• Informacje na temat:

  film sensacyjny

Artykuły na temat: film sensacyjny
 • Sensacyjne wieści o Maćku Musiale! Ale zaskoczenie!

  ..., z którą się ciekawie spędza czas" – zapewnia aktor „Rodzinki.pl”. Taki ideał znalazł już kilka lat temu, przez przypadek, na planie filmowym. Na zabój zakochał się w dziewięć lat starszej Agnieszce(...) pan Maciej. Niedawno wspominał tę miłość w jednym z wywiadów przyokazji promocji filmu, w którym gra chłopaka zakochanego w starszej od siebie kobiecie.  Zupełnie jak jego historia z Agnieszką... Ona...

 • Ewan McGregor recydywistą w thrillerze "Son of a Gun"

  W tym filmie intensywność i napięcie 'Królestwa zwierząt' łączą się z epickim rozmachem 'Gorączki'" - pisał o "Son of a Gun" "The Hollywood Reporter". Sensacyjny thriller z Ewanem McGregorem w zaskakującej roli recydywisty i wroga publicznego numer jeden trafi do kin 2 stycznia 2015.

 • Tajemnica małżeństwa Kozidrak w końcu wyjdzie na jaw! Sensacyjne wieści!

  Po sukcesie spektaklu „Być jak Beata” ma powstać film o jej życiu. Będą wątki prywatne. Czy poznamy całą prawdę o jej małżeństwie?

 • "Obce ciało" : Bez przebaczenia

  W filmie Krzysztofa Zanussiego kolejny raz następuje wojna światów. Tym razem nie ma jednak mowy o pięknym filozoficznym traktacie, w którym tradycyjne wartości sygnowane imieniem Boga są konfrontowane z postępem i amoralnością. "Obce ciało", w którym korporacja ściera się w walce o władzę z klasztorem, przypomina raczej sensacyjny thriller klasy C - kiczowaty i śmieszny, bo nakręcony na poważnie.

 • "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem": Sensacyjny powrót

  ...w "Sułtance Kösem", to jeszcze niedawno na planie filmu Ferzana Özpeteka "Stambuł w czerwieni" spotkał się z serialowym Sulejmanem, Halitem Ergençem. Do kompletu brakowało Hürrem... Nadal też nie...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • "Cape Town": Marcin Dorociński w nowym serialu sensacyjnym

  ...-południowoafrykańską, wyreżyserował Peter Ladkani, a w główne role wcielili się Trond Espen Seim oraz Boris Kodjoe, znany z filmu "Resident Evil: retrybucja". W serialu wystąpiło także dwoje polskich aktorów: Marcin(...) współpracę z Peterem Ladkanim. Reżyser "Cape Town" okazał się takim typem filmowca, z którym Dorocińskiemu najlepiej się pracuje. - Jest stanowczy, wie, czego chce, dokładnie zna scenariusz, ma wymagania...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Grażyna Torbicka zastąpi Wendzikowską w TVN? Sensacyjne doniesienia!

  O tym, że Torbicka odchodzi z TVP mówiło się już w 2015 r. Teraz sprawa nabrała rumieńców. Prowadzącej "Kocham kino" nie spodobało się ostatnio dodanie bez jej wiedzy ideologicznego komentarza do "Idy". Przed projekcją filmu w TVP wyemitowano bowiem opinię prawicowych dziennikarzy, twierdzących, że reżyser Paweł Pawlikowski "prezentuje tam żydowski punkt widzenia". To podobno pomogło...

 • "Fotograf" : Głosy

  Chyba nikt nie spodziewał się podobnej produkcji po Waldemarze Krzystku (ja na pewno) - twórcy sensacyjnych "80 milionów" (polskiego kandydata do Oscara) oraz melodramatycznej "Małej Moskwy" (za którą otrzymał Złote Lwy). Jego najnowszy film - "Fotograf", to wciągający kryminał i mroczny thriller w jednym.

Zdjęcia na temat: film sensacyjny
Dyskusje na temat: film sensacyjny