• Informacje na temat:

  film wojna polsko ruska

Artykuły na temat: film wojna polsko ruska
 • Borys Szyc: Dużo się dzieje

  Borys Szyc , jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów młodego pokolenia, rok 2009 może uznać za najbardziej udany w swojej karierze. Na ekrany kin trafiły takie filmy jak: "Wojna polsko-ruska", "Enen", "Handlarz cudów"," Randka w ciemno" czy "Mniejsze zło". 2010 rok zapowiada się równie ciekawie.

 • Borys Szyc schudł 12 kilogramów, aby zagrać w filmie Żuławskiego

  Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Testosteron", "1920 Bitwa warszawska", "Dżej Dżej", "Lekarze") przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Dzięki intensywnym treningom i specjalnej diecie aktor schudł już 12 kilogramów.

 • Dała dziecku na imię... Teodor

  Znana z serial u "39 i pół" oraz filmów "Wojna polsko-ruska" i "Rezerwat", 33-letnia Sonia Bohosiewicz, mamą Teodora została 9 stycznia tego roku. Chłopiec obecnie większość czasu spędza z opiekunką.

 • Niebawem ruszą zdjęcia do "Złego"

  Twórca filmu "Wojna polsko-ruska" Xawery Żuławski zacznie w połowie marca zdjęcia do ekranizacji książki Leopolda Tyrmanda "Zły". Czołówce polskich aktorów towarzyszyć będzie 3 tys. statystów; inspiracją dla twórców ma być m.in. kino z lat 50. - powiedział reżyser.

 • Gorawski i Prus są parą!

  Anna Prus (29 l.) ma ostatnio ogromne szczęście. Nie dość, że aktorka znana z serial u "Pierwsza miłość" i filmu "Wojna polsko-ruska" dostaje coraz więcej ról, to jeszcze odnalazła miłość swojego życia. Związała się ze znanym piłkarzem Damianem Gorawskim (31 l.).

 • "Między nami dobrze jest" w kinach

  W piątek, 9 stycznia, w warszawskim kinie Muranów odbędzie się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. Jak powiedział Jarzyna, obraz Polski w filmie "nie jest tragiczny, jest podany w dość sympatyczny sposób".

 • W styczniu urodzi syna

  ..."To będzie moja życiowa rola" - mówi Sonia Bohosiewicz (33 l.), krakowska aktorka, której dużą popularność przyniósł udział w serial u "39 i pół" oraz filmie "Rezerwat". W styczniu przyjdzie na świat jej pierwsze dziecko.

 • "Między nami dobrze jest": Zbiorowy portret współczesnych Polaków

  9 stycznia w warszawskim kinie Muranów odbyła się premiera filmu w reżyserii Grzegorza Jarzyny "Między nami dobrze jest" na podstawie utworu Doroty Masłowskiej. "Między nami dobrze jest" to druga filmowa koprodukcja Narodowego Instytutu Audiowizualnego i TR Warszawa. Film będzie pokazywany w kinach studyjnych w całej Polsce.

 • Borys Szyc przeszedł na dietę!

  Aktor nigdy nie należał do wyjątkowo szczupłych osób. Kilka lat temu, gdy przygotowywał się do roli Silnego w filmie "Wojna polsko-ruska" udało mu się wprawdzie trochę schudnąć, jednak potem przybrał na wadze. Jakiś czas temu znów wyraźnie zeszczuplał. "Super Express" dowiedział się, co było tego przyczyną! Okazuje się, że aktor zaczął stosować modną dietę! "Borys wpadł ostatnio w manię...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

Dyskusje na temat: film wojna polsko ruska
 • Re: "Naznaczony": Miał być hit, a został... niesmak. Wszystko przez Piotra Adamczyka?

  Niestety, nie rozumiem fenomenu Adamczyka, podobnie jak wielu innych aktorów, którzy są na topie jak np Szyc. Uważam, że nie potrafią grać. Fakt, że w filmie wykreować można każdego, bo film kręci się kawałkami i dane sceny powtarza się do znudzenia. Szyc tylko w jednej roli zagrał dobrze, bo zagrał siebie i to był film "Wojna polsko-ruska".

 • Re: Następca Szarika?

  -20 min., teksty w których przeważa wulgaryzm np. "Wojna polsko-ruska"- film całkiem nie zrozumiały i wg mnie na darmo wydane pieniądze. A niby suuuuuuuper komedia. Dno nic więcej. Z polskim kinem źle(...)Czy polskie kino, polskie filmy zarówno pełnometrażowe jak i seriale już całkiem upadły tak by nie mogły się podnieść???? To co teraz się dzieje z polskim kinem - a zwłaszcza z serialami - to wg