• Informacje na temat:

  film wejdzie

Artykuły na temat: film wejdzie
 • "Czas honoru": Borys Szyc w japońskim filmie!

  Borys Szyc opowiada o pracy przy nowej serii serialu "Czas honoru". Zdradza również, że zagra w japońskiej produkcji, która wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku.

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  Kariera w Hollywood to marzenie każdego aktora. Już 24 kwietnia na ekrany kin wejdzie amerykańska produkcja "System". Obok takich gwiazd jak Tom Hardy czy Gary Oldman zobaczymy na ekranie Agnieszkę Grochowską. Producentem filmu jest Ridley Scott.

 • Barbara Kurdej-Szatan dostała główną rolę w filmie!

  ..." przygotowuje się właśnie do zagrania swej pierwszej głównej roli filmowej. Film "Dzień dobry! Kocham Cię" z jej udziałem wejdzie na ekrany kin już jesienią! Fabuła komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego (współtwórcy m.in. takich hitów jak filmy "Dlaczego nie!", "Tylko mnie kochaj" i "Nigdy w życiu" oraz seriali "Galeria" i "Kryminalni") trzymana jest w największej tajemnicy, ale wiadomo, że...

 • "Spectre": Na planie nowego filmu o Bondzie

  Właśnie pojawił się pierwszy materiał wideo związany z powstawaniem "Spectre", 24. obrazu o agencie 007. O pracy na planie opowiadają aktorzy Léa Seydoux i Dave Bautista, a także twórcy filmu. "Spectre" wejdzie do polskich kin 6 listopada.

 • Brett Kelly: Tak wygląda dziś gwiazda filmu "Zły Mikołaj"

  Brett Kelly (23 l.) dał się poznać szerszej publiczności już jako kilkuletni chłopiec. W 2003 roku zagrał w filmie "Zły Mikołaj", który przyniósł mu największą sławę. Teraz możemy znów oglądać go na dużym ekranie. Aktor wystąpił bowiem w 2. części tego filmu, która w Stanach Zjednoczonych wejdzie do kin pod koniec listopada. Zobaczcie, jak zmienił się na przestrzeni ostatnich lat dziecięcy...

 • "Reality" Quentina Dupieux w sierpniu w kinach

  7 sierpnia na ekrany kin wejdzie najnowszy film Quentina Dupieux "Reality".

 • Olga Bołądź zagra główną rolę w filmie o... Ani Przybylskiej?

  Olga Bołądź, czyli Celina Dłużewska z "Czasu honoru", jest najpoważniejszą kandydatką do głównej roli w nowej produkcji Radosława Piwowarskiego. Reżyser niezapomnianych "Złotopolskich" lada moment rozpocznie realizację filmu o... Annie Przybylskiej.

 • "Twarz anioła": Pierwszy polski teaser filmu!

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Zobaczcie polski teaser filmu "Twarz anioła", opowiadający o oskarżonej o morderstwo Amandzie Knox, która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy".

 • Anna Przybylska: najnowsze wieści nt. filmu o jej życiu

  Bliscy zmarłej aktorki Anny Przybylskiej (†35 l.) nie zgadzali się, by powstał o niej film. Byli pełni obaw. Wiele plotkowało się na temat tego, czy obraz rzeczywiście powstanie. Najnowsze wieści są takie, że rodzina artystki zmieniła zdanie. Postawili reżyserowi jednak twarde warunki.

 • "The Interview": Problemy z rozpowszechnieniem filmu

  Sony Pictures bada inne możliwości rozpowszechnienia filmu "The Interview" o zamachu na przywódcę Korei Północnej Kim Dzong Una, jednak dotychczas żadna z medialnych platform nie wykazała konkretnego zainteresowania - powiedział szef wytwórni Michael Lynton.

Zdjęcia na temat: film wejdzie
Wideo na temat: film wejdzie
 • Zwiastun filmu "Demon"

  16 października do kin wejdzie film tragicznie zmarłego Marcina Wrony. W rolach głównych zobaczymy m.in. Itaya Tirana, Agnieszkę Żulewską, Andrzeja Grabowskiego, Tomasza Schuchardta oraz Katarzynę Herman. (Kino Świat/x-news)

 • The Story of Film - Odyseja filmowa

  "The Story of Film - Odyseja filmowa" to projekt zupełnie wyjątkowy - złożona z 15 części i obejmująca 12 dekad - historia kina dziejąca się na 6 kontynentach. Jego niezwykłość polega również na tym, że to bardzo subiektywna opowieść Marka Cousinsa, irlandzkiego reżysera, wybitnego krytyka filmowego i wielkiego pasjonata kina. Ta zakrojona na olbrzymią skalę produkcja jest adaptacją książki Cousinsa o tym samym tytule. Ekipa "The Story of Film" odwiedziła kluczowe dla rozwoju sztuki filmowej...

 • Hollywoodzka aktorka została potrącona przez motocykl!

  Julia Stiles została potrącona przez motocykl. Do wypadku doszło na jednej z ulic w Londynie. Na szczęście aktorka i motocyklista wyszli cało z wypadku. Z początku jednak wyglądał on groźnie. Stiles kręciła w Londynie zdjęcia do filmu „Jason Bourne”. Piąta część serii wejdzie do kin 29 lipca. (Cover Video/x-news)

 • Roman Polański: Moje życie

  Film jest zapisem bardzo osobistej i pełnej emocji rozmowy Polańskiego z przyjacielem Andrew Braunsbergiem. Reżyser odbył ją podczas domowego aresztu w szwajcarskim Gstaad. Polański opowiada w filmie o swoim życiu - jego najszczęśliwszych i najbardziej tragicznych momentach. Film dokumentalny "Roman Polański: moje życie" to wyjątkowa opowieść o życiu reżysera. Początek tej filmowej podróży to powrót do okresu dzieciństwa spędzonego w krakowskim getcie, pierwsze zrobione w Polsce filmy,...

Dyskusje na temat: film wejdzie
 • Re: O włos od tragedii

  wejdzie na forum i na temat super serial ale... to piszę co myślę o 4 i 5 odc. i o drugim sezonie Nie wiem jak to powiedzieć. ...Jestem na tyle inteligentna, że zdaję sobie sprawę ,że to "rozejście" jest takie samo jak "zejście" czyli do bani. W ogóle czytając streszczenia odcinków do drugiego sezonu zaczęłam mieć wrażenie, że chyba to będzie inny film. Nie wiem po jaką cholerę tak wszystko

 • Re: Potrzebowała zmiany

  , wystarczy właściwa obsada ról. Dowiecie się o czym mówię w chwili kiedy na ekrany telewizorów wejdzie film wzorowany na znanym i przez wielu lubianym "Komisarzu Rex-sie" to będzie porażka.

 • Re: Nowe fakty

  A ja wiem ,wiem ! Otóż Witek w szpitalu będzie tulił agate na to wejdzie paweł ,stąd ta zazdrość ! W tym domu zamieszkają we 3 ,witeek opiekun chorych/jak niegdyśleny/ Lena więcej czasu będzie w szpitalu ,bo nie zniesie tego.A może Borys ? Film robi się na podobe tasiemca brazylijskiego ,wszyscy ze wszystkimi, najgorsze są kobiety oczywiście ,tylko ,że one muszą to robić z mężczyznami, tak że