• Informacje na temat:

  film premiery

Artykuły na temat: film premiery
 • "Czarne lustro: Bandersnatch": Netflix ujawnił datę premiery... pełnometrażowego filmu

  Czekaliśmy, czekaliśmy i w końcu się doczekaliśmy. Najnowsza odsłona "Czarnego lustra" pojawi się na Netflixie w piątek, 28 grudnia 2018 roku. Tym razem będzie to jednak... pełnometrażowy film.

 • Uroczysta premiera filmu "Karski i władcy ludzkości"

  Jan Karski był świadkiem prawdy o Holokauście, ale też symbolem nieudanej próby odwrócenia losów historii - powiedział w czwartek, 23 kwietnia, szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas premiery film dokumentalnego "Karski i władcy ludzkości" w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN.

 • Marta Kaczyńska: Wielka nieobecna na premierze filmu "Smoleńsk"

  Podczas premiery filmu "Smoleńsk" Marta Kaczyńska (36 l.) była najbardziej wyczekiwanym gościem. Dlaczego więc zabrakło jej w tym dniu?

 • "Potop": 40 lat od premiery

  We wtorek, 2 września, minie 40 lat od premiery "Potopu" Jerzego Hoffmana. Doskonałą okazją do przypomnienia sobie ducha ekranizacji powieści Sienkiewicza będzie zaplanowana na październik premiera odrestaurowanej cyfrowo i skróconej przez reżysera wersji filmu.

 • Zagraniczne premiery jesieni

  ...". W remake'u kultowego filmu wystapią: Clayne Crawford, Damon Wayans, Keesha Sharp, Jordana Brewster i Kevin Rahm. Z kolei "Designated Survivor" to historia Toma Kirkmana, ministra niższego szczebla, który(...)". Produkcja powstała w oparciu o  film "Westworld" ("Świat Dzikiego Zachodu") z 1973 roku wyreżyserowany przez Michaela Crichtona ("Kongo", "Zaginiony świat", "Park Jurajski", a także pomysłodawcę...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • Piotr Stramowski na premierze filmu "Fuga"

  Kasia Warnke (41 l.) i Piotr Stramowski (31 l.) zjawili się na premierze filmu Agnieszki Smoczyńskiej pt. "Fuga". Aktor był wręcz nie do poznania. Po jego bujnej czuprynie i długiej brodzie nie ma już śladu. Jak podoba wam się w takim wydaniu?

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • "Westworld": Znamy datę premiery!

  ...nowych scen oraz nakręcenie znacznej części materiału od nowa. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze, a stacja HBO podała datę premiery. Pierwszy sezon "Westworld" (dziesięć odcinków) zadebiutuje na ekranach jesienią bieżącego roku (poprzednio spekulowano, że serial zobaczymy dopiero w 2017 roku). Serial powstał w oparciu o  film "Westworld" ("Świat Dzikiego Zachodu") z 1973 roku...

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

Zdjęcia na temat: film premiery
Wideo na temat: film premiery
 • "Na dobre i na złe": Piotr Głowacki o filmie, teatrze i serialach

  Zdaniem Piotra Głowackiego każdy aktor w swoim dorobku zawodowym powinien mieć zarówno role teatralne i filmowe, jak i serialowe. Trzeba bowiem zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach(...) jednym z najbardziej charakterystycznych i utalentowanych polskich aktorów. Zagrał w kilkudziesięciu filmach, teatrach i serialach. Ma na swoim koncie m.in. nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego za rolę

 • Niebawem premiera miniserialu „Służby specjalne”. Olga Bołądź: Będzie dużo sensacji i mroku

  Olga Bołądź zagra jedną z głównych ról w miniserialu „Służby specjalne” na podstawie filmu Patryka Vegi. Premiera na antenie telewizyjnej Dwójki w najbliższą niedzielę. – Zanim Białko [postać(...). Będzie dużo sensacji, mroku, podobnie jak w filmie. Czasami będzie śmiesznie, czasami strasznie – mówi Olga Bołądź.

 • Pierwsza zapowiedź filmu o Whitney Houston! W roli piosenkarki...

  Do sieci trafiła właśnie pierwsza zapowiedź filmu o zmarłej w 2012 roku Whitney Houston. W piosenkarkę wcieli się amerykańska aktorka i modelka Yaya DaCosta. Premiera przewidziana jest na 2015 rok.

Dyskusje na temat: film premiery