• Informacje na temat:

  film więzienie

Artykuły na temat: film więzienie
 • Anna Iberszer: Co robiła w kubańskim więzieniu?

  ...o przewiezienie odpowiednich filmów, kaset i druków, pieniędzy. Wyprawa miała wyglądać na turystyczną wycieczkę. - Propozycję dostałam na 3 dni przed wyjazdem. Wyjaśniono mi, że to wolontariat(...) materiał na film albo sztukę. I być może znajdę czas, by napisać odpowiedni scenariusz sensacyjnego filmu? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Gwiazdor Bollywood skazany na 5 lat więzienia

  Bollywoodzki aktor Salman Khan został skazany na 5 lat więzienia za zabójstwo sprzed kilkunastu lat.

 • "Imperium": Cookie w więzieniu?

  .... Lenny Kravitz, Alicia Keyes czy Kelly Rowland. Do obsady dołączyła również niedawno zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Mój kuzyn Vinny" Marisa Tomei. Aktorka wcieli się w postać Mimi Whiteman...

 • Aktor "Kapitana Phillipsa" trafił do więzienia za pobicie

  Mohammed Abdi, który wystąpił w roli somalijskiego pirata w hollywoodzkim filmie "Kapitan Phillips", został skazany na 2 i pół roku więzienia za atak na mężczyznę, do którego doszło w 2013 roku w Manchesterze.

 • Szok! Oświeciński skrywa mroczną przeszłość! Agencja towarzyska, członek gangu i dwa lata więzienia!

  Tomek Oświeciński (43 l.) zaistniał w show-biznesie dzięki roli w hitowym filmie Patryka Vegi. Dziś jest stałym bywalcem ścianek, telewizji śniadaniowych i nie należy też zapominać o tym, że(...) świecie filmowym. Jednak nie wszyscy sobie zdają sprawę, że jego życie kryje wiele tajemnic. Dotarliśmy do historii z przeszłości Tomasza Oświecińskiego. To gotowy scenariusz na film. Film kryminalny...

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • "M jak miłość": Były więzień zagrozi Annie?

  .... W macierzystym Teatrze Ateneum trwają zaś próby do "Mary Stuart", z Agatą Kuleszą w roli głównej, gdzie również wystąpię. A to nie koniec - jest jeszcze film i nie tylko od strony aktorskiej. - Dwa(...) serialem, filmem i teatrem zajmuję się czasem dubbingiem i czytam książki na antenie radiowej Trójki. Czyta pan też dzieciom? - Jak były małe, regularnie, 20 minut dziennie. Zapewniam, że to procentuje...

 • "Uwolnić Mikołaja!" : Poczuj magię tych świąt (w więzieniu)

  Film "Uwolnić Mikołaja!" najciekawszy jest wtedy, gdy konfrontuje wyobrażenia na pewne tematy niewinnych dzieciaków i przesiąkniętych paranoją dorosłych.

 • Więzień w serialu?

  Niedawno świat obiegła wiadomość, że w serialu "Jeden gniewny Charlie", emitowanym na kanale Comedy Central najprawdopodobniej gościnnie pojawi się sam O. J. Simpson. Futbolista i aktor zagrał już wcześniej w serii filmów "Naga broń", jednak świat usłyszał o nim szerzej, kiedy Simpson został aresztowany za podwójne zabójstwo.

 • Zabójca "snajpera" skazany na dożywocie

  Eddie Ray Routh został we wtorek, 24 lutego, skazany na dożywotnie więzienie, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia, za zabójstwo słynnego amerykańskiego snajpera Chrisa Kyle'a i jego przyjaciela.

Zdjęcia na temat: film więzienie
Wideo na temat: film więzienie
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1856.

  , że zaoszczędzi na wynajmie obiektów zdjęciowych, kręcąc film w domu Pyrków. Na prośbę chłopaka Agata stara się uzyskać zgodę Klary... Do Wilka dzwoni Kamila, a Natalia wpada w panikę, że była partnerka

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1897.

  uprowadzony przez dwóch osiłków. Promocja wokół filmu Pawła nabiera rozpędu do momentu, kiedy Piotr Walawski odkrywa zwiastun i plakat "Zaginionej kobiety".

Dyskusje na temat: film więzienie