• Informacje na temat:

  film omen

Artykuły na temat: film omen
 • Najlepsze zwiastuny z New York Comic Con. "Daredevil", "Star Trek", "Dobry omen", "Origin"

  W miniony weekend odbył się New York Comic Con. Podczas paneli poświęconych serialom fani mogli zobaczyć nowe zwiastuny oczekiwanych produkcji, takich jak "Daredevil", "Dobry omen" czy "Amerykańscy bogowie".

 • Grażyna Szapołowska zaprasza na premierę odrestaurowanego cyfrowo "Medium"

  Polityka, miłość, zbrodnia, parapsychologia...Jeśli ingrediencje uda się sprawnie połączyć, czekają nas atrakcje nie lada - pisała 30 lat temu odwiedzająca plan filmowy dziennikarka "Filmu". O tym, że się udało, przekonać się będzie można już 3 listopada w warszawskim kinie Kultura, gdzie o godz. 20 odbędzie się uroczysta premiera zrekonstruowanego cyfrowo "Medium" (1985) Jacka Koprowicza.

 • "Damien": Serial o Antychryście skasowany po 1. sezonie

  ..."Damien", serial stacji A&E na podstawie filmu "Omen", został skasowany po pierwszym sezonie.

 • Andrzej Chyra dołącza do grona filmowych nauczycieli

  23 stycznia na ekrany kin powróci Andrzej Chyra. W "Carte Blanche", filmie równie poruszającym co prawdziwym, wciela się w nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok.

 • Billie Whitelaw nie żyje!

  Billie Whitelaw, gwiazda kultowego horroru "Omen" zmarła w domu opieki w Londynie. Miała 82 lata!

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

 • Mireille Enos i Joel Kinnaman znowu razem! Powstanie serial "Hanna"

  Gwiazdy serialu "Dochodzenie" stacji AMC (i Netflixa), Mireille Enos i Joel Kinnaman, zagrają główne role w serialowej wersji filmu "Hanna" z 2011 roku. Na ekranie będzie partnerować im Esme Creed-Miles ("Drak River").

 • Byli kochankami w serialu "Dom"

  W latach 80. ubiegłego wieku cała Polska w napięciu śledziła odcinek za odcinkiem serialu "Dom", by przekonać się, czy Basia Lawinówna zostanie z mężem Andrzejem Talarem, czy wybierze swoją młodzieńczą miłość - Łukasza Zbożnego.

 • Spoglądając w gwiazdy

  ...badaniami oraz rozwojem technologii kosmicznej. Odrobina klasyki "Star Trek" Kiedy w latach sześćdziesiątych XX wieku Gene Roddenberry stworzył (nomen omen) uniwersum tego serialu, chyba nie(...) wojnie. Wszystko to stara się "trzymać w kupie" komendant stacji Jeffrey Sinclair (od drugiego sezonu na stanowisku zastąpił go John Sheridan).Serial składa się ze 110 odcinków - pięć sezonów po 22

 • "Omen" powraca!

  Julia Stiles ( "Uśmiech Mony Lizy" , "Książę i Ja" ) i Liev Schreiber ( "Suma wszystkich strachów" , "Kate & Leopold" ) będą bohaterami nowej wersji słynnego horroru z 1976 roku "Omen" . Przed laty główne role w filmie zagrali Gregory Peck oraz Lee Remick.

Wideo na temat: film omen
 • "Damien": Zwiastun nowego horroru

  W sieci pojawił się najnowszy zwiastun serialu "Damien". Seria powstała na podstawie filmu "Omen" z 1976 roku. Fabuła produkcji A&E koncentruje się wokół losów dorosłego już Damiena Thorna, który po latach dowiaduje się o swoim pochodzeniu. W roli głównej występuje znany z "Merlina" Bradley James.

 • "Damien"

  "Damien". Serial zrealizowany na podstawie filmu "Omen". Jego fabuła koncentruje się wokół losów dorosłego Damiena Thorne'a. Thorne jak dotąd uniknął złych szatańskich mocy i wiódł spokojne życie. Teraz jednak musi zmierzyć się ze swoim przeznaczeniem i faktem, że jest wcieleniem Antychrysta. W roli głównej Bradley James (Artur z brytyjskiego serialu "Merlin").

Dyskusje na temat: film omen
 • Dlaczego nie zrobił światowej kariery?

  Szkoda,że tak dobry aktor musiał dokonywać w tamtych czasach takiego wyboru... Film był znakomity, tym większy dla Pana Bogusława za to szacun. I za świetny-nomen omen-Paradoks