• Informacje na temat:

  film wejdzie

Artykuły na temat: film wejdzie
 • ​Sukces filmu "Kamerdyner". Jacek Kurski zapowiada serial

  ...1 listopada widzowie TVP mogli zobaczyć film "Kamerdyner". Produkcja Filipa Bajona rok temu weszła do kin pod hasłem "dzieło epickie". W piątek film przyciągnął przed ekrany telewizorów ogromną widownię.

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja "System". Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.

 • "Czas honoru": Borys Szyc w japońskim filmie!

  Borys Szyc opowiada o pracy przy nowej serii serialu "Czas honoru". Zdradza również, że zagra w japońskiej produkcji, która wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.

 • "Spectre": Na planie nowego filmu o Bondzie

  Właśnie pojawił się pierwszy materiał wideo związany z powstawaniem "Spectre", 24. obrazu o agencie 007. O pracy na planie opowiadają aktorzy Léa Seydoux i Dave Bautista, a także twórcy filmu. "Spectre" wejdzie do polskich kin 6 listopada.

 • Ewa Pielach: Wyszła do sklepu, trafiła na plan filmu "Dziewczyny do wzięcia"

  Po sukcesie filmu "Dziewczyny do wzięcia" Ewa Pielach-Mierzyńska chwytała się różnych zajęć. Była kelnerką, pracowała w sklepie mięsnym, lumpeksie. Jak dzisiaj wygląda jej życie?

 • "Reality" Quentina Dupieux w sierpniu w kinach

  7 sierpnia na ekrany kin wejdzie najnowszy film Quentina Dupieux "Reality".

 • Barbara Kurdej-Szatan dostała główną rolę w filmie!

  ..." przygotowuje się właśnie do zagrania swej pierwszej głównej roli filmowej. Film "Dzień dobry! Kocham Cię" z jej udziałem wejdzie na ekrany kin już jesienią! Fabuła komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego (współtwórcy m.in. takich hitów jak filmy "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj" i "Nigdy w życiu" oraz seriali "Galeria" i "Kryminalni") trzymana jest w największej tajemnicy, ale wiadomo, że...

 • "Twarz anioła": Pierwszy polski teaser filmu!

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Zobaczcie polski teaser filmu "Twarz anioła", opowiadający o oskarżonej o morderstwo Amandzie Knox, która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy".

 • Brett Kelly (23 l.) dał się poznać szerszej publiczności już jako kilkuletni chłopiec. W 2003 roku zagrał w filmie "Zły Mikołaj", który przyniósł mu największą sławę. Teraz możemy znów oglądać go na dużym ekranie. Aktor wystąpił bowiem w 2. części tego filmu, która w Stanach Zjednoczonych wejdzie do kin pod koniec listopada. Zobaczcie, jak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat dziecięcy...

 • "The Interview": Problemy z rozpowszechnieniem filmu

  Sony Pictures bada inne możliwości rozpowszechnienia filmu "The Interview" o zamachu na przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una, jednak dotychczas żadna z medialnych platform nie wykazała konkretnego zainteresowania - powiedział szef wytwórni Michael Lynton.

Zdjęcia na temat: film wejdzie
Wideo na temat: film wejdzie
 • Zwiastun filmu "Demon"

  16 października do kin wejdzie film tragicznie zmarłego Marcina Wrony. W rolach głównych zobaczymy m.in. Itaya Tirana, Agnieszkę Żulewską, Andrzeja Grabowskiego, Tomasza Schuchardta oraz Katarzynę Herman. (Kino Świat/x-news)

 • Hollywoodzka aktorka została potrącona przez motocykl!

  Julia Stiles została potrącona przez motocykl. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Londynie. Na szczęście aktorka i motocyklista wyszli cało z wypadku. Z początku jednak wyglądał on groźnie. Stiles kręciła w Londynie zdjęcia do filmu „Jason Bourne”. Piąta część serii wejdzie do kin 29 lipca. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: film wejdzie
 • Re: ​"Zniewolona": Rekordowa widownia serialu! Jacek Kurski komentuje

  niedługo wejdzie do kin film Vegi to dopiero "dzieło. Za darmo szkoda czasu, a co dopiero płacić za bilet. Rynsztok przy słownictwie w tym filmie to pikuś.

 • Re: O włos od tragedii

  wejdzie na forum i na temat super serial ale... to piszę co myślę o 4 i 5 odc. i o drugim sezonie Nie wiem jak to powiedzieć. ...Jestem na tyle inteligentna, że zdaję sobie sprawę ,że to "rozejście" jest takie samo jak "zejście" czyli do bani. W ogóle czytając streszczenia odcinków do drugiego sezonu zaczęłam mieć wrażenie, że chyba to będzie inny film. Nie wiem po jaką cholerę tak wszystko

 • Re: Potrzebowała zmiany

  , wystarczy właściwa obsada ról. Dowiecie się o czym mówię w chwili kiedy na ekrany telewizorów wejdzie film wzorowany na znanym i przez wielu lubianym "Komisarzu Rex-sie" to będzie porażka.

 • Re: Nowe fakty

  A ja wiem ,wiem ! Otóż Witek w szpitalu będzie tulił agate na to wejdzie paweł ,stąd ta zazdrość ! W tym domu zamieszkają we 3 ,witeek opiekun chorych/jak niegdyśleny/ Lena więcej czasu będzie w szpitalu ,bo nie zniesie tego.A może Borys ? Film robi się na podobe tasiemca brazylijskiego ,wszyscy ze wszystkimi, najgorsze są kobiety oczywiście ,tylko ,że one muszą to robić z mężczyznami, tak że