• Informacje na temat:

  film sara

Artykuły na temat: film sara
 • Sara Boruc urodziła! Pokazała nagranie z porodu!

  Sara Boruc (34 l.) własnie pochwaliła się, że kolejny raz została mamą! Żona piłkarza opublikowała bardzo intymny film z porodu.

 • Francuski film "La Tete haute" otworzy festiwal w Cannes

  Pokaz filmu "La Tete haute" w reżyserii Emmanuelle Bercot zainauguruje 13 maja 68. edycję festiwalu filmowego w Cannes. Po raz pierwszy w historii imprezy reżyserem filmu otwarcia będzie kobieta.

 • "Na dobre i na złe": Co się stało z Sarą Müldner?

  ...postanowiła rozstać się z produkcją, która przyniosła jej popularność. Sara Müldner urodziła się 30 maja 1989 roku, w Warszawie. Jest córką aktorki Izabelli Dziarskiej i rzeźbiarza Jacka Müldner-Nieckowskiego. Już jako mała dziewczynka interesowała się aktorstwem i sztuką. Rodzicie postanowili pomóc jej w rozwoju pasji. Sara uczestniczyła w przesłuchaniach do większych i mniejszych ról. Zanim...

 • Film z Kościukiewiczem hitem we włoskiej telewizji

  Nadany przez włoską telewizję RAI film o świętym Franciszku w reżyserii Liliany Cavani z Mateuszem Kościukiewiczem w roli głównej zgromadził najwięcej widzów zarówno w poniedziałkowy, jak i wtorkowy wieczór - takie są wyniki oglądalności stacji telewizyjnych.

 • Sara była jedną z kandydatek do serca Karola. Zapewne sądziła, że w "Rolnik szuka żony 4" znajdzie miłość i trzeba przyznać, że było bardzo blisko. Jednak rolnik niespodziewanie odrzucił ją! Teraz 27-latka pokazała nagranie zza kulis finałowego odcinka programu. Widać, że było wesoło!

 • W grudniu w RAI film o św. Franciszku z Mateuszem Kościukiewiczem

  7 i 8 grudnia włoska telewizja RAI wyemituje już zapowiadany jako wielkie wydarzenie film o świętym Franciszku w reżyserii Liliany Cavani. W oczekiwanej fabule nestorki kina rolę świętego z Asyżu zagrał Mateusz Kościukiewicz.

 • Sara Müldner wróciła z prestiżowej szkoły w Paryżu! Co dalej?

  Zadebiutowała w telewizyjnym spektaklu "Naparstek Pana Boga" w reż. Pawła Łysaka. Rok później, 10-letnia wówczas Sara Müldner (27 l.), grała w serialach: "Trzy szalone zera", "Palce lizać" i "Na dobre i na złe". Rolą Julki, zadziornej i mądrej dziewczynki adoptowanej przez Zosię (Małgorzata Foremniak) i Kubę (Artur Żmijewski), podbiła serca widzów.

 • Emilia Clarke: Kobieta niezależna

  Emilia Clarke przyznała, że w przygotowaniach do roli Sary Connor w nowym filmie "Terminator: Genesis" pomogła jej mama.

 • "Na dobre i na złe": Kim dzisiaj jest Sara Müldner?

  Kim jest Sandra Muldner? Sara Müldner urodziła się 30 maja 1989 roku, w Warszawie. Jest córką aktorki Izabelli Dziarskiej i rzeźbiarza Jacka Müldner-Nieckowskiego. Od najmłodszych lat(...) Międzynarodowym Festiwalu Filmów dla Dzieci i Młodzieży "Ale Kino!" w Poznaniu. Widzowie mogli obserwować jej poczynania także w serialach. Zagrała m. in. w "Trzech szalonych zerach" (Tonia), czy...

 • Horror z nową gwiazdą Hollywood

  28 listopada wejdzie do polskich kin horror "Klątwa Jessabelle", w którym w głównej roli zobaczymy dobrze zapowiadającą się młodą aktorkę Sarę Snook.

Zdjęcia na temat: film sara
Wideo na temat: film sara
 • Sara Müldner wraca do aktorstwa?

  Sara Müldner (27 l.) znana jest z roli Julki, córki doktor Zosi, w popularnym serialu "Na dobre i na złe". W pewnym momencie młoda aktorka zniknęła jednak z obsady filmu. Co się z nią działo przez te wszystkie lata? W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoich dotychczasowych osiągnięciach. Czy ma zamiar wrócić do aktorstwa? (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: film sara