobaczyli uczestnicy uroczystej premiery "Wkręconych 2", już dawno nie widziano na żadnej warszawskiej imprezie! Sprawdźcie, kto pojawił się na pokazie nowego filmu firmowanego nazwiskiem Tadeusza Lampki - producenta m.in. "M jak miłość", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe".

 • "Wkręceni 2": Anna Mucha reżyseruje

  Energiczna, pewna siebie i wiecznie zapracowana - Anna Mucha znów stanęła przed kamerami! Aktorkę zobaczymy w komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni 2" w towarzystwie m. in. Pawła Domagały, Małgorzaty Sochy, Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Filipa Bobka.

 • To ona oczaruje Karola!

  Magda Mielcarz, czyli serialowa Julia Sławińska z "BrzydUli", w filmie "Och, Karol 2" jako Beata Dolniak sprawi, że tytułowy bohater Karol Górski (Piotr Adamczyk) bez reszty straci dla niej głowę.

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na(...) koncepcji języka filmowego.

 • Rywalka Karola

  Jak Anna Mucha przygotowywała się do roli lesbijki w filmie "Och, Karol 2"?

 • Film Marcina Koszałki w konkursie w Karlowych Warach

  "Czerwony pająk", fabularny debiut reżyserki cenionego operatora i dokumentalisty Marcina Koszałki, zakwalifikował się do Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach. Jubileuszowa 50. edycja imprezy rozpocznie się 3 lipca.

 • Mówią, że jestem szarmancki

  W filmie "Och, Karol" Jan Piechociński otoczony wianuszkiem ponętnych kobiet rozpalał wyobraźnię pań. Etykieta Don Juana przylgnęła do niego na długo. Teraz żeńską widownię zachwyca rolą Feliksa Nowaka w "Klanie". Oryginalny w zachowaniu, ale ujmujący i czarujący.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Seks bez dublerki

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ujawnia kulisy swojej roli w filmie "Och, Karol 2".

 • Ewa Kasprzyk: Mówili o mnie Shakira

  Choć nie dotarła do finału "Tańca z gwiazdami", energii, luzu i wdzięku zazdrościliśmy jej wszyscy. Do szkoły teatralnej zdawała na złość mamie... aż cztery razy! Znamy ją m.in. z filmów: "Dziewczęta z Nowolipek", "Kogel-mogel", "Bellissima" i "Och Karol 2" oraz seriali: "Złotopolscy", "Magda M.", "Przyjaciółki" i "Nie rób scen".

Zdjęcia na temat: film och karol 2
Wideo na temat: film och karol 2
 • Spotkanie z gwiazdami "Och Karol 2"

  Wideoreportaż ze spotkania z gwiazdami przed premierą filmu "Och Karol 2" w Krakowie.

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

 • "Och, Karol 2" - premiera w Warszawie

  Warszawska premiera filmu z twórcami odbyła się w Złotych Tarasach. Kto błyszczał najjaśniej?

 • Och, Karol 2

  "Och, Karol 2" to komedia z pieprzykiem o miłości, zazdrości i pechowym amancie. Tytułowy Karol (Piotr Adamczyk) prowadzi życie, o którym marzy niejeden mężczyzna. Uwodzi, flirtuje i sprawia, że piękne kobiety są w siódmym niebie. Zniewala urokiem m.in. Paulinę (Marta Żmuda Trzebiatowska) Wandę (Małgorzata Foremniak), Adriannę (Katarzyna Glinka)i Irenę (Katarzyna Zielińska). On po prostu kocha kobiety! Wszystkie, bez wyjątku. I to mimo że w domu czeka na niego atrakcyjna narzeczona...

Dyskusje na temat: film och karol 2
 • Re: Ten zawód uczy i zmienia świat

  Czy film OCH KAROL 2 to film o młodych latach Karola Wojtyły???

 • Re: M jak miłość

  Jaki tytuł ma film z Sochą i Adamczykiem, który ogląda Zosia? "Och Karol 2" ;)

 • Re: - Czy całowanie kobiety jest...

  w filmie była taka sobie, ale film polecam, scenki, teksty i jak dla mnie świetna rola Marty Trzebiatowskiej normalnie rozbrajająca hehehe, a scena z samolotu "aaaa niemcy mnie biją" hehehe super, albo to pytanie reportera RMF FM jakich Karolów jeszcze zagra, podobało mi się ; )

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  "Anielka: myśle , że Bobek to taki Cichopek 2, gwiazda, która nie udzwignie mocniejszych ról tylko takie tam romansidła, tralalala" Anielko, a przecież "Och Karol" to właśnie takie tam romansidło! To(...) otrzymał. Może po głównej roli w - jak to nazywasz - romansidle pt. "Och, Karol" Pan Filip otrzyma rolę dramatyczną i wtedy zdoła przekonać do siebie takich malkontentów jak Ty, którzy nie znając stu

 • Re: Ten zawód uczy i zmienia świat

  OCH KAROL 2 - to był strzał w kolano! Fatalny film! Zupełny kicz, tandeta! Rainer-super rola,zgadzam się :) Papież-wybitna rola. Chopin-bdb zagrał,choc płasko, bo Chopin taki nie był. Nagroda-zasłużona :)

 • Re: Po "BrzydUli" same sukcesy

  Świetna aktorka ;D To ona powinna dostać telekamerę, a nie ta Zielińska,która nie nadaje się do filmów pełnometrażowych w "och Karol 2" grała tragicznie mimo,iż ogólnie film mi się podobał to właśnie jej grę śmiało mogę skrytykować.