• Informacje na temat:

  film opowieści

Artykuły na temat: film opowieści
 • ​Sukces filmu "Kamerdyner". Jacek Kurski zapowiada serial

  ...1 listopada widzowie TVP mogli zobaczyć film "Kamerdyner". Produkcja Filipa Bajona rok temu weszła do kin pod hasłem "dzieło epickie". W piątek film przyciągnął przed ekrany telewizorów ogromną widownię.

 • "Kebab i Horoskop" : Opowieści ze sklepu z dywanami

  Bohaterami filmu "Kebab i horoskop" debiutanta Grzegorza Jaroszuka są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami, których życie zmienia się, gdy szef, starając się ratować upadający biznes, zatrudnia "specjalistów" od marketingu.

 • "Kraina bezprawia": "Finałowy rozdział opowieści" - rozmawiamy z Danielem Wu

  ...posiada wiedzę na temat Azry. W nowych odcinkach pogłębiamy mitologię serialu - historia Azry staje się coraz większa i ciekawsza. Teraz przyszedł czas na punkt kulminacyjny tej opowieści. Czy(...). Daniel Wu zadebiutował w filmie "Bishonen". Od tej pory na ekranie mogliśmy zobaczyć go w ponad sześćdziesięciu filmach (m.in. w "Śmiertelnej grze", "Incydencie", "Chińskim zodiaku", "Warcraft: Początek...

 • "Książę": Specjalny pokaz filmu o Grotowskim

  11 października w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się specjalny pokaz filmu "Książę" w reżyserii Karola Radziszewskiego - nietypowej biograficznej opowieści o Jerzym Grotowskim.

 • "Przekręt": Serial na podstawie filmu Guya Ritchiego

  Serialowy "Przekręt" (ang. "Snatch") to inspirowana filmem Guya Ritchiego z 2000 roku historia grupy dwudziestokilkuletnich naciągaczy.

 • Lider zespołu Weekend w filmie "Discopolo"

  Lider zespołu Weekend Radosław Liszewski zadebiutuje w kinie rolą w filmie "Discopolo", ironicznej opowieści o kulturowym i socjologicznym fenomenie, który porwał miliony Polaków. Reżyserem jest Maciej Bochniak, który napisał również scenariusz wspólnie z debiutującym w roli scenarzysty Mateuszem Kościukiewiczem.

 • "Seksmisja": oto sekretne kulisy powstawania filmu!

  ..., rządzonego przez Wielkiego Brata. Juliusz Machulski Wielkiego Brata zastąpił Wielką Siostrą i... zaangażował Jerzego Stuhra. Zrobiło się mniej strasznie, za to bardzo śmiesznie.  Reżyser na pomysł filmu wpadł(...) science fiction. Dziś wydaje się to niepojęte, ale początkowo nie było w nim męskich postaci. "Ze scenariusza wiało nudą" - wspomina Machulski. Dopiero wprowadzenie do opowieści dwóch "samców" sprawiło...

 • Ekipa filmu "Karbala" kręci w Jordanii

  W Jordanii rozpoczął się ostatni etap zdjęciowy do filmu "Karbala", w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza - pełnometrażowej opowieści o wielkiej bitwie Polaków stoczonej z Al-Kaidą w Iraku, w 2004 roku. W opartej na faktach produkcji wystąpią m.in. Bartłomiej Topa, Antonii Królikowski, Leszek Lichota, Michał Żurawski i Piotr Żurawski.

 • "Opowieści o Józefie Szwejku i jego najjaśniejszej epoce": Musiał zrobić dłuższą przerwę

  ...filmów o przygodach Shreka. Natomiast nieco starsi widzowie pamiętają go z niezliczonych spektakli Teatru Telewizji, filmów "Amator", "Wodzirej", "Spis cudzołożnic", oraz seriali "Z biegiem lat, z biegiem dni" czy "Opowieści o Józefie Szwejku i jego najjaśniejszej epoce". I oczywiście z absolutnie kultowej "Seksmisji". Dlatego też, gdy w 2011 roku okazało się, że aktor jest ciężko chory, to niemal...

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

Zdjęcia na temat: film opowieści
Wideo na temat: film opowieści
 • "Unbreakable Kimmy Schmidt":

  30 maja wystartuje pierwsza część czwartej serii (sześć odcinków) "Unbreakable Kimmy Schmidt". Sezon czwarty prawdopodobnie będzie ostatnią serią opowieści o przygodach Kimmy. Jednak według informacji zagranicznych mediów Netflix planuje zrealizowanie filmu kończącego najważniejsze wątki w serialu po zakończeniu zdjęć do najnowszej serii. Przedstawiciele Netflixa nie potwierdzili na razie tych

Dyskusje na temat: film opowieści