• Informacje na temat:

  film opowieści

Artykuły na temat: film opowieści
 • "Przekręt": Serial na podstawie filmu Guya Ritchiego

  Serialowy "Przekręt" (ang. "Snatch") to inspirowana filmem Guya Ritchiego z 2000 roku historia grupy dwudziestokilkuletnich naciągaczy.

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • "Seksmisja": oto sekretne kulisy powstawania filmu!

  ..., rządzonego przez Wielkiego Brata. Juliusz Machulski Wielkiego Brata zastąpił Wielką Siostrą i... zaangażował Jerzego Stuhra. Zrobiło się mniej strasznie, za to bardzo śmiesznie.  Reżyser na pomysł filmu wpadł(...) science fiction. Dziś wydaje się to niepojęte, ale początkowo nie było w nim męskich postaci. "Ze scenariusza wiało nudą" - wspomina Machulski. Dopiero wprowadzenie do opowieści dwóch "samców" sprawiło...

 • "Książę": Specjalny pokaz filmu o Grotowskim

  11 października w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się specjalny pokaz filmu "Książę" w reżyserii Karola Radziszewskiego - nietypowej biograficznej opowieści o Jerzym Grotowskim.

 • "Opowieści o Józefie Szwejku i jego najjaśniejszej epoce": Musiał zrobić dłuższą przerwę

  ...filmów o przygodach Shreka. Natomiast nieco starsi widzowie pamiętają go z niezliczonych spektakli Teatru Telewizji, filmów "Amator", "Wodzirej", "Spis cudzołożnic", oraz seriali "Z biegiem lat, z biegiem dni" czy "Opowieści o Józefie Szwejku i jego najjaśniejszej epoce". I oczywiście z absolutnie kultowej "Seksmisji". Dlatego też, gdy w 2011 roku okazało się, że aktor jest ciężko chory, to niemal...

 • Lider zespołu Weekend w filmie "Discopolo"

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zadebiutuje w kinie rolą w filmie "Discopolo", ironicznej opowieści o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. Reżyserem jest Maciej Bochniak, który napisał również scenariusz wspólnie z debiutującym w roli scenarzysty Mateuszem Kościukiewiczem.

 • Olga Bołądź zagra główną rolę w filmie o... Ani Przybylskiej?

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", jest najpoważniejszą kandydatką do głównej roli w nowej produkcji Radosława Piwowarskiego. Reżyser niezapomnianych "Złotopolskich" lada moment rozpocznie realizację filmu o... Annie Przybylskiej.

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • "Sama słodycz": Piotr Adamczyk chce poświęcić się... produkowaniu filmów!

  Piotr Adamczyk, którego po wakacjach po raz kolejny zobaczymy w roli obersturmbannfuhrera Larsa Reinera w "Czasie honoru", jest nie tylko aktorem, ale też - o czym nie wszyscy wiedzą - producentem filmowym. Kilka lat temu założył firmę producencką i zamierza w najbliższym czasie wypromować ją w całej Europie.

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

Zdjęcia na temat: film opowieści
Wideo na temat: film opowieści
 • "Unbreakable Kimmy Schmidt":

  30 maja wystartuje pierwsza część czwartej serii (sześć odcinków) "Unbreakable Kimmy Schmidt". Sezon czwarty prawdopodobnie będzie ostatnią serią opowieści o przygodach Kimmy. Jednak według informacji zagranicznych mediów Netflix planuje zrealizowanie filmu kończącego najważniejsze wątki w serialu po zakończeniu zdjęć do najnowszej serii. Przedstawiciele Netflixa nie potwierdzili na razie tych

Dyskusje na temat: film opowieści