• Informacje na temat:

  film wesele

Artykuły na temat: film wesele
 • Małgorzata Rozenek-Majdan wspomina swoje wesele!

  Majdanowie otrzymali film ze swojego ślubu. Perfekcyjna (ok. 40 l.) pochwaliła się tym na Instagramie!

 • Zrekonstruowane "Wesele" na PKO Off Camerze

  Uroczysta premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego to jedna z atrakcji 8. edycji festiwalu PKO Off Camera.

 • Maja Bohosiewicz pokazała film ze swojego ślubu! Było luksusowo!

  Maja Bohosiewicz (28 l.) 31 grudnia 2018 roku wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera Tomasza, z którym ma dwójkę dzieci. Dopiero teraz jednak para zdecydowała się podzielić filmem z tego wyjątkowego dnia.

 • "Wesele" Smarzowskiego: Mija 10 lat od premiery

  - 'Wesele" to realistyczna komedia tragiczna. Opowieść o miłości i o pieniądzach. A właściwie o miłości do pieniędzy - mówił o swym debiutanckim obrazie Wojtek Smarzowski. Dziś mija 10 lat od premiery jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady.

 • Maria Sadowska wydała fortunę na wesele! Wiemy ile kosztowało!

  Gwiazda od zawsze była związana z muzyką. Jest ceniona jako muzyk, ale teraz sprawdza się również w roli scenarzystki i reżyser filmowej. To właśnie po sukcesie filmu "Sztuka kochania", gdzie to właśnie ona go wyreżyserowała, zaczęła zarabiać jak prawdziwa gwiazda. Nic więc dziwnego, że nie żałowała pieniędzy, których jej nie brak, na wymarzone i wyczekane wesele. Jak dowiedział się "Fakt...

 • "Demon": Marcin Wrona kręci nowy film

  15 września padł pierwszy klaps na planie "Demona" - nowego filmu zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, Marcina Wrony ("Chrzest").

 • Renata Gabryjelska na wesele przybyła w... skrzyni!

  ...prawo, następnie podyplomowo marketing na SGH. W 2003 roku upomniało się o nią kino. W filmie "Girl Guide", w reżyserii Juliusza Machulskiego, partnerowała piosenkarzowi Pawłowi Kukizowi. Od lat(...) Stanisławie Tyczyńskim. Wyszła za mąż. Zamieszkała w Krakowie. Znowu zaczęła studiować. Skończyła reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej i Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Ma za sobą...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Film dla fanów "Pierwszej miłości"

  W najbliższe święta ATM Rozrywka pokaże film "Śliwowica". Komediowa fabuła, na bazie wątku serialu "Pierwsza miłość" to specjalna niespodzianka dla jego fanów.

 • Operator Michael Coulter na planie polskiego filmu

  Co łączy: "Notting Hill", "To właśnie miłość", "Cztery wesela i pogrzeb" i realizowany właśnie film "Słaba płeć?" - operator Michael Coulter. Twórca zdjęć do największych brytyjskich hitów przyjechał do Polski, by pracować z Olgą Bołądź, Marietą Żukowską i Piotrem Głowackim. Efekt ich współpracy na początku przyszłego roku będzie można podziwiać w kinach.

Zdjęcia na temat: film wesele
Wideo na temat: film wesele
 • Szulim obejrzała w końcu film z wesela! Celebrytka i jej mama się popłakały!

  film obejrzała aż trzy razy! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Izabela Zwierzyńska pokazała film ze ślubu!

  Znana z "Barw szczęścia" Izabela Zwierzyńska jakiś czas temu wzięła ślub. O tym ważnym wydarzeniu starała się poinformować wszystkie media. Najwyraźniej zainteresowanie nie było zbyt wielkie. Z tego powodu celebrytka na jednym z serwisów zamieściła krótkie prywatne wideo z ceremonii i wesela. Przesada?

 • Nie żyje Ellen Albertini Dow!

  Aktorka Ellen Albertini Dow zmarła w wieku 101 lat. Gwiazda, która wystąpiła w ponad stu filmach i serialach swoją karierę na ekranie rozpoczęła jako 71-latka. Aktorka kradła serca widzów m.in. w takich obrazach jak "Od wesela do wesela", czy "Polowanie na druhny". Informację o śmierci aktorki potwierdziła jej wieloletnia agentka Juliet Green/ źródło: CNN Newsource/x-news.

Dyskusje na temat: film wesele